2:2
Zakończony
Górnik Zabrze
90+9'

Piłka meczowa dla "Pasów". Sergiu Hanca dograł z narożnika, ale Rafał Janicki stanął na drodze van Amersfoorta.

6
4
5
5
7
90+8'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Janza.

4
3
3
3
9
90+7'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Janicki.

8
4
4
2
90+7'

Żółtą kartkę otrzymał Florian Loshaj.

7
4
2
3
90+6'

Szamotanina przy ławkach. Sędzia Damian Sylwestrzak musi uspokoić sytuację.

4
1
3
2
6
90+5'

Michał Probierz wychodzi z siebie. Szkoleniowiec został ukarany żółtym kartonikiem.

2
7
3
4
8
90+4'

Cracovia przejęła inicjatywę w drugiej połowie. Wszystko wskazuje na to, że podopieczni Michała Probierza urwą punkty Górnikowi.

3
4
2
3
10
90+2'

Gol! Strzelił Matej Rodin. Asystował mu Florian Loshaj.

Środkowy obrońca skompletował dublet! Celne dośrodkowanie Floriana Loshaja z rzutu wolnego, Matej Rodin wygrał pojedynek powietrzny z Przemysławem Wiśniewskim i doprowadził do wyrównania. Kibice Cracovii mają powody do radości.

12
4
6
11
31
90'

Arbiter postanowił doliczyć pięć minut do regulaminowego czasu gry.

4
4
2
4
3
90'

Adrian Gryszkiewicz przerwał akcję Cracovii.

8
2
1
88'

Gospodarze mogą odwrócić losy tego meczu, jednak mają bardzo mało czasu. Górnik odpiera ataki rywali.

3
4
1
1
87'

Górnik Zabrze. Schodzi: Piotr Krawczyk. Wchodzi: Vamara Sanogo.

Kolejny debiut po stronie gości.

86'

Sędziowie VAR analizują całą sytuację.

Koniec wątpliwości, Damian Sylwestrzak uznał gola Cracovii.

6
2
1
5
9
84'

Gol! Strzelił Matej Rodin. Asystował mu Sergiu Hanca.

Matej Rodin dał nadzieję kibicom Cracovii. Sergiu Hanca dośrodkował na głowę obrońcy i tym razem Grzegorz Sandomierski nie miał żadnych szans.

5
4
7
17
83'

Sztab medyczny już zajął się Gryszkiewiczem. Zabrzanie muszą radzić sobie w "dziesiątkę".

2
2
2
4
5
81'

Sergiu Hanca zagrał z rzutu rożnego. Adrian Gryszkiewicz zderzył się z Pelle van Amersfoortem i sędzia musiał zatrzymać grę.

2
2
1
2
79'

Adrian Gryszkiewicz musiał odpocząć. Niewykluczone, że będzie potrzebna zmiana.

5
4
77'

Żółtą kartkę otrzymał Cornel Rapa.

6
6
1
2
76'

Tym razem do piłki podszedł Florian Loshaj. Kamil Pestka odnalazł się pod bramką, lecz niecelnie uderzył.

2
1
4
4
76'

Jean Mvondo wybił piłkę na rzut rożny po strzale Cornela Rapy.

1
2
2
74'

Zawodnicy "Pasów" nie mają nic do stracenia. Kolejne dośrodkowanie Sergiu Hanki, Jakub Jugas fatalnie spudłował.

1
1
1
1
71'

Groźna sytuacja Górnika. Krzysztof Kubica oddał strzał głową i Lukas Hrosso tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

2
2
70'

Dośrodkowanie Floriana Loshaja było niecelne, Górnik próbował odpowiedzieć kontratakiem.

1
1
69'

Piotr Krawczyk został powstrzymany przez Cornela Rapę.

1
1
67'

Sergiu Hanca zacentrował z lewej strony i Grzegorz Sandomierski uprzedził Kamila Ogorzałego.

1
2
1
63'

Mathias Rasmussen znalazł sobie trochę miejsca i uderzył. Defensorzy Górnika poradzili sobie z atakiem "Pasów".

3
3
1
2
61'
60'

Jean Mvondo jest gotowy do debiutu w barwach Górnika.

2
60'

Jesus Jimenez zmarnował okazję, hiszpański napastnik nie zdołał opanować piłki.

2
1
2
4
6
57'

Piłkarze Cracovii przebudzili się po zmianie stron, Grzegorz Sandomierski jeszcze nie dał się pokonać.

1
1
1
55'

Z narożnika dośrodkował Sergiu Hanca. Piotr Krawczyk dobrze zachował się pod własną bramką.

2
1
1
2
53'

Sylwester Lusiusz odnalazł się w polu karnym. Strzał pomocnika Cracovii został zablokowany.

1
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Gryszkiewicz.

1
52'

Obiecująca akcja Górnika. Piotr Krawczyk nie porozumiał się z Bartoszem Nowakiem.

3
1
51'

Sergiu Hanca dośrodkował z głębi pola, Cornel Rapa wygrał pojedynek powietrzny i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
1
50'

Pelle van Amersfoort jest najbardziej wysuniętym zawodnikiem "Pasów". Holender upadł w polu karnym, ale sędzia nie zareagował.

3
1
2
48'

Bardzo mało brakowało! Kapitalny rajd Kamila Pestki, duże zamieszanie w polu karnym i w ostatniej chwili obrońca Górnika wybił piłkę.

2
1
1
46'

Cracovia. Schodzi: Karol Knap. Wchodzi: Kamil Ogorzały.

46'
46'

Cracovia wznowiła grę. Michał Probierz zdecydował się na trzy zmiany w składzie.

1
1
1
Czy Cracovia odrobi straty w drugiej połowie?
1
2
45'

Do końca pierwszej połowy pozostała jedna minuta.

3
1
2
44'

Michał Probierz bezskutecznie próbuje wpłynąć na postawę swoich podopiecznych.

1
4
1
1
43'

Kibice Cracovii dają wyraz swojemu niezadowoleniu poprzez gwizdy.

1
3
1
41'

Gospodarze zamierzają strzelić gola kontaktowego przed zejściem do szatni. Grzegorz Sandomierski jest bezbłędny w dzisiejszym meczu.

2
1
1
2
39'

Jesus Jimenez obrócił się z piłką w polu karnym, a następnie oddał strzał. Lukas Hrosso nie musiał interweniować.

2
1
3
1
1
38'

Cracovia chciała wyprowadzić kontratak, lecz Filip Balaj przyjął piłkę ręką.

4
2
4
1
37'

Bardzo aktywny w ofensywie jest Piotr Krawczyk. 26-latek zasługuje na wyróżnienie.

6
6
1
2
34'

Gol! Strzelił Piotr Krawczyk. Asystował mu Alasana Manneh.

Piotr Krawczyk dopiął swego! Alasana Manneh napędził akcję Górnika, napastnik stanął oko w oko z Lukasem Hrosso i znalazł drogę do siatki! To jego pierwsze trafienie w bieżącym sezonie.

28
10
2
1
2
32'

Grzegorz Sandomierski uratował drużynę z Zabrza! Pelle van Amersfoort mocno uderzył, ale bramkarz był na posterunku.

6
3
2
1
4
30'

Zespół Jana Urbana ma wszystko pod kontrolą. Cracovia nie potrafi odpowiedzieć.

7
4
2
2
28'

Bartosz Nowak precyzyjnie przerzucił piłkę do Piotra Krawczyka, a ten sfinalizował całą akcję. Wydawało się, że napastnik Górnika pomagał sobie ręką. Damian Sylwestrzak anulował bramkę po konsultacji z asystentami!

6
3
2
3
3
26'

Kolejny strzał Górnika, tym razem Bartosz Nowak spróbował swoich sił. Bramkarz Cracovii bez trudu złapał piłkę.

3
2
2
1
2
25'

Erik Janza próbował zaskoczyć Lukasa Hrosso. Piłka przeleciała obok słupka.

1
2
1
1
2
23'

Michał Wiśniewski miał dużo miejsca na lewym skrzydle, jednak zmarnował szansę. Dośrodkowanie Kamila Pestki zostało zablokowane.

2
1
1
21'

Zamieszanie pod bramką Lukasa Hrosso. Starania zabrzan spaliły na panewce.

2
3
2
2
3
19'

Żółtą kartkę otrzymał Pelle van Amersfoort.

17'

Kamil Pestka faulował Roberta Dadoka. Sędzia Sylwestrzak łagodnie potraktował obrońcę "Pasów".

4
3
1
1
15'

Przemysław Wiśniewski nie podnosi się z boiska po zderzeniu z przeciwnikiem.

4
4
4
14'

Jesus Jimenez został złapany w pułapkę ofsajdową.

3
2
1
12'

Górnik jest stroną przeważającą. Akcja toczy się pod polem karnym drużyny gospodarzy.

5
1
10'

Odpowiedź zabrzan. Robert Dadok musi jeszcze popracować nad celnością strzałów.

2
5
3
9'

Filip Balaj podjął próbę zza pola karnego, jednak piłka poszybowała nad poprzeczką.

1
3
2
8'

Podopieczni Jana Urbana starają się uspokoić grę.

5
1
1
6'

Cracovia krótko rozegrała rzut rożny i przyjezdni przejęli piłkę.

1
7
4
4'

W ostatniej chwili do składu Cracovii wskoczył Filip Balaj. Napastnik zastąpił kontuzjowanego Marcosa Alvareza.

2
3
2
1
2'

Piorunujący początek meczu w wykonaniu gości! Jesus Jimenez poradził sobie z trzema obrońcami Cracovii i uderzył sprzed pola karnego. Lukas Hrosso nie dosięgnął piłki, Górnik wyszedł na prowadzenie.

40
18
6
1
1
14:48

W kadrze Górnika nie ma Lukasa Podolskiego, który nadrabia zaległości treningowe.