10
1
1
87'

Po dośrodkowaniu Tiby lekkie zamieszanie przed bramką Lechii, ale ostatecznie Dusan Kuciak złapał piłkę.

2
1
3
2
6
86'
84'

Dani Ramirez miał swoją szansę po podaniu Sykory. Z kilku metrów oddał jednak niecelny strzał.

2
2
2
3
10
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pedro Tiba.

Lech Poznań
5
5
2
3
12
82'
3
3
1
2
1
79'

Lechia stara się atakować, ale Kolejorz bardzo dobrze prezentuje się w defensywie.

17
6
3
1
1
76'

17
6
2
2
3
73'
14
2
1
4
3
73'
69'

Efektowny strzał zza pola karnego oddał Joao Amaral. Dusan Kuciak nie dał się zaskoczyć.

6
1
4
2
3
68'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Mario Maloca.

2
1
2
4
komentarz

1
65'

Blisko było o trzeciego gola dla Lecha. Po podaniu Amarala niecelnie strzelał Kamiński.

15
1
1
1
2
63'

2
63'

Gol! Strzelił Nika Kwekweskiri.

Przepiękne uderzenie z rzutu wolnego oddał Nika Kwekweskiri! Strzał po długim słupku, a piłka wpadła do siatki. 2:0 dla Lecha!

86
40
6
4
14
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mario Maloca. Rzut wolny dla Lecha i dobra okazja na strzał na bramkę gości.

16
5
1
6
60'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Makowski.

4
4
1
2
3
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jedna bramka?
1
1
60'

Gra już wznowiona.

1
59'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Lechii.

1
2
1
57'
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Żukowski.

3
3
1
55'

Joseph Ceesay strzelał z pola karnego. To uderzenie zablokował Antonio Milić.

3
6
3
54'

Ostatnie minuty znów nieco słabsze. Spokojniejsza gra obu drużyn.

komentarz

1
1
50'

Zanosiło się na groźną akcję Lecha, lecz zbyt mocno dośrodkował Barry Douglas.

1
1
4
49'

Zespołowa akcja Lecha, po której z kilku metrów strzelał Jakub Kamiński. Znakomicie spisał się Dusan Kuciak, który obronił to uderzenie.

2
2
1
1
2
47'

Zaskakujący strzał z dystansu oddał Ceesay. Uderzenie jednak niecelne.

1
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
1
45'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mikael Ishak wybił piłkę.

10
4
1
3
45'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Spore zamieszanie, kilka "przebijanek", aż ostatecznie Lechia wywalczyła rzut rożny.

2
3
44'

Będzie rzut wolny dla Lechii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Lecha.

4
2
1
7
43'

Przy piłce Lechiści. Gra toczy się jednak daleko od bramki Kolejorza.

1
2
1
40'

Gospodarze domagali się rzutu karnego za zagranie piłki ręką, ale sędzia nakazał grać dalej. Po analizie VAR decyzja nie została zmieniona.

4
2
3
1
12
38'

Z dystansu strzelał Joao Amaral. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

4
2
2
3
3
37'

Dobrze w defensywie spisał się Mario Maloca. Obrońca Lechii przerwał groźnie zapowiadającą się akcję Lecha.

1
1
1
7
1
35'

Lechia szuka okazji na gola i rozgrywa piłkę na połowie Lecha.

7
3
2
2
8
33'

Mikael Ishak w ostatnim momencie został zablokowany w polu karnym Lechii.

6
2
4
3
6
32'

Michał Skóraś przeprowadził indywidualną akcję, zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale to było uderzenie niecelne.

4
2
2
3
4
29'

Mateusz Żukowski dośrodkował w pole karne Lecha. Piłkę dobrze wybił Antonio Milić.

11
2
1
1
3
27'

Znów dośrodkowanie w pole karne Lechii. Pewnie interweniował Dusan Kuciak.

1
26'

Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Lechii. Zgranie piłki, lekkie zamieszanie, ale ostatecznie futbolówka w rękach bramkarza.

3
3
3
1
2
23'

Ilkay Durmus zagrywał piłkę z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Wrzutka zbyt mocna i grę rozpocznie Mickey van der Hart.

10
3
1
1
3
19'

Tym razem dobrze dogrywał Jakub Kamiński. Zza pola karnego niecelnie strzelał jednak Jesper Karlstrom.

7
6
5
3
16
17'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Joao Amaral.

Piękna bramka dla Kolejorza! Amaral wycofał futbolówkę na piętnasty metr, a tam z pierwszej piłki kapitalnie przymierzył Mikael Ishak! Lech prowadzi 1:0!

126
59
6
11
26
16'

Zanosiło się na groźną akcję Lecha. Podanie do Kamińskiego było jednak minimalnie zbyt mocne.

3
4
2
4
10
14'

Ostatnie minuty nieco słabsze i spokojniejsze. Sporo gry w środkowej strefie.

2
2
3
3
4
10'

Lechia stara się wyjść z piłką z własnej połowy. Kolejorz stosuje wysoki pressing.

7
2
4
2
4
8'

Jak na razie zdecydowanie częściej przy piłce są zawodnicy z Poznania.

8
6
2
2
5
7'

Lubomir Satka zagrywał w pole karne Lechii. Piłkę wybił Tomasz Makowski.

5
1
2
3
6
5'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Lechii. Główkował Bartosz Salamon, lecz znakomicie obronił Dusan Kuciak.

2
5
2
3
8
5'

Będzie rzut wolny dla Lecha i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywali.

8
7
3
3
4
4'

Po rzucie wolnym zamieszanie przed polem karnym Lechii, ale ostatecznie goście wybili piłkę.

5
2
3
3
2
3'

Lech spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie boiska.

3
2
1
1
2
16:32

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.