Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Aleksandar Pantić. Takie gwiazdy grają w polskiej lidze.

1
4
83'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Fabian Piasecki! Potężny strzał Piaseckiego, Hładun nogą odbił piłkę lecącą w środek bramki!

4
3
6
9
18
82'

Stal. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Adrian Szczutowski.

82'

Stal. Schodzi: Konrad Wrzesiński. Wchodzi: Mateusz Żyro.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Pantić.

4
1
2
2
81'

Rzut karny dla Stali! Pantić przewrócił Piaseckiego.

9
6
1
3
80'

Zagłębie Lubin. Schodzi: Tomas Zajić. Wchodzi: Oliwier Sławiński.

wchodzi Wchodzi
Oliwier Sławiński #36
schodzi Schodzi
1
1
77'

Gramy dalej. VAR nie zadzwonił.

6
1
2
1
3
77'

Miejscowi pragną rzutu karnego. Poręba miał zagrywać ręką we własnym polu karnym.

4
2
4
1
1
75'

Gol! Strzelił Marcin Flis. Asystował mu Krystian Getinger. Getinger dośrodkował z rzutu rożnego, a Flis strzałem głową przelobował bramkarza. 4:2!

18
12
2
3
72'

Stal dobrze się broni, Zagłębie ma problemy z przedostaniem się na dłużej pod bramkę mielczan.

5
4
2
70'

Problemy z barkiem ma Matras. Zawodnik Stali pozbierał się z murawy.

3
3
4
2
1
66'
66'
66'

Getinger z piłką w polu karnym, ale o jeden zwód za dużo i wszystko wyjaśnili obrońcy Zagłębia.

1
1
2
63'

Gol! Strzelił Mateusz Mak. Mak doszedł do dośrodkowania Getingera. Pierwszy strzał odbił Hładun, poprawka znalazła się w bramce. 3:2!

Stal Mielec
25
15
4
3
4
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Poręba.

2
2
1
60'

Stal. Schodzi: Dawid Kort. Wchodzi: Maciej Urbańczyk.

komentarz

1
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kacper Chodyna.

1
2
58'

Mocne dogranie Starzyńskiego z rzutu wolnego. Strączek złapał piłkę.

1
1
1
56'

Starzyński do Daniela, strzał zawodnika Miedziowych odbił Strączek!

2
2
1
1
2
53'

Piłka spadła przed pole karne do Chodyny, ten jednak skiksował i uderzył niecelnie.

3
1
1
52'

Gol! Strzelił Grzegorz Tomasiewicz. Pewny strzał Tomasiewicza, Hładun w przeciwnym rogu. 2:2!

19
11
3
2
5
51'

Sędzia jeszcze konsultował się z VAR-em, ale decyzji nie zmienił.

7
2
1
1
1
50'

Rzut karny dla Stali! Poręba przewrócił Sitka!

14
5
4
1
5
48'

Spokojny początek 2. części gry. Mecz toczy się w środku pola.

1
2
46'

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
1
44'

Akcja mielczan została przerwana. Na spalonym Piasecki.

2
1
1
41'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Krystian Getinger. Starzyński na prawo do Poręby. Dogranie zawodnika Zagłębia we własnej bramce umieścił Getinger. 1:2!

11
10
5
3
9
40'

Strzał Daniela, Strączek był dobrze ustawiony i pewnie złapał piłkę.

2
1
1
3
36'

Szysz ostro potraktował Sitka. Obyło się bez kartki.

1
2
3
1
1
34'

Atak pozycyjny lubinian. Stal cofnęła się, ale swoich szans zamierza szukać po kontrach.

2
1
32'

Kontra lubinian 2 na 1. Zajić do Szysza, ten jednak uderzył w sytuacji sam na sam obok słupka!

2
1
2
17:37

1
1
30'

Dobra akcja mielczan, ale jej efektem tylko rzut rożny. Dobry mecz w Mielcu.

4
1
27'

Zajić zakręcił obrońcami, ale oddać uderzenia nie zdołał. Po chwili bardzo niecelnie uderzył Szysz.

2
1
3
26'

Stal znowu w ataku! Dośrodkowanie w pole karne, główkował Mak, ale piłka trafiła w poprzeczkę!

5
3
6
2
4
23'

Sprzed pola karnego uderzył Tomasiewicz, piłka przeleciała w bezpiecznej odległości od bramki.

1
3
22'

Gol! Strzelił Erik Daniel. Asystował mu Tomas Zajić. Zajić wycofał piłkę do Daniela, ten przymierzył z ok. 16 metrów. Strączek był bez szans na skuteczną interwencję. 1:1!

13
11
3
3
5
20'

Lubinianie w końcu na dłużej na połowie Stali. Miedziowi jednak nie mają pomysłu na zaskoczenie rywala.

1
2
17'

Stal prowadzi i cały czas atakuje. Osłabione Zagłębie nie jest w stanie zbyt wiele zdziałać.

3
1
2
4
14'

Gol! Strzelił Mateusz Mak. Asystował mu Grzegorz Tomasiewicz. Ależ to jest proste! Tomasiewicz dośrodkował z prawej strony na piąty metr, a Mak głową wpakował piłkę do bramki. 1:0!

18
8
2
5
5
13'

Rozkręca się Stal. Strzał sprzed pola karnego Sitka wypiąstkował Hładun.

2
1
3
1
11'

Nakręca się Stal, przed momentem Mak staranował Hładuna na przedpolu. Sędzia wszystko widział i przerwał grę.

1
1
2
10'

Krystian Getinger dośrodkował, ale złe zagranie i piłkę wybili obrońcy. Po chwili błąd popełnił Lepczyński, ale Jonathan de Amo w dobrej sytuacji spudłował.

1
1
9'

Dogranie Getingera, ale piłkę na rzut rożny wybił obrońca.

2
5'

Sprzed pola karnego uderzył Starzyński, Strączek błędu nie popełnił i piłkę złapał.

2
1
5'

Otwarte spotkanie od pierwszych minut. Akcja za akcję, ale na razie bez uderzeń na bramkę.