Stal Mielec
14' Mateusz Mak 52' Grzegorz Tomasiewicz 63' Mateusz Mak 75' Marcin Flis
KGHM Zagłębie Lubin
22' Erik Daniel 41' Krystian Getinger 60' Kacper Chodyna 62' Łukasz Poręba 81' Aleksandar Pantić 85' Aleksandar Pantić
4:2

Koniec. Stal Mielec pokonała Zagłębie Lubin 4:2.

Do uderzenia doszedł Żyro, strzał z siedmiu metrów przeleciał tuż obok słupka.

Zagłębie jeszcze stara się coś zdziałać. Stal dobrze się broni.

Sędzia doliczył 5 minut.

Stal. Schodzi: Maksymilian Sitek. Wchodzi: Maciej Jankowski.

Strzał Jonathana de Amo efektownie obronił Hładun!

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Aleksandar Pantić. Takie gwiazdy grają w polskiej lidze.

Nie ma gola! Fabian Piasecki! Potężny strzał Piaseckiego, Hładun nogą odbił piłkę lecącą w środek bramki!

Stal. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Adrian Szczutowski.

Stal. Schodzi: Konrad Wrzesiński. Wchodzi: Mateusz Żyro.

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Pantić.

Rzut karny dla Stali! Pantić przewrócił Piaseckiego.

Zagłębie Lubin. Schodzi: Tomas Zajić. Wchodzi: Oliwier Sławiński.

Gramy dalej. VAR nie zadzwonił.

Miejscowi pragną rzutu karnego. Poręba miał zagrywać ręką we własnym polu karnym.

Gol! Strzelił Marcin Flis. Asystował mu Krystian Getinger. Getinger dośrodkował z rzutu rożnego, a Flis strzałem głową przelobował bramkarza. 4:2!

Stal dobrze się broni, Zagłębie ma problemy z przedostaniem się na dłużej pod bramkę mielczan.

Problemy z barkiem ma Matras. Zawodnik Stali pozbierał się z murawy.

Getinger z piłką w polu karnym, ale o jeden zwód za dużo i wszystko wyjaśnili obrońcy Zagłębia.

Gol! Strzelił Mateusz Mak. Mak doszedł do dośrodkowania Getingera. Pierwszy strzał odbił Hładun, poprawka znalazła się w bramce. 3:2!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Poręba.

Stal. Schodzi: Dawid Kort. Wchodzi: Maciej Urbańczyk.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kacper Chodyna.

Mocne dogranie Starzyńskiego z rzutu wolnego. Strączek złapał piłkę.

Starzyński do Daniela, strzał zawodnika Miedziowych odbił Strączek!

Piłka spadła przed pole karne do Chodyny, ten jednak skiksował i uderzył niecelnie.

Gol! Strzelił Grzegorz Tomasiewicz. Pewny strzał Tomasiewicza, Hładun w przeciwnym rogu. 2:2!

Sędzia jeszcze konsultował się z VAR-em, ale decyzji nie zmienił.

Rzut karny dla Stali! Poręba przewrócił Sitka!

Spokojny początek 2. części gry. Mecz toczy się w środku pola.

Wracamy do gry.

Przerwa. Stal jako pierwsza zdobyła gola, ale po 1. połowie to Zagłębie prowadzi 2:1.

Sędzia doliczył minutę.

Akcja mielczan została przerwana. Na spalonym Piasecki.

Gol samobójczy! Krystian Getinger. Starzyński na prawo do Poręby. Dogranie zawodnika Zagłębia we własnej bramce umieścił Getinger. 1:2!

Strzał Daniela, Strączek był dobrze ustawiony i pewnie złapał piłkę.

Szysz ostro potraktował Sitka. Obyło się bez kartki.

Atak pozycyjny lubinian. Stal cofnęła się, ale swoich szans zamierza szukać po kontrach.

Kontra lubinian 2 na 1. Zajić do Szysza, ten jednak uderzył w sytuacji sam na sam obok słupka!

Dobra akcja mielczan, ale jej efektem tylko rzut rożny. Dobry mecz w Mielcu.

Zajić zakręcił obrońcami, ale oddać uderzenia nie zdołał. Po chwili bardzo niecelnie uderzył Szysz.

Stal znowu w ataku! Dośrodkowanie w pole karne, główkował Mak, ale piłka trafiła w poprzeczkę!

Sprzed pola karnego uderzył Tomasiewicz, piłka przeleciała w bezpiecznej odległości od bramki.

Gol! Strzelił Erik Daniel. Asystował mu Tomas Zajić. Zajić wycofał piłkę do Daniela, ten przymierzył z ok. 16 metrów. Strączek był bez szans na skuteczną interwencję. 1:1!

Lubinianie w końcu na dłużej na połowie Stali. Miedziowi jednak nie mają pomysłu na zaskoczenie rywala.

Stal prowadzi i cały czas atakuje. Osłabione Zagłębie nie jest w stanie zbyt wiele zdziałać.

Gol! Strzelił Mateusz Mak. Asystował mu Grzegorz Tomasiewicz. Ależ to jest proste! Tomasiewicz dośrodkował z prawej strony na piąty metr, a Mak głową wpakował piłkę do bramki. 1:0!

Rozkręca się Stal. Strzał sprzed pola karnego Sitka wypiąstkował Hładun.

Nakręca się Stal, przed momentem Mak staranował Hładuna na przedpolu. Sędzia wszystko widział i przerwał grę.

Krystian Getinger dośrodkował, ale złe zagranie i piłkę wybili obrońcy. Po chwili błąd popełnił Lepczyński, ale Jonathan de Amo w dobrej sytuacji spudłował.

Dogranie Getingera, ale piłkę na rzut rożny wybił obrońca.

Sprzed pola karnego uderzył Starzyński, Strączek błędu nie popełnił i piłkę złapał.

Otwarte spotkanie od pierwszych minut. Akcja za akcję, ale na razie bez uderzeń na bramkę.

Pierwsza akcja Miedziowych. Szysz dogrywał piłkę w pole karne, ale szybszy obrońca.