2
1
90'

Gol! Strzelił Artem Putiwcew. Asystował mu Muris Mesanović.

Podwójna kara dla Legii Warszawa za przewinienie Bartosza Slisza, a także wcześniejszą stratę Filipa Mladenovicia. Muris Mesanović delikatnie dziobnął piłkę z rzutu wolnego, a Artem Putiwcew oddał potężne uderzenie prosto do siatki. Gol honorowy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
8
7
5
10
20
89'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Slisz i pracował na nią sumiennie.

Legia Warszawa
5
5
5
4
6
87'

Możliwość powiększenia prowadzenia przez Legię Warszawa. Piłka ustawiona do wykonania rzutu wolnego blisko pola karnego przeciwnika. Kopnięta jednak przez Filipa Mladenovicia nie poszybowała na odpowiedniej wysokości.

1
1
1
2
5
85'

Tomas Pekhart najskuteczniejszym zawodnikiem meczu.

7
5
1
1
1
82'

Artur Jędrzejczyk pokusił się o przeprowadzenie rajdu. Wbiegł brawurowo między dwóch przeciwników, ale w pewnym momencie byłego reprezentanta Polski poniosła fantazja i nie przedryblował trzeciego gracza Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

4
5
3
4
79'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

1
3
2
1
77'

Bawią się gospodarze na boisku i czują się swobodnie w ataku pozycyjnym. Złapali odrobinę luzu podopieczni Aleksandara Vukovicia, a to w tym sezonie zdarzało się niezmiernie rzadko.

12
8
2
2
1
75'
komentarz

1
72'

Gol! Strzelił Tomas Pekhart.

Po prostu katastrofa w defensywie Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Tym razem zawiodło jej teoretycznie najmocniejsze ogniwo. Beznadziejne wyprowadzenie piłki przez Pawła Pawluczenkę. Trafiła ona do Tomasa Pekharta, który płaskim uderzeniem z kilkunastu metrów skompletował dublet.

33
21
4
4
5
70'

Bardzo ryzykowne odegranie do Cezarego Miszty. Sprawdził jego poziom koncentracji Tomas Pekhart. Zapachniało sprezentowaniem kuriozalnego gola beniaminkowi.

2
2
2
1
69'

Sędzia porozmawiał z zawodnikami przed pozwoleniem na wykonanie rzutu wolnego. Ostra walka o pozycje i nie podoba się to Jarosławowi Przybyłowi.

9
5
3
3
3
65'

Piłka w centrum boiska i to odpowiada przede wszystkim gospodarzom. Tym razem niesiący doping, a nie obrażanie piłkarzy przy Łazienkowskiej.

6
3
2
63'
60'

Radoslav Latal napomniany żółtą kartką.

5
4
2
2
59'

Nieudane wykonanie rzutu rożnego przez zawodników Legii Warszawa. Tym razem wrzutka Josue poszybowała dokładnie w miejsce pobytu osamotnionego zawodnika Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. W walce powietrznej ucierpiał Artem Putiwcew.

3
55'

Bartoszowi Sliszowi nie udało się oddać strzału po tym jak zgarnął blisko pola karnego piłkę wybitą po dośrodkowaniu sprzed nosa Mateusza Wieteski. Legia Warszawa stara się jak najdłużej utrzymywać w posiadaniu piłki.

2
3
52'

Rafael Lopes na razie nie imponuje pod względem skuteczności. Zabrakło odrobiny dokładności napastnikowi Legii Warszawa, który po raz drugi tego wieczoru złożył się do strzału głową.

6
8
2
4
1
49'

Dwa dośrodkowania wykonane w pole karne Legii Warszawa. Ustawiony w odpowiednim miejscu i skoncentrowany Cezary Miszta nie pozwolił na oddanie strzału po dograniu Filipa Modelskiego.

11
5
2
46'

1
45'

Doliczone dwie minuty.

13
5
2
1
1
45'

Gol! Strzelił Mateusz Wieteska. Asystował mu Josue.

Po pierwszej połowie pozamiatane. No, nie do końca, ale trudno będzie cokolwiek zdziałać gościom. Szczególnie z takim graniem w obronie. Mateusz Wieteska uczcił powołanie do reprezentacji Polski strzałem do bramki po dziewiątej asyście w sezonie Josue.

39
26
2
5
3
44'

Żółtą kartkę otrzymał Artem Putiwcew za ostre przewinienie.

17
7
3
2
43'

Nieudana próba uruchomienia dośrodkowaniem Tomasa Pekharta. Piłka, kopnięta przez Josue, została zablokowana przez Filipa Modelskiego. Jeszcze szansa z rzutu rożnego i całe zamieszanie zakończyło się niecelnym uderzeniem Macieja Rosołka.

4
4
4
3
40'

Tomas Pekhart! Tak to zrobił.

16
5
2
1
37'

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Paweł Wszołek.

Idzie po następne zwycięstwo Legia Warszawa! 2:0 dla zespołu Aleksandara Vukovicia. Bartosz Slisz uruchomił podaniem prostopadłym w tempie Pawła Wszołka, a ten nie zachował się egoistycznie. Podał do Tomasa Pekharta, przed którym nie stało skomplikowane zadanie w postaci pokonania Pawła Pawluczenki.

45
31
7
7
9
34'

Pierwsza szansa na doprowadzenie do remisu. Mocno zapachniało strzałem do bramki Cezarego Miszty, ale nie ma gola. Tomas Poznar nie wykorzystał dogrania Davida Domgjoniego. Tym razem przysnął w defensywie Paweł Wszołek.

2
3
1
5
2
34'

Skutecznie w obronie Wiktor Biedrzycki, który powstrzymał rozpędzającego się Bartosza Slisza. Częściowa rehabilitacja za zachowanie przy golu strzelonym przez Josue.

5
3
3
4
1
32'

Paweł Wszołek powrócił do defensywy i zaasekurował Mattiasa Johanssona. W ten sposób niecieczanie nie mieli możliwości zorganizowania się do szybkiego kontrataku.

18
6
3
4
32'

Tak padła bramka.

10
6
1
30'

Josue ponownie w centrum wydarzeń.

15
5
4
3
28'

Bartosz Slisz strzelił z kilkunastu metrów celnie, ale nie pokonał dobrze ustawionego Pawła Pawluczenkę.

4
5
5
3
1
26'

Gol! Strzelił Josue.

Legia Warszawa wyszła na prowadzenie! 1:0 przy Łazienkowskiej. W pewnym momencie wydawało się, że Bruk-Bet Termalica Nieciecza wybronił się i wybił piłkę w bezpieczne miejsce. Nadbiegł jednak Josue i oddał potężne uderzenie zza pola karnego w narożnik bramki Pawła Pawluczenki.