Druga połowa została przedłużona o minimum 4 minuty.

6
11
89'
88'

Rozpaczliwe próby gospodarzy, lecz trudno jest im przebić się przez szczelną defensywę Górnika.

21
11
2
5
87'

Kontratak gości, ale ruszyli zbyt małą liczbą zawodników. Pawłowski utrzymał jednak piłkę przy linii bocznej, nastrzelił przeciwnika i wywalczył aut.

9
9
2
2
5
85'

Bardzo zły strzał Toporkiewicza z dystansu. Piłka przeleciała parę metrów obok słupka.

13
9
3
1
3
85'

Powoli zbierał się do wybicia piłki Sandomierski. Goście będą kraść cenne sekundy przy każdej okazji.

8
8
1
3
1
84'

Prikryl w polu karnym Górnika, podniósł głowę, popatrzył i... zagrał na dalszy słupek, gdzie nie było nikogo.

9
8
2
2
84'

Dośrodkowanie Jimeneza z prawej strony boiska, jednak Dziekoński bez problemu łapie piłkę.

1
3
7
7
82'

Prikryl oddał niecelny strzał zza pola karnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

9
9
2
2
5
81'

Ok. dziesięć minut do końca. Gospodarze nie sprawiają wrażenia drużyny, która lada moment ma rzucić się do huraganowych ataków i odrabiania strat.

6
9
2
2
6
80'

Trubeha stracił kontrolę nad piłką przed polem karnym Górnika i łatwo odebrał mu ją Wiśniewski.

11
6
1
4
7
79'
78'

Żółtą kartkę otrzymał Jesus Imaz.

13
6
2
7
78'

Imaz łatwo stracił piłkę, a po chwili faulował swojego rywala przy próbie jej odbioru.

3
2
1
1
6
76'

Mamy przerwę w grze. Ucierpiał Tiru w jednym ze starć.

3
3
2
3
4
74'

Pospisil efektownie zagrał do Romanczuka, ten od razu płasko centrował wzdłuż pola karnego, jednak dobrze zachowali się obrońcy Górnika.

7
5
3
2
4
73'
71'

Mocny, płaski strzał zza pola karnego oddał Manneh. Piłka nieznacznie minęła bramkę!

9
4
3
5
2
70'

Nie spieszy się gościom, ale ruszyli do ataku wobec biernej postawy Jagiellonii. Będzie rzut rożny.

8
7
1
3
69'

Urwał się z lewej strony Jimenez, ale sędzia asystent dopatrzył się spalonego.

5
3
2
9
10
68'

Kubica wybija piłkę z własnego pola karnego.

13
8
2
1
2
68'

Rzut rożny dla Jagiellonii po akcji Trubehy.

2
1
1
8
7
67'

Kontratak Górnika i kolejny raz nie potrafił przyjąć piłki Krawczyk.

2
66'

Obecni na stadionie kibice Górnika już zaczęli świętować.

16
11
3
2
2
64'

Jagiellonia niby utrzymuje się dłużej przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

9
9
2
4
6
63'

Górnik Zabrze ma ten mecz pod kontrolą. Goście spokojnie rozgrywają piłkę.

21
17
1
2
5
61'

To powinien być gol. Imaz zabawił się z defensywą Górnika, strzelił lekko przy dalszym słupku, ale zabrakło mu kilkudziesięciu centymetrów, by doprowadzić do wyniku 2:3...

17
12
7
4
19
58'

Indywidualna akcja Cernycha, strzał z narożnika pola karnego, ale pewnie broni Sandomierski.

7
8
3
3
7
56'

Pogubili się teraz zabrzanie i łatwo stracili piłkę na własnej połowie. Za chwilę jednak nie popisał się w polu karnym Imaz, jakby nie miał pomysłu na zakończenie akcji.

7
8
2
2
4
54'

Gol! Strzelił Jesus Jimenez. Asystował mu Bartosz Nowak.

Rewelacyjna asysta Bartosza Nowaka! Zagranie na jeden kontakt do wychodzącego na czystą pozycję Jesusa Jimeneza, a ten w sytuacji sam na sam nie dał szans Dziekońskiemu!

61
36
6
4
18
53'

A tymczasem aż podnieśli się z krzesełek kibice Jagiellonii. Cernych oddał groźny strzał zza pola karnego, po którym piłka minimalnie minęła bramkę Górnika!

9
7
2
6
4
52'

Tym razem wybronili się gospodarze. Była jeszcze próba wstrzelenia piłki w pole karne, ale Krawczyk był na pozycji spalonej i gdyby opanował piłkę, sędzia asystent na pewno podniósłby chorągiewkę.

3
3
3
2
3
51'

Strzelał z dystansu Manneh, był rykoszet... i rzut rożny dla Górnika.

10
3
1
2
3
51'

Strata za stratą z obu stron. Nie popisał się Tiru, podawał niecelnie, idealnie pomiędzy dwójkę partnerów.

6
2
2
3
50'

Wydawało się, że Wiśniewski straci piłkę na rzecz Cernycha, jednak szybko naprawił swój błąd obrońca Górnika. Po chwili był faulowany przez Litwina.

5
1
1
1
1
49'

Kontratak Górnika, po którym było bardzo groźnie. Jimenez podał prostopadle do Nowaka, ten dostrzegł na dalszym słupku Krawczyka, dośrodkowanie było bardzo dobre, ale zdołał wybić piłkę obrońca Jagiellonii.

4
5
1
2
3
48'

Atak pozycyjny Jagiellonii na początku drugiej połowy. Górnik jednak dobrze się broni całym zespołem.

8
5
2
3
2
46'

1
45'

A tak wyglądał pierwszy gol dla gości.

12
4
2
2
44'

Jeszcze jedna akcja gości, jednak Pawłowski był na spalonym po podaniu Jimeneza.

5
5
5
4
7
43'

Szansa dla Górnika na podwyższenie prowadzenia. Nowak zagrał na wolne pole do Krawczyka, ale ten źle przyjął sobie piłkę i utrudnił sytuację. Miał dość ostry kąt i uderzył wyraźnie obok bramki.

5
6
4
4
7
41'

Kolejna ładna dla oka akcja Górnika, ale tym razem to Nowak źle przyjmował sobie piłkę przed polem karnym Jagiellonii. Wystarczyło, by odebrali mu ją rywale.

13
14
1
5
5
40'

Faul Pazdana w ofensywie. Grę wznowi Górnik.

10
7
1
3
4
39'

Dośrodkowanie Nasticia w kierunku dalszego słupka i po interwencji Janzy będzie rzut rożny dla Jagiellonii.

7
3
3
3
4
37'

Gol! Strzelił Krzysztof Kubica. Asystował mu Erik Janza.

To jest mecz Krzysztofa Kubicy. Dobre dośrodkowanie z lewej strony, kompletnie odpuszczony pomocnik Górnika, który strzelił po koźle, nie do obrony. Górnik ponownie na prowadzeniu!

55
31
3
4
19
37'

Będzie jednak jeszcze rzut rożny dla Górnika.

12
8
1
6
36'

Odskoczyła piłka Pazdanowi we własnym polu karnym, ale nie doskoczyli w porę goście i udało się zażegnać niebezpieczeństwo.

2
1
1
2
2
35'

Jagiellonia przeważa, natomiast popełnia sporo błędów w wyprowadzeniu piłki. Górnik jednak nie potrafi wykorzystać słabszych momentów w grze gospodarzy.

4
1
2
2
34'

Ależ popsuli teraz kontrę goście i kolejny raz w roli głównej Krawczyk, który źle przyjmował sobie piłkę na dwudziestym metrze.

1
4
4
32'

Jagiellonia spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska. Ostatnie minuty to ich absolutna dominacja.

6
5
2
3
2
31'

Manneh podawał niecelnie w kierunku Jimeneza. Goście tracą kolejną szansę na szybki atak.

3
5
3
5
6
30'

Długo nie trwała radość gości z Zabrza. Jagiellonia zareagowała pozytywnie na straconego gola i momentalnie ruszyła do ataku, co skończyło się trafieniem wyrównującym. Gospodarze chcą iść za ciosem. Ich nie zadowala tylko jeden gol.

10
7
6
6
8
27'

Gol! Strzelił Tomas Prikryl. Asystował mu Jesus Imaz.

Kapitalna akcja Jagiellonii i mamy remis. Prikryl zagrał na tzw. klepkę z Imazem, Hiszpan popisał się rewelacyjną asystą, a Prikryl zewnętrzną częścią stopy uderzył lekko, ale na tyle precyzyjnie, że Sandomierski nie zdołał skutecznie interweniować.

27
12
6
19
37
26'

Jagiellonia chciała odpowiedzieć. Imaz szukał prostopadłego podania do Prikryla, jednak nie popełniła błędu defensywa Górnika.

6
6
2
5
6
25'

To dopiero drugi gol stracony przez Jagiellonię w tym sezonie.

8
4
1
6
5
24'

Gol! Strzelił Krzysztof Kubica. Asystował mu Alasana Manneh.

Świetnie rozegrany rzut rożny przez gości. Krótkie podanie do Manneha, ten zacentrował na dalszy słupek i kompletnie nieatakowany Kubica strzelił obok zdezorientowanego Dziekońskiego. Górnik na prowadzeniu!

36
25
4
7
20
24'

Będzie jeszcze jeden rzut rożny dla Górnika.

5
5
1
2
4
22'

Dobra akcja Jagiellonii. Quintana podał do Imaza, ten kierunkowo przyjął sobie piłkę i momentalnie przygotował ją sobie do strzału, ale uderzył z ostrego kąta obok bramki.

3
2
1
2
3
21'

Łatwa strata Pazdana na środku boiska, ale Jimenez nie potrafił skorzystać z tego prezentu i popsuł dobrze zapowiadającą się kontrę gości.

2
2
1
3
2
20'

Pawłowski zasygnalizował ruch w pole karne Jagiellonii, ale podanie Jimeneza było niedokładne i piłka opuściła boisko.

4
1
2
2
3
18'

Janza centrował z rzutu rożnego, jednak kolejny raz bez problemu oddalają zagrożenie gospodarze.

3
1
2
2
2
18'

Tiru na wślizgu blokuje dośrodkowanie Nowaka. Korner dla Górnika, ale gdyby Nowak lepiej przyjął sobie futbolówkę, goście mogliby mieć lepszą sytuację.

2
2
2
2
2
17'

Pazdan taktycznie fauluje Jimeneza na połowie Górnika i nici z szybkiego ataku gości.

2
4
3
4
6
16'

Daleki przerzut w wykonaniu Wiśniewskiego, ale zagranie było zbyt mocne i niedokładne. Dziekoński nie miał problemów ze złapaniem piłki.

2
2
2
2
2
15'

Prosta strata Tiru w środku pola, Górnik miał szansę wyjść z szybką kontrą, jednak Krawczyk nie opanował piłki po zagraniu Jimeneza.

1
2
3
3
5
14'

Po początkowym lekkim naporze Jagiellonii spotkanie się wyrównało.

4
1
4
13'

Świetne dośrodkowanie Krawczyka w pole karne, ale jeszcze lepiej zachował się w obronie Pazdan, wybijają piłkę tuż przed Jimenezem.

3
1
1
11'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Janza. Za ostry wślizg w nogi Pospisila.

Górnik Zabrze
6
3
3
5
5
11'

Janza centrował w pole karne, lecz wybili piłkę gospodarze.

4
2
1
2
1
10'

Atak pozycyjny Górnika. Ładna akcja gości, Jimenez zagrał prostopadle do Gryszkiewicza, jednak ten został zablokowany przez Augustyna. Kolejny korner.

4
1
3
8'

Pokazał się do gry Jimenez, ale zbyt późno otrzymał podanie i sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

1
1
1
1
2
7'

Piłka wybita przed pole karne. Szukał strzału z woleja Manneh, ale został zablokowany.

3
2
1
2
1
7'

Jedna z pierwszych akcji Górnika. Nowak szukał podania do Janzy, ale po interwencji obrońcy będzie rzut rożny.

2
2
1
1
2
6'

Wścieka się Cernych, bo jego zdaniem był faulowany w pobliżu pola karnego Górnika. Sędzia był jednak innego zdania.

2
2
1
1
2
5'

Dośrodkowanie w pole karne z lewej strony, ale nie doszedł do piłki Imaz. Dobra postawa defensywy Górnika.

1
1
2
3
4'

Od pierwszych minut inicjatywa należy do gospodarzy, którzy praktycznie cały czas utrzymują się przy piłce.

5
2
1
2
3
3'

Zagranie Pazdana na wolne pole, ale Janicki dobrze zastawiał piłkę i po raz kolejny pewnie interweniował Sandomierski.

4
1
3
3
2'

Obrońcy Górnika pozwolili piłce skozłować przed polem karnym, ale nie wykorzystał tego zawahania rywali Cernych. Po chwili futbolówka była już w rękach Sandomierskiego.

2
3
1'

Jagiellonia w żółto-czerwonych strojach, Górnik na biało.

4
3
2
czas Start meczu
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Białymstoku?