Gol uznany. Śląsk rzutem na taśmę doprowadził do remisu.

1
2
90+4'

Gol! Strzelił Fabian Piasecki.

Nic tego nie zapowiadało, a tymczasem Fabian Piasecki sprawił, że sektor zajmowany przez kibiców Śląska oszalał z radości. Rezerwowy napastnik gości przyjął piłkę na klatkę piersiową i strzelił z przewrotki, nie do obrony!

Śląsk Wrocław
56
21
6
6
11
90+4'

Ostatnia minuta meczu. Śląsk w posiadaniu piłki.

4
2
2
1
90+3'

Sokołowski trafiony piłką w głowę. Chwila przerwy dla pomocnika Piasta.

1
2
1
1
90'

Spotkanie potrwa dłużej o minimum 4 minuty.

3
1
2
1
4
90'

Doświadczenie Kądziora. Nie pcha akcji do przodu, ale spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

2
1
90'

Rozpaczliwe próby Śląska, jednak Piast w dalszym ciągu nie popełnia błędów w defensywie.

1
1
1
1
3
85'

Piasecki strzelał z rzutu wolnego, ale trafił w mur.

1
1
3
1
84'

Pich faulowany dwadzieścia metrów od bramki Piasta. Będzie okazja dla gości.

4
2
4
81'
80'

Dośrodkowanie Kądziora, ale oddalają zagrożenie wrocławianie.

1
79'

Pyrka naciskał Gollę i ten nie utrzymał piłki w boisku. Korner dla Piasta.

79'

Piłka wybita przed pole karne, od razu próbował strzału Praszelik, ale w porę doskoczył do niego jeden z rywali.

78'

Rzut rożny dla Śląska.

1
1
78'

Niezłe dośrodkowanie Victora Garcii, ale kolejny raz znakomicie we własnym polu karnym spisał się Czerwiński.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Piasecki.

1
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Alberto Toril. Na palcach wyliczył mu przewinienia sędzia Szczech.

Piast Gliwice
1
2
73'

Gra wznowiona. Śląsk próbuje atakować, jednak nie ma zbyt wielu argumentów w ofensywie.

1
72'

Golla wpadł na Torila. Hiszpan potrzebuje pomocy medycznej.

1
2
3
69'

A Piast nie zamierza się zatrzymywać. Gospodarze zdecydowanie przejęli inicjatywę. Śląsk nie potrafi zagrozić.

3
2
2
1
68'

Popędził prawą stroną Piasecki i po interwencji Czerwińskiego będzie korner dla Śląska.

2
2
66'

Gol! Strzelił Kristopher Vida. Asystował mu Damian Kądzior.

Co za akcja w wykonaniu Piasta! Ależ rozklepali defensywę Śląska. Sokołowski popisał się no-look-passem do Kądziora, a ten wycofał piłkę do Vidy, wystawiając mu ją jak na tacy. Gol był formalnością!

15
9
2
4
11
65'

Rzut wolny dla Piasta, ale Kądzior zagrywał za mocno na dalszy słupek i nie zdołał dojść do piłki Czerwiński.

1
62'

Sędziowie sprawdzili sytuację na powtórkach. Piłka nie przekroczyła linii całym obwodem, więc gola nie ma.

2
2
3
61'

Centrował Victor Garcia, a na wślizgu zamykał akcję na dalszym słupku Schwarz. Plach uratował zespół przed stratą gola w ostatniej chwili.

1
1
60'

Ogromne zamieszanie w polu karnym, Plach wybija piłkę z linii bramkowej!

1
3
3
58'

Toril upadł w polu karnym, choć to on przeszkadzał Szromnikowi przy wznowieniu gry. Gra została na moment przerwana.

56'

Lekki strzał głową w wykonaniu Exposito, ale nie sprawił on najmniejszych problemów Plachowi.

55'

Dośrodkowanie Schwarza z rzutu rożnego i wybija piłkę w aut Czerwiński.

1
1
55'

Przechwyt gości na środku boiska i szybko wyprowadzona kontra. Exposito był z lewej strony pola karnego, próba dośrodkowania... i kolejny rzut rożny.

1
1
1
53'

Piast zdecydowanie lepiej wszedł w drugą połowę. Cały czas piłka jest na połowie Śląska.

1
1
51'

Pierwsza szybsza akcja Piasta i od razu było groźnie. Parę krótkich podań na jeden lub dwa kontakty, Toril znalazł się w polu karnym, strzelił mocno, ale nad poprzeczką.

1
49'

Dobre dośrodkowanie Sokołowskiego na dalszy słupek, Toril trącił piłkę głową i nieoczekiwanie sprawił tym sporo problemów Szromnikowi. Ten z najwyższym trudem odbił futbolówkę.

49'

Spokojny początek drugiej połowy. W posiadaniu piłki Piast, ale nie ma to przełożenia na zagrożenie pod bramką Śląska.

48'

Victor Garcia podawał zbyt lekko w kierunku Szromnika i ten był zmuszony wybić piłkę w aut. Naciskał go rywal.

1
46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

14:02

Piłkarze wracają na boisko. Za chwilę początek drugiej części spotkania.

45+2'

Victor Garcia wywalczył rzut wolny niedaleko narożnika pola karnego. Jedna z ostatnich szans dla gości w pierwszej połowie.

2
2
1
45'

Minimum trzy minuty doliczone przez sędziego.

1
1
2
44'

Dość spokojna końcówka pierwszej połowy. Niewiele się dzieje. Od stuprocentowej szansy Tiago Alvesa minęło już parę minut.

42'

Dośrodkowanie Chrapka... zbyt mocne, do nikogo.

1
2
1
2
1
42'

Powoli, cierpliwie budują atak pozycyjny piłkarze Piasta.

2
2
1
4
41'

Śląsk miał rzut rożny, centrował Pawłowski, ale kolejny raz nie udało się zaskoczyć gliwickiej defensywy.

1
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Sokołowski. Za ostry faul na Makowskim.

3
2
2
38'

Ależ fantastyczne dośrodkowanie Holubka. Wymierzone, idealne, na nos. Tiago Alves jednak fatalnie przestrzelił z kilku metrów!

8
6
1
3
5
37'

Schwarz zagrywał piłkę z narożnika, ale wybija ją dobrze ustawiony Huk.

1
1
36'

Zablokowane dośrodkowanie Picha i będzie korner dla gości.

2
2
1
35'

Dobre piąstkowanie Szromnika. Po chwili ponownie centrował Vida, ale przeszkodzili sobie Huk i Toril i w efekcie nie udało się oddać celnego strzału.

1
34'

Akcja przenosi się szybko z jednej strony na drugą. Kolejny rzut rożny dla Piasta.

1
1
33'

Długie podanie w kierunku Exposito, ale ten był na spalonym. Zresztą i tak miałby problem, by dobiec do piłki przed wychodzącym z bramki Plachem.

1
33'

Czerwiński wraca na boisko.

1
1
1
32'

Pawłowski podawał technicznie w kierunku Schwarza, ale bardzo ofiarnie wsadził przed niego głowę Czerwiński. Obrońca Piasta został trafiony w korpus i kolejny raz dziś musi skorzystać z pomocy medycznej.

1
1
1
1
31'

Toril przepchnął Verdascę w polu karnym i wypracował sobie sytuację strzelecką, ale kąt był dość ostry i trafił tylko w boczną siatkę.

1
29'

Dobry pressing Śląska zmusza do błędu Czerwińskiego. Za mocny przerzut w stronę Konczkowskiego i gospodarze łatwo tracą piłkę na własnej połowie.

3
3
1
1
29'

Czerwiński zażegnał niebezpieczeństwo.

1
3
2
28'

Świetny drybling Pawłowskiego, choć chyba trochę przypadkowy. Niemniej, skrzydłowy Śląska wywalczył rzut rożny.

2
2
2
27'

Odważnie zagrał teraz Sokołowski, ruletka na własnej połowie. Zahaczył go Praszelik i sędzia odgwizdał faul.

1
1
26'

Dośrodkowania Pawłowskiego i Victora Garcii nieudane. Śląsk potrafi wypracować sobie przewagę na skrzydłach, ale szwankuje ostatnie podanie.

2
2
2
2
2
25'

Ładna akcja Piasta, było pięciu zawodników w polu karnym, ale Konczkowski nie popisał się przy dośrodkowaniu.

2
2
2
2
3
23'

Zaostrzyła się gra. Teraz Pawłowski trafiony przez Vidę przy próbie wybicia piłki.

1
22'

Pech nie opuszcza Czerwińskiego. Po tym faulu nie podnosi się z murawy.

3
3
2
3
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Diogo Verdasca. Przesadził obrońca Śląska z atakiem na nogi Czerwińskiego.

20'

Oddalają zagrożenie goście. Przez moment wydawało się, że może uda się im wyjść z kontratakiem, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

2
2
2
2
2
20'

Sporo gry w środku pola, wreszcie urwał się lewą stroną Holubek i po interwencji Pawłowskiego będzie korner dla Piasta.

1
17'

Śląsk zdecydowanie przejął kontrolę nad spotkaniem. Goście dłużej utrzymują się przy piłce. Piast ustawiony dość głęboko na własnej połowie.

3
1
1
1
2
16'

Po okresie początkowej dominacji Piasta, coraz groźniejsi są przyjezdni.

2
1
1
2
15'

Kolejny dobry kontratak w wykonaniu Śląska, był w polu karnym nieatakowany Pawłowski, ale źle przyjął sobie piłkę i momentalnie doskoczyli do niego rywale.

3
13'

Kapitalne płaskie dośrodkowanie Victora Garcii, nie dotknął piłki Plach, ale też nie trafił w nią Makowski. Najlepsza - póki co - szansa wrocławian.

13'

Czerwiński trzymał się za nogę, ale jest w stanie kontynuować zawody.

1
2
12'

Problemy zdrowotne Czerwińskiego. Gra przerwana.

1
11'

Niezadowolony Praszelik. Biegł nieatakowany lewą stroną i wręcz błagał o podanie, ale piłka odskoczyła od nogi Exposito i przejęli ją rywale.

9'

Teraz dla odmiany była okazja dla Śląska, lecz Pich podawał za mocno w stronę Exposito.

8'

Dobry odbiór Pawłowskiego. Pyrka podawał prostopadle w kierunku Holubka, ale zawodnik Śląska był dobrze ustawiony i nie pozwolił rozpędzić się gospodarzom.

7'

Śląsk zamknięty na własnej połowie. Goście mieli okazję wyjść z kontratakiem, lecz niedokładnie odgrywał piłkę Exposito. Piast rozpoczyna kolejny atak pozycyjny.

1
1
5'

W odpowiedzi pierwsza akcja Śląska. Pawłowski centrował z prawej strony w kierunku Exposito, ale ten był na spalonym.

1
2
4'

Holubek pokusił się o uderzenie z dalszej odległości, jednak piłka przeleciała wyraźnie nad poprzeczką.

1
2
1
2
1
4'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Piasta, dośrodkowanie Holubka, ale wybili piłkę goście.

1
1
1
3'

Od pierwszych minut przycisnęli gospodarze, którzy nie schodzą z połowy Śląska.

1
1
2'

Sędziowie nie dopatrzyli się przewinienia.

1
1
1'

Golla się poślizgnął przy próbie wybicia piłki z własnego pola karnego i zahaczył o nogę Vidy. Sędziowie sprawdzają sytuację na wozie VAR.

1
1
1
czas Start meczu
14:02

Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę.

2
2
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Gliwicach?