Arbiter przedłużył czas gry o minimum 3 minuty.

1
1
1
89'

Krótko rozegrany rzut rożny Lechii. Strzelał Durmus, posłał jednak piłkę w trybuny.

1
1
2
2
86'
ZMIANA
85'
ZMIANA
83'

Doskonała interwencja Kuciaka po strzale Grabowskiego!

10
5
3
1
82'

Po podaniu od Terrazzino, Paixao na spalonym.

1
3
79'

Wrzutka Terrazzino, który wykorzystał błąd rywala. Piłkę złapał Budziłek.

2
1
5
77'

Niecelny strzał Durmusa po rzucie rożnym.

1
2
3
3
74'
ZMIANA
74'

To powinien być gol! Strzał zawodnika gości odbił obrońca Lechii!

2
3
73'

Zablokowany strzał Durmusa.

1
1
2
72'

Nieczysty strzał Terpiłowskiego po rzucie rożnym Termaliki.

2
70'

Ambitnie Ernest Terpiłowski! Przebiegł kilkadziesiąt metrów, ograł trzech rywali i strzelił tuż obok słupka! Zabrakło mu kilkudziesięciu centymetrów.

1
1
1
1
70'

Dośrodkowanie Gajosa z rzutu rożnego, obronił Budziłek.

1
1
2
3
68'

Bez zagrożenia po rzucie wolnym gospodarzy.

4
4
2
2
1
66'

To powinien być gol! Bardzo szybki Conrado strzelił na bramkę rywala po ograniu Wasielewskiego, strzelił jednak niecelnie.

4
65'

Budziłek wyszedł z bramki i zagrał głową, by ubiec Durmusa.

2
2
64'

Niecelny strzał Mesanovicia po ciekawej akcji zespołowej gospodarzy.

1
1
1
62'

Durmus dogrywał na głowę Sezonienki, ten nie trafił czysto.

2
1
2
6
60'

Lechia po strzeleniu dwóch goli dąży do kolejnych akcji ofensywnych.

14
8
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Conrado. Asystował mu Ilkay Durmus.

Kolejna minuta i mamy 2:0! Durmus wbiegł przed pole karne i wrzucił ją do Conrado! Zawodnik, który chwilę wcześniej pokazał, że potrafi się dzielić tym razem sam wykazał się instynktem killera i podwyższył wynik spotkania!

Lechia Gdańsk
43
22
4
3
7
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Conrado.

Świetna akcja Lechii i w końcu mamy gola! Po dośrodkowaniu Durmusa, piłkę zgrał z ostrego kąta Conrado i dzięki temu Flavio Paixao z bliskiej odległości strzelił gola do pustej bramki! To jego 94. gol w PKO Ekstraklasie!

40
20
3
3
6
53'

Świetna okazja Termaliki! Po nieudanej interwencji Gajosa, Hubinek strzelił w boczną siatkę po przebiegnięciu kilkudziesięciu metrów!

3
1
2
2
5
52'

Budziłek piąstkował po rzucie rożnym Lechii.

1
1
2
1
50'

Gajos przeciągnął dośrodkowanie z rzutu rożnego. Akcja zakończyła się po tym, jak Durmus był na spalonym.

1
3
2
48'

Po zamieszaniu po rzucie rożnym Termaliki, piłkę złapał Kuciak.

3
1
2
46'

Pierwsza akcja i mógł być gol! Durmus do Sezonienki, zabrakło skuteczności.

2
1
2
2
czas Druga połowa
45+2'

Nic nie wyszło z rzutu rożnego Bruk-Bet Termaliki.

4
2
1
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minimum minutę.

1
1
4
44'

Na boisko wrócił Pietrzak, który musiał na chwilę zejść po tym, jak na palec u ręki nadepnął mu Wasielewski.

2
1
1
44'

Szansa Termaliki, jednak jeden z graczy z Niecieczy na spalonym.

3
1
3
43'

Tym razem z rzutu rożnego dogrywał Durmus, Sezonienko nie doszedł jednak do piłki. Miękko dośrodkował Conrado, piłkę łatwo złapał Budziłek.

1
2
1
1
42'

Pietrzak dośrodkował piłkę na głowę rywala. Stracona szansa Lechii.

3
4
40'

Tym razem na spalonym Mesanović,

5
39'

Ciekawe rozegranie rzutu rożnego, po którym Zeman strzelił zza pola karnego... w aut.

3
1
37'

Fatalne zagranie Pietrzaka, który zamiast strzelać podał do rywalana kontratak. Dośrodkowywał Zeman, Pietrzak ubiegł Stefanika i wybił na rzut rożny.

1
4
37'

Kolejny nieudany rzut rożny Lechii.

3
2
6
36'

Obrońcy Bruk-Bet Termaliki uratowali Budziłka, który nie złapał piłki o którą walczył Paixao.

1
1
3
35'

Akcja gospodarzy. Strzał Wasielewskiego zablokował Maloca, nieczysty strzał próbującego dobić Hubinka.

2
1
1
2
33'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Kubicki. Za faul na Boneckim. To jego czwarta żółta kartka, będzie pauzował w kolejnym meczu.

2
6
2
30'

Kolejny rzut rożny bity przez Pietrzaka, piłkę odbili zawodnicy z Niecieczy.

1
1
4
30'

Zablokowany strzał Conraado.

5
29'

Budziłek świetnie obronił strzał Flavio Paixao!

1
1
1
1
10
27'

To mógł być gol! Świetny strzał Boneckiego z dystansu, ten jednak przymierzył nad poprzeczką!

2
4
1
2
5
25'

Na spalonym jeden z piłkarzy Lechii.

1
1
3
6
24'

Koszmarny błąd Makowskiego na skrzydle, który potknął się na wysokości własnego pola karnego. Kolegę z zespołu uratował Kubicki, który po ofiarnej interwencji wybił piłkę z własnego pola karnego.

1
2
5
22'

Zbyt lekkie dogranie Pietrzaka z rzutu rożnego.

1
8
10
22'

Będzie kolejny rzut rożny Lechii. Paiaxo nie przyjął czysto piłki i rywal wybił ją za pole gry.

3
2
4
21'

Nieudany strzał Pietrzaka z dystansu po rzucie rożnym Lechii.

1
1
2
3
20'

Bezpalec wybił piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Conrado.

3
1
18'

Lechia nie schodzi spod pola karnego Bruk-Bet Termaliki.

7
5
1
16'

Po dośrodkowaniu Conrado, piłkarz gospodarzy wybił na aut.

2
1
1
16'

Dośrodkowanie Bruk-Bet Termaliki, obronił Kuciak.

2
2
2
14'

Gola nie było, ale wciąż mocno pachnie bramką ze strony Lechii Gdańsk.

7
2
1
2
12'

Indywidualna akcja Sezonienki, który za długo się wahał i skorzystał na tym Budziłek.

3
1
1
9'

Efektowne podanie Pietrzaka w kierunku do Durmusa, ten strzelił na pustą bramkę! Sędzia dopatrzył się spalonego.

5
1
2
3
7
7'

Długa piłka do Conrado, ten jednak nie przyjął jej dobrze.

3
1
2
6'

Kukułowicz wcisnął się przed Gajosa, zażegnał zagrożenie.

3
1
2
1
5'

Strzelał Paixao, znów obronił Budziłek.

2
2
1
2
5'

Strzał Durmusa, Budziłek wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
1
1
1
4'

Sezonienko znalazł się w polu karnym rywala, jednak nie podał do dobrze ustawionego Conrado. Stracona szansa gdańszczan.

1
1
2
3'

Wrzutka w pole karne Bruk-Bet Termaliki, nikt nie doszedł do piłki - ta znalazła się w rękach Budziłka.

2
1
2
1
1
2'

Krótko rozegrany rzut wolny gospodarzy. Gdańszczanie łatwo odebrali im piłkę.

3
3
1
czas Start meczu
14:57

Mecz sędziuje Krzysztof Jakubik z Siedlec. Arbiter VAR, to Zbigniew Dobrynin.

2
1
1
14:17

Piłkarze już w tunelu! Bruk-Bet Termalica zagra na pomarańczowo, Lechia na szaro z biało-zielonymi wstawkami.

14:17

Bruk-Bet Termalica zajmuje 16. miejsce, Lechia jest obecnie wiceliderem PKO Ekstraklasy.