PKO Ekstraklasa: 3. kolejka
08 sie 2021 15:00
90+6'

Z rzutu wolnego strzelał Sebastian Kowalczyk. Efektowne uderzenie w okienko, ale świetnie interweniował Frantisek Plach.

8
3
5
2
1
90+5'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Pogoni. Dobra okazja na uderzenie na bramkę Piasta.

25
8
4
3
3
90+4'

Pogoń w ostatnich minutach wyprowadziła kilka ciekawych akcji. Gra toczy się daleko od pola karnego gospodarzy.

15
4
1
1
90+2'

Z dystansu niecelnie strzelał Paweł Stolarski.

2
3
3
90+1'

Dominik Steczyk strzelał z pola karnego. Uderzenie po długim słupku obronił Dante Stipica.

9
4
1
5
5
90'

1
87'

Ciekawa wrzutka Damiana Kądziora, lecz znów pewnie spisał się Stipica.

9
1
2
1
86'

Dobrze broni się Pogoń. Szczecinianie wybijają piłki po dośrodkowaniach we własne pole karne.

10
1
1
1
85'

Gra toczy się na połowie Pogoni. Piast szuka okazji na gola.

2
84'
ZMIANA

Piast Gliwice. Schodzi: Tomas Huk. Wchodzi: Ariel Mosór.

83'

Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy. Na spalonym złapany jednak został Mariusz Fornalczyk.

1
3
1
1
79'

Damian Kądzior ładnie zagrał z rzutu wolnego w pole karne Pogoni. Zabrakło jednak strzału i piłka wyleciała poza boisko.

2
1
5
75'

Dośrodkowanie Steczyka w pole karne gospodarzy, gdzie na piłkę nabiegł zawodnik Piasta. Ogromne zamieszanie, po którym znakomicie spisał się Dante Stipica. Bramkarz Pogoni złapał piłkę.

6
2
74'
ZMIANA
72'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Pogoni. Niecelnie główkował jeden z zawodników Piasta.

1
1
69'

Luka Zahović otrzymał podanie w pole karne. Minął już bramkarza, ale z ostrego kąta trafił w słupek.

2
4
3
2
7
66'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki główkował Alberto Toril. Pewnie interweniował Dante Stipica.

6
1
1
65'

Do odbitej piłki dopadł Kristopher Vida, który zdecydował się na strzał z około 18 metrów. Znakomicie obronił Dante Stipica.

7
2
3
64'

Ładnie rozegra akcja Pogoni Szczecin. W ostatniej chwili, już w polu karnym, dobrze interweniowała jednak defensywa Piasta.

5
4
1
3
62'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Pogoni.

2
4
1
60'

Efektowny strzał z 16 metrów oddał Kacper Kozłowski. Spokojnie piłkę złapał jednak Frantisek Plach.

4
1
3
1
59'

W ostatnich minutach nieco spokojniejsze tempo spotkania.

1
2
1
2
56'

Pogoń spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie boiska.

6
2
1
komentarz

52'

Szybka akcja Pogoni. Po dograniu w pole karne Jean Carlos Silva nie zdołał jednak opanować piłki.

2
2
1
2
51'

Patryk Lipski zagrywał z rzutu wolnego w pole karne Pogoni. Szczecinianie zdołali wybić piłkę.

3
1
1
48'

Efektowny, ładny strzał z dystansu oddał Maciej Żurawski. Po rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki Piasta.

3
1
2
47'

Z ostrego kąta strzelał Arkadiusz Pyrka. Piłka nie wpadła jednak do bramki gospodarzy.

3
1
1
6
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
46'
ZMIANA
44'

Jeszcze gliwiczanie szukają okazji na gola. Kolejne niecelne uderzenie z dystansu - tym razem strzelał Michał Żyro.

5
1
1
1
41'

Z dystansu strzelał Kristopher Vida. Uderzenie zostało zablokowane.

1
2
3
40'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Chrapek.

Piast Gliwice
1
1
2
38'

W pole karne Pogoni do Michała Żyro dogrywał Patryk Lipski. Zagranie jednak zbyt mocne i zabrakło strzału na bramkę gospodarzy.

1
2
1
3
36'

Ładnie w pole karne Piasta dogrywał Jakub Bartkowski. Piłkę w ostatniej chwili wybił jeden z obrońców.

4
1
3
36'

Piast ruszył do ataku i chce szybko odrobić stratę.

9
2
2
1
1
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jean Carlos Silva. Asystował mu Jakub Bartkowski. 1:0 prowadzi Pogoń Szczecin! Jean Carlos Silva zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Piłka odbiła się od Jakuba Czerwińskiego i wpadła do bramki Piasta Gliwice!

42
21
6
6
12
33'

Kacper Kozłowski szukał dośrodkowania w pole karne Piasta. Piłkę wybił jeden z zawodników zespołu z Gliwic.

4
3
30'

Wyrównane jest to spotkanie. Brakuje jednak dobrych okazji do zdobycia gola.

1
1
1
2
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
Tak
Nie
27'

Tym razem z dystansu nad bramką Pogoni strzelał Patryk Sokołowski.

2
1
1
24'

Po wycofaniu piłki z około 20 metrów niecelnie uderzył Kamil Drygas. Sporo uderzeń w tym meczu, ale też sporo niecelnych.

3
1
3
23'

Źle trafił w piłkę Michał Żyro! To była znakomita okazja dla Piasta. Do bramki Pogoni około 11 metrów!

4
1
2
2
22'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Piasta niecelnie główkował Kamil Drygas.

4
3
3
13:55

18'

Teraz gra toczy się w środkowej strefie boiska. Przy piłce gospodarze.

2
2
1
1
1
15'

Wrzutka w pole karne Piasta, gdzie przewrotką strzelał Kamil Drygas. Uderzenie jednak niecelne.

5
2
1
1
2
13'

Portowcy oddalili już grę od własnego pola karnego.

2
2
1
11'

Nie może Pogoń wyjść z piłką z własnej połowy. Dobrze prezentują się gliwiczanie.

2
1
1
3
10'

Gliwiczanie teraz zamknęli Pogoń w jej polu karnym. Sporo wrzutek tuż przed bramkę szczecinian.

9'

Zamieszanie przed bramką Pogoni, ale ostatecznie piłka została wybita. Po chwili strzelał jeszcze Jakub Holubek. Będzie rzut rożny dla gości.

1
1
7'

Piłka w bramce Piasta Gliwice, lecz był spalony i ten gol nie został uznany. A strzelał po podaniu Kowalczyka Jean Carlos Silva.

2
3
1
6
3'

Zanosiło się na groźną, szybką akcję Pogoni. Zabrakło jednak dokładności w rozegraniu piłki.

2
2'

Płaskie dośrodkowanie w pole karne Pogoni Szczecin. Do strzału doszedł Michał Żyro, lecz jego uderzenie zostało zablokowane.

1
2
1
13:55

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

2
13:55

Pogoń Szczecin może przystąpić do meczu z Piastem Gliwice bez grupy doświadczonych piłkarzy. Problemy zdrowotne mają Dante Stipica, Alexander Gorgon, Rafał Kurzawa i Michał Kucharczyk. W tej sytuacji zanosi się na odmłodzenie jedenastki.

13:55

Kto wygra mecz?
Pogoń Szczecin
Spotkanie zakończy się remisem
13:55

Spotkanie poprowadzi Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

13:55

Przed nami spotkanie 3. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym Pogoń Szczecin zmierzy się z Piastem Gliwice. Pogoń ma 4 punkty, a Piast trzy. Początek meczu o godzinie 15:00.