2
1
9
90+5'

Walka w środku pola. Pereira dośrodkował do Marchwińskiego i młody piłkarz zmarnował dobrą okazję.

1
2
7
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pedro Tiba.

Niesamowity zwrot akcji! Zamieszanie w polu karnym Pogoni, piłka trafiła do Tiby, który precyzyjnie uderzył. Stipica nie miał nic do powiedzenia. Portugalczyk utonął w ramionach kolegów.

Lech Poznań
79
33
9
9
28
90'

Tomasz Musiał postanowił doliczyć pięć minut.

5
3
5
4
10
88'
ZMIANA
87'

Piłkarze Lecha mają pretensje do sędziego, Triantafyllopoulos miał dotknąć piłkę ręką. Tomasz Musiał jest przekonany, że nie było przewinienia.

10
3
3
2
12
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Zahović. Asystował mu Kacper Smoliński.

Goście dopięli swego! Grosicki świetnie współpracował ze Smolińskim na lewym skrzydle i Zahović trafił do siatki. Napastnik Pogoni wreszcie się przełamał.

48
24
7
12
37
84'

Na szczęście Marchwiński wstał i chce kontynuować grę. Kibice nagrodzili piłkarza brawami.

9
3
3
4
1
84'

Dramatyczne sceny w polu karnym Pogoni. Filip Marchwiński zderzył się z Dante Stipicą i bezwładnie upadł.

1
1
3
5
10
83'

83. minuta i pierwszy celny strzał Pogoni. Grosicki dograł z lewej strony na głowę Carlosa, van der Hart skutecznie interweniował.

5
2
2
2
3
82'

Przed polem karnym odnalazł się Kamil Grosicki. Oddał strzał, ale musi jeszcze popracować nad celnością.

5
4
1
1
2
81'

Pedro Tiba ucierpiał po starciu z Kacprem Smolińskim.

2
1
2
2
80'

Barry Douglas wrzucił do Artura Sobiecha, a ten nie przeciął piłki.

3
1
1
2
77'

Mickey van der Hart nie ma zbyt wiele pracy w dzisiejszym meczu.

7
2
1
2
5
75'
ZMIANA
75'
ZMIANA
3
1
2
3
74'

Maciej Skorża szykuje potrójną zmianę.

2
2
73'

Kamil Grosicki zabawił się z defensorami Lecha Poznań na lewym skrzydle.

5
1
2
1
1
72'

Kamil Drygas zszedł z grymasem bólu na twarzy, teraz Sebastian Kowalczyk nie podnosi się z boiska.

1
2
1
1
5
70'
ZMIANA
69'
ZMIANA

Pogoń Szczecin. Schodzi: Luis Mata. Wchodzi: Kamil Grosicki.

Odważna decyzja Runjaicia. Grosicki wzmocnił ofensywę Pogoni.

12
3
1
1
68'

Zawodnicy Lecha wypychają rywali z pola karnego.

1
1
1
1
66'

Wielki powrót! Kamil Grosicki jest już gotowy. Kibice właśnie skandują jego nazwisko.

7
2
3
1
6
65'

5
64'

Przyjezdni zamierzają wykorzystać przewagę liczebną. Fani "Portowców" czekają na wejście Kamila Grosickiego.

6
3
1
1
3
62'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Nika Kwekweskiri.

Lech gra w osłabieniu. Gruziński pomocnik leżał na murawie i faulem powstrzymał akcję przeciwników.

19
11
3
6
22
61'

Jest odpowiedź Pogoni. Kurzawa strzelił swoją słabszą prawą nogą, piłka zatrzymała się na trybunach.

2
1
1
1
59'

Gospodarze ruszyli do ofensywy! Joao Amaral uderzył z prawej strony i piłka jeszcze musnęła słupek.

1
1
1
1
1
58'

Piłkarze Lecha przeprowadzili zespołową akcję. Ishak wystawił Kwekweskiriemu i piłka po strzale Gruzina przeleciała obok słupka.

2
1
1
1
4
57'

Michał Kucharczyk był przekonany, że wywalczył rzut rożny, jednak sędzia był innego zdania.

1
1
4
1
1
55'

Zawodnicy Pogoni rozgrywają piłkę i są coraz bliżej pola karnego Lecha.

3
2
2
53'

Zamieszanie pod bramką van der Harta. Strzał Parzyszka był niecelny.

3
4
52'

Drugi celny strzał "Kolejorza". Tym razem Kamiński podjął próbę zza pola karnego, lecz trafił prosto w Stipicę.

1
1
1
51'

Niebezpiecznie w polu karnym gości. Stipica nie porozumiał się z Zechem. Bramkarz nerwowo wybił piłkę na aut.

49'

Akcja toczy się pod polem karnym Pogoni.

48'

Pedro Tiba przejął piłkę w środku pola i wypuścił Mikaela Ishaka. Kilka sekund później Portugalczyk oddał strzał z dystansu i Dante Stipica wykazał się refleksem.

1
1
2
2
46'
ZMIANA
46'

Piłkarze Pogoni wznowili grę. Jedna zmiana w szeregach Lecha.

17:25

Piłkarze Pogoni mają niezwykle trudne zadanie. W trwającym sezonie Lech jeszcze nie stracił bramki przy Bułgarskiej.

2
2
1
43'

Sędzia zatrzymał grę, Kamil Drygas przez chwilę nie podnosił się z murawy.

4
2
1
2
2
42'

Piotr Parzyszek próbował uderzenia głową przed polem karnym.

3
3
1
1
2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Nika Kwekweskiri.

10
4
6
40'

Skóraś przewrócił się w polu karnym po podaniu Kwekweskiriego. Sędzia Musiał nie zareagował.

2
1
1
5
38'

Kucharczyk zażegnał niebezpieczeństwo w polu karnym Pogoni.

6
2
2
1
4
37'

Świetny rajd Jakuba Kamińskiego. Skrzydłowy zszedł do środka i Kamil Drygas stanął na jego drodze.

6
2
1
2
2
35'

Antonio Milić chciał wybić na rzut rożny, ale w ostatniej chwili Kacper Smoliński musnął piłkę.

4
1
1
33'

Satka szukał podaniem Ishaka. Snajper Lecha nie sięgnął piłki.

4
2
3
1
1
31'

Strata za stratą. Mickey van der Hart złapał piłkę po centrze Michała Kucharczyka.

1
2
1
3
3
29'

Kamiński napędził akcję "Kolejorza", a następnie Amaral oddał piłkę rywalom.

3
1
2
2
2
28'

Wygląda na to, że drużyna gości przejęła inicjatywę.

4
3
1
5
26'

Na lewej stronie aktywny jest Mata. Portugalczyk po raz kolejny przegrał pojedynek ze Skórasiem.

3
2
2
26'

Gracze Pogoni szukają sobie miejsca na połowie Lecha. Dużo niedokładności po obu stronach.

1
2
2
24'

Joao Amaral zwija się z bólu po starciu z Sebastianem Kowalczykiem. Niewykluczone, że będzie potrzebna zmiana.

1
5
3
5
22'

Amaral nie zdołał opanować piłki przed polem karnym Pogoni. Murawa jest w nie najlepszym stanie.

2
2
1
3
20'

"Portowcy" starają się uspokoić grę.

4
2
1
1
1
18'

Zawodnicy Lecha mieli rzut rożny, jednak cofnęli się na własną połowę.

1
1
1
1
1
17'

Rafał Kurzawa zagrał na krótki słupek i Barry Douglas upadł na murawę po zderzeniu z rywalem.

1
3
16'

Mata przegrał pojedynek ze Skórasiem, kolejny rzut rożny.

3
2
3
1
3
14'

Pogoń powinna prowadzić 1:0! Kucharczyk zagrał z narożnika boiska, Zech dopadł do piłki i spudłował z niewielkiej odległości.

10
7
5
4
5
13'

Zespół Macieja Skorży zdecydowanie lepiej wszedł w mecz. Kibice czekają na pierwszego gola przy Bułgarskiej.

6
2
3
1
4
11'

Kamiński dostrzegł w polu karnym Ishaka. Strzał kapitana Lecha został zablokowany przez obrońców Pogoni.

9
3
1
11'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Mata.

10
4
1
9'

Obiecujący kontratak gospodarzy. Kwekweskiri rozpoczął akcję, oddał piłkę Skórasiowi, który zmarnował sytuację.

3
3
2
7'

Kolejny rzut wolny dla Lecha. Przed polem karnym Amaral był przygotowany do uderzenia, lecz minął się z piłką.

2
2
1
3
5'

Kwekweskiri dośrodkował z rzutu wolnego, Satka wygrał pojedynek główkowy, ale nic z tego nie wyszło.

3
1
1
1
2
4'

Douglas przez kilkadziesiąt sekund przymierzał się do rzutu z autu. Lech błyskawicznie stracił piłkę.

2
1
1
2'

Słabe dośrodkowanie Kurzawy, chwilę później Mata posłał piłkę w trybuny.

2'

Pierwsza próba Pogoni. Parzyszek strzelił z dystansu, jednak został zablokowany. Rzut rożny.

3
17:25

Sędzią meczu będzie Tomasz Musiał.

17:10

W kadrze Pogoni nie mogło zabraknąć Kamila Grosickiego. Być może Wybitny Reprezentant Polski wejdzie z ławki w drugiej połowie.

1
17:10

W składzie Lecha nie ma większych zaskoczeń. Pedro Rebocho rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

17:10

Przed nami najciekawiej mecz na szczycie PKO Ekstraklasy. Zdecydowanym faworytem będzie Lech Poznań, który zajmuje fotel lidera tabeli. Pogoń Szczecin ma trzy punkty straty do "Kolejorza".