Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Górnika.

1
1
2
90+2'

Śląsk jeszcze szuka okazji na gola. W polu karnym gości zablokowany został Fabian Piasecki.

6
3
1
2
7
90'

Doliczone sześć minut.

1
3
3
8
89'

Nie ma gola! Po analizie VAR, sędziowie uznali, że Fabian Piasecki był na spalonym.

18
13
5
2
19
88'

Cały czas czekamy, czy ten gol będzie uznany.

12
4
1
1
3
87'

Trwa jeszcze analiza VAR.

8
3
2
4
86'

Piłka w bramce Górnika Łęczna! Śląsk miał rzut wolny, piłkę otrzymał Bartłomiej Pawłowski, pobiegł skrzydłem, minął zawodnika Górnika, wpadł w pole karne i dograł przed bramkę do Fabiana Piaseckiego. Ten pewnie i spokojnie skierował piłkę do siatki. Będzie jednak analiza VAR, czy Piasecki nie był na spalonym.

16
10
3
5
10
83'

Dobre dogranie w pole karne Górnika, lecz minimalnie zbyt mocne. Petr Schwarz był blisko zdobycia gola.

3
2
1
3
4
komentarz

79'
78'

Serhij Krykun dryblował w polu karnym Ślaska. Ostatecznie jednak stracił piłkę.

3
2
1
2
2
75'

Przypadkowy rykoszet w polu karnym Górnika. Piłka przeleciała tuż obok bramki drużyny z Łęcznej.

1
1
75'

Wrocławianie zdecydowanie ruszyli do ataku w ostatnich minutach.

1
2
1
1
74'

Minimalnie zbyt mocne dośrodkowanie Pawłowskiego w pole karne Górnika. Do strzału już składał się Caye Quintana.

1
1
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Rymaniak.

Górnik Łęczna
3
1
1
5
4
70'

Caye Quintana w polu karnym Górnika poradził sobie z zawodnikiem beniaminka, ale następnie oddał niecelny strzał. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

1
68'

Zanosiło się na groźną akcję Górnika. Po podaniu Śpiączki piłkę dobrze wybił jednak Łukasz Bejger.

1
1
1
4
Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?
1
67'

Trzy zmiany w drużynie Śląska. Jak to wpłynie na grę WKS-u?

2
1
1
1
1
66'
2
3
1
1
1
65'

Z rzutu wolnego strzelał Erik Exposito. Uderzenie jednak niecelne.

1
2
1
1
64'

Będzie rzut wolny dla Śląska. Do bramki Górnika około 20 metrów. Dobra okazja na strzał.

1
2
62'

Górnik szuka dośrodkowań w pole karne WKS-u. Wrocławianie wybijają jednak piłki.

2
1
1
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krzysztof Mączyński.

4
2
3
59'

Śląsk rozgrywa piłkę na połowie Górnika. Do bramki beniaminka jednak daleko.

55'

Uderzenie z dystansu Praszelika. Piłkę pewnie złapał Maciej Gostomski.

3
2
1
2
2
54'

Brakuje dokładności zawodnikom zarówno jednej, jak i drugiej drużyny. Nie jest to porywające widowisko.

1
49'

Rzut wolny dla Śląska na wysokości pola karnego Górnika. Wrocławianie źle rozegrali ten stały fragment gry i piłkę przejęła drużyna beniaminka.

5
3
1
1
47'

Zagranie przed bramkę Górnika. Piłkę pewnie złapał Maciej Gostomski.

5
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
45+1'

Erik Exposito wywalczył sobie pozycję w polu karnym gości, ale oddał już niecelny strzał.

1
2
1
1
1
45'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Górnika. Piłka wybita na rzut rożny. Doliczona jedna minuta.

1
1
2
43'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Bartosz Śpiączka. Ucierpiał Wojciech Golla.

2
1
1
2
1
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Szymon Lewkot.

Śląsk Wrocław
4
2
1
2
39'

Erik Exposito dogrywał w polu karnym Górnika do Picha. Dobrze piłkę wybił jeden z obrońców beniaminka.

1
2
36'

Zagranie z rzutu wolnego przed bramkę Górnika. Petr Schwarz dośrodkował zbyt mocno i piłka wyleciała poza boisko.

1
2
2
5
34'

Pich dograł do wbiegającego w pole karne Górnika Praszelika. Pomocnik Śląska oddał strzał, który dobrze wyblokował Kryspin Szcześniak.

2
3
34'

Z dystansu strzelał tym razem Mateusz Praszelik. Piłkę pewnie złapał Maciej Gostomski.

1
1
1
2
33'

Z dystansu strzelał Krzysztof Mączyński. Uderzenie zostało zablokowane.

1
1
1
32'

Szymon Lewkot szukał prostopadłego podania do Picha. Zagranie jednak zbyt mocne i futbolówka wyleciała poza boisko.

1
1
29'

Najlepsza okazja Śląska. Świetne dośrodkowanie Praszelika. W polu karnym niepilnowany Wojciech Golla źle przyjął piłkę i chwilę później Maciej Gostomski zdołał ją złapać.

1
1
28'

Świetne dalekie zagranie Mączyńskiego. Victor Garcia został jednak dobrze wyblokowany przez Rymaniaka.

1
26'

Ostatnie minuty to głównie gra w środku pola.

1
1
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jedna bramka?
1
22'

Nieco spokojniejsze tempo spotkania. Górnik rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

2
1
1
1
19'

Mateusz Praszelik padł tuż przed polem karnym Górnika. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

2
2
1
1
18'

Jak na razie brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich.

1
18'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego teraz przed bramkę Górnika. Piłkarze z Łęcznej zdołali wybić piłkę.

1
16'

Z dystansu niecelnie strzelał Mateusz Praszelik.

6
1
1
16'

Teraz wrocławianie rozgrywają piłkę na połowie rywala. Śląsk oddalił grę od własnego pola karnego.

5
1
1
2
1
14'

Znów rzut rożny, znów dogranie przed bramkę Śląska. Piłkę dośrodkował Szymon Drewniak. Spore zamieszanie przed bramką WKS-u, ale ostatecznie zespół beniaminka wywalczył kolejny rzut rożny.

4
13'

Szymon Drewniak zagrywał piłkę z rzutu rożnego. Wrocławianie zdołali wybić piłkę.

1
1
1
11'

Od kilku minut Górnik śmiało atakuje i stwarza sobie sytuacje przed bramką Śląska.

4
1
1
9'

To powinien być gol! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Bartosz Śpiączka zgrał piłkę, a Serhij Krykun źle dostawił nogę i Michał Szromnik zdołał złapać piłkę.

2
1
1
8'

Spoko miejsca miał w polu karnym Śląska Damian Gąska. Zabrakło jednak dokładnego dogrania i będzie tylko rzut rożny dla gości.

2
1
1
7'

Zanosiło się na groźną akcję beniaminka. Na spalonym był jednak jeden z zawodników klubu z Łęcznej.

1
6'

Victor Garcia zagrywał w pole karne Górnika. Nie było tam jego kolegów z zespołu i piłka dla gości.

2
1
5'

Śląsk stara się teraz grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

1
2'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
16:39

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

Kto wygra mecz?
Spotkanie zakończy się remisem
16:39

16:39

Spotkanie poprowadzi Tomasz Musiał (Kraków).

16:39

Przed nami spotkanie Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna. Początek spotkania o godzinie 17:30. W tabeli PKO Ekstraklasy Śląsk ma 5 punktów, a Górnik jeden.