1
1
2
90+4'

Kliment w polu karnym Wisły, płaski strzał, ale ofiarnie zablokował go Matras i nie będzie nawet rzutu rożnego.

4
1
1
1
2
90+2'

W polu karnym Stali upadł Brown Forbes, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

7
12
3
1
5
90'

Gwizdy publiczności, bo sędzia doliczył minimum 5 minut do drugiej połowy.

2
4
1
6
90'

Bliski szczęścia de Amo, ale jego strzał z pięciu metrów blokują goście. Była szansa na trzeciego gola i zamknięcie tego meczu.

3
3
1
4
90'
ZMIANA
89'

Mądrze grają gospodarze. Wykorzystują każdy moment, by ukraść cenne sekundy.

2
2
3
87'

Kiepskie dośrodkowanie Savicia. Piłka leciała długo i pewnie na przedpolu złapał ją Strączek.

2
2
86'

Frydrych miał okazję strzelecką, piłka spadła mu pod nogi w polu karnym, jednak obrońca Wisły uderzył wysoko nad poprzeczką.

1
2
5
85'

Kolew zbiera zasłużone oklaski od kibiców. Strzelił gola, który może kandydować nawet do trafienia sezonu.

4
4
1
1
3
84'
ZMIANA
84'

Atomowe uderzenie Skvarki zza pola karnego, rykoszet... i będzie korner dla Wisły.

3
1
1
1
3
83'

Dośrodkowanie Młyńskiego, jednak strzał Savicia blokują obrońcy Stali.

4
7
1
1
2
82'

Wisła w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynika.

3
3
1
81'

Coraz mniej czasu do końca meczu. Gospodarze wybijają z rytmu rywali przy każdej możliwej okazji.

1
1
1
78'

Tym razem dobrym piąstkowaniem popisał się Kieszek.

5
2
1
2
77'

Dobre dośrodkowanie na dalszy słupek, piłka minęła wszystkich zawodników i w doskonałej sytuacji znalazł się Matras, ale jego strzał instynktownie obronił Kieszek.

4
2
1
2
77'

El Mahdioui zablokował dośrodkowanie Tomasiewicza... no właśnie, którą częścią ciała? Sędzia Marciniak nie dopatrzył się zagrania ręką i Stal ma tylko rzut rożny.

1
1
1
3
75'
ZMIANA
74'

Centrował Skvarka, ale gospodarze wybijają piłkę.

2
1
1
73'

Rzut rożny dla Wisły.

2
1
1
72'

Jeszcze jedna akcja Wisły prawą stroną, dośrodkowywał Skvarka, jednak zagrywał za mocno i nikt nie doszedł do piłki.

5
3
71'
ZMIANA
71'

Kolejna centra Gruszkowskiego... do nikogo. Łapie piłkę Strączek.

2
1
1
70'

W odpowiedzi mieliśmy kontratak Stali, popędził Kolew, strzelał z narożnika pola karnego, jednak piłka poszybowała nad bramką.

1
1
69'

Gruszkowski na prawym skrzydle, dośrodkowanie w pole karne, ale żaden z partnerów nie doszedł do strzału.

3
1
1
67'

Błaszczykowski uruchomił na prawej stronie Klimenta, ten miał dużo miejsca, mógł dośrodkować piłkę w pole karne, ale źle złożył się do strzału Brown Forbes i nie trafił w bramkę.

1
3
66'

Wisła przez moment grała w osłabieniu, ale wrócił już na boisko Młyński.

1
2
1
64'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Kolew.

6
4
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Sadlok.

Wisła Kraków
2
1
4
63'

Zaiskrzyło pomiędzy Kolewem i Sadlokiem.

1
1
62'

Wisła w posiadaniu piłki, ale nie widać tam pomysłu na finalizację akcji.

2
4
1
60'

Gruszkowski pokusił się o uderzenie z dystansu lewą nogą, ale nie sprawił tym problemów Strączkowi.

4
2
3
1
1
59'

Ładna akcja Stali. Wiślacy stali jak wryci. Kolew w finalnej fazie podawał jednak za mocno do wbiegającego w pole karne Budzińskiego. Odrobina precyzji i mielibyśmy sytuację sam na sam z bramkarzem.

2
1
2
2
3
57'

Lekki strzał Budzińskiego z dwudziestego metra. Bez problemu łapie piłkę Kieszek.

4
4
1
1
3
55'

Wisła chce szybko odpowiedzieć, jednak Stal nie popełnia dziś zbyt wielu błędów w defensywie.

1
1
1
2
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Mak. Asystował mu Krystian Getinger.

Cóż się stało w defensywie Wisły? Wydawało się, że goście mają ten mecz pod kontrolą, ale wystarczyła jedna akcja Stali i ponownie gospodarze są na prowadzeniu. Dobre dośrodkowanie Getingera, najwyżej w polu karnym wyskoczył mierzący 173 centymetry Mateusz Mak i pewnym strzałem głową pokonał Kieszka.

28
19
7
6
18
51'

Tomasiewicz podawał w kierunku Kolewa, ale Bułgar nie był w stanie opanować piłki.

1
1
50'

Od razu zdecydowanie swobodniej rozgrywają piłkę goście. Teraz to oni przejęli inicjatywę.

6
3
2
49'

Prosta strata Stali. Przejął piłkę Kliment, popędził w kierunku bramki rywali, ale taktycznie faulował go Mak. Bez kartki jednak w tym przypadku.

2
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jan Kliment. Asystował mu Matej Hanousek.

Ależ szybko zabrali się do roboty goście. Świetne dośrodkowanie Hanouska w pole karne, Kliment zdecydowanie wygrał pojedynek powietrzny z Matrasem i strzelił nie do obrony. Remis w Mielcu!

22
14
3
7
23
46'
ZMIANA
46'

Rozpoczynamy drugą część meczu.

19:43

Piłkarze wracają na boisko. Za moment początek drugiej części spotkania w Mielcu.

45'

Minimum jedna minuta doliczona przez sędziego.

1
1
3
2
45'

Hugi podawał niedokładnie na lewą stronę do Klimenta. Po chwili Hanousek faulował Sitka.

1
44'

Trudno powiedzieć, że Stal nie zasłużyła na to prowadzenie. Gospodarze grają dziś bardzo dobre spotkanie i w żadnym stopniu nie ustępują przyjezdnym.

7
4
1
5
4
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aleksandar Kolew. Asystował mu Maciej Urbańczyk.

Co to było?! Bramka kolejki, bez cienia wątpliwości! Kolew przyjął sobie piłkę, ta delikatnie mu podskoczyła, po czym Bułgar oddał po prostu spektakularny strzał. Futbolówka odbiła się od poprzeczki i zatrzepotała w siatce!

43
29
10
11
19
41'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Wisłę, lecz Yeboah przekombinował i łatwo odebrał mu piłkę Sitek.

1
3
1
1
40'

Szansa na kontrę dla Stali, ale Mak pogubił się w dryblingu i stracił piłkę.

2
2
1
3
2
38'

Hugi strzela gola dla Wisły, ale sędzia asystent po raz kolejny zasygnalizował pozycję spaloną. Chodziło o wychyloną sylwetkę podającego Skvarki.

2
2
3
5
5
36'

Mocny, ale niecelny strzał Sitka zza pola karnego. Wszystko poprzedziła bardzo ładna akcja Stali.

4
2
35'

Jedno prostopadłe podanie wystarczyło, by Kliment znalazł się w sytuacji strzeleckiej. Uderzenie z narożnika pola karnego, ale blokują to obrońcy Stali.

2
3
1
3
34'

Budziński uruchomił z lewej strony Getingera, ten od razu centrował wzdłuż pola karnego, ale Kolew faulował Frydrycha w walce o piłkę.

2
1
1
32'

Wisła, póki co, za bardzo nie ma pomysłu na grę ofensywną. Gospodarze wyraźnie wygrywają walkę o środek pola.

3
1
2
31'

Jeszcze jeden korner, dośrodkowanie Getingera, ale uspokoili sytuację zawodnicy Wisły.

1
30'

Najlepsza okazja dla Stali! de Amo fatalnie pudłuje jednak z trzeciego metra!

1
1
1
2
29'

Ładna akcja Stali, klepka Budzińskiego z de Amo, ale Gruszkowski połapał się w tym wszystkim i wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
1
27'

W odpowiedzi indywidualną akcję przeprowadził Hugi, jednak strzelił bardzo wysoko nad poprzeczką z szesnastu metrów.

1
1
26'

Przeciągnięte dośrodkowanie Budzińskiego z narożnika. Po chwili na spalonym złapany Mak.

1
25'

Odważną akcję przeprowadził Sitek, zejście do lewej nogi i po strzale zawodnika Stali piłka odbiła się od jednego z rywali. Korner.

3
1
24'

Na moment oddalili zagrożenie gospodarze, ale piłka szybko wróciła pod nogi zawodników Wisły.

2
1
23'

Matras wybija piłkę na rzut rożny po płaskiej centrze Hugiego z lewej strony.

1
23'

Stal miała jeszcze rzut rożny. Tym razem zawahał się Kieszek i minął się z piłką, jednak Flis strzelił głową nad poprzeczką.

1
1
22'

Ależ uderzenie Maka z rzutu wolnego! Piłka zmierzała do bramki w samo okienko, ale kapitalną interwencją popisał się Kieszek!

2
1
2
21'

Żółtą kartkę otrzymał Aschraf El Mahdioui. Za faul parę metrów przed polem karnym Wisły.

1
1
21'

Coraz więcej niedokładności w poczynaniach obu drużyn. Dużo nerwowości.

1
18'

Mieliśmy centrostrzał w wykonaniu Gruszkowskiego... niewiele brakowało, a piłka zaskoczyłaby Strączka. Ostatecznie futbolówka wylądowała na górnej siatce jego bramki.

1
1
17'

Niecelny strzał Skvarki zza pola karnego. Piłka przeleciała wyraźnie nad poprzeczką.

1
16'

Kolejna akcja Wisły, prostopadłe podanie otrzymał Yeboah i miał identyczną sytuację, jak przed tygodniem w meczu z Rakowem. Starał się strzelić technicznie, po ziemi, przy dalszym słupku... tym razem jednak przeczytał to Strączek i pewnie złapał piłkę.

2
1
14'

Ależ świetne zagranie w pole karne do Skvarki. Ten mógł strzelać, ale wybrał jeszcze podanie do Klimenta i przeciął je obrońca Stali.

1
13'

Nie jest to najbardziej dynamiczny początek meczu w historii piłki nożnej. Raczej wzajemne badanie się obu drużyn. Nikt nie chce popełnić błędu.

1
2
11'

Strączek broni strzał Klimenta z ostrego kąta, jednak kolejny raz uniesiona chorągiewka sędziego asystenta.

1
9'

Podanie do Skvarki, zawahał się Strączek i pomocnik Wisły miał okazję, by go przelobować, ale ostatecznie sędzia asystent pokazał spalonego.

2
8'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Budziński. Kolejny faul taktyczny.

2
1
8'

Krótko rozegrali to gospodarze, ale nie udało się stworzyć zagrożenia. Mamy powrót do ataku pozycyjnego.

1
7'

Mak wywalczył rzut wolny dla Stali. Okazja na dośrodkowanie ze stałego fragmentu.

1
1
5'

Niedokładnie długie podanie Matrasa, przeczytał to Kieszek i pewnie interweniował na przedpolu.

1
4'

Od początku inicjatywę mają gospodarze. To oni wciąż utrzymują się przy piłce.

1
3'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Urbańczyk. Za faul taktyczny.

2'

Dośrodkowanie w pole karne z lewej strony, ale był tam osamotniony Mak i nie zdołał powalczyć o piłkę z obrońcami Wisły.

1
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Mielcu?