Pozostało pięć minut podstawowego czasu.

5
3
2
75'

Salwa śmiechu na trybunach, ale trudno o inną reakcję. Michał Kucharczyk przewrócił się na piłce zamiast oddać soczyste uderzenie na zakończenie obiecująco zapowiadającego się kontrataku. W taki sposób Pogoń Szczecin na pewno nie doprowadzi do remisu i tym samym nie zapunktuje.

9
5
2
2
6
70'

Nafciarze są zbudowani swoim prowadzeniem, starają się wykorzystać wolne przestrzenie pojawiające się na połowie Pogoni Szczecin.

8
2
2
1
5
68'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Kocyła za przewinienie taktyczne.

Wisła Płock
3
1
1
65'

Pogoń Szczecin nie potrafi zorganizować się do żwawszego atakowania. Przed momentem zanosiło się na wykluczenie Damiana Dąbrowskiego, ale sędzia po obejrzeniu powtórek wychwycił, że to jednak Sebastian Kowalczyk przesadził z ostrością swojego zagrania.

1
1
1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Kowalczyk za ostre przewinienie na wysokości koła środkowego.

1
60'

Wisła Płock na prowadzeniu!

9
3
2
3
5
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Warchoł.

Wisła Płock na prowadzeniu w kwadransie po przerwie. Przyspieszenie gospodarzy po powrocie z szatni na boisko i zostało ono potwierdzone golem! Damian Warchoł przeskoczył obrońców Pogoni Szczecin i strzałem głową wykorzystał dośrodkowanie z lewego skrzydła.

Wisła Płock
27
15
2
6
11
55'

Niebezpieczne podanie w pole karne Pogoni Szczecin i wstrzelenie w jego centrum. W ostatnim momencie interweniowali przyjezdni i nie pozwolili na oddanie uderzenia. Wisła Płock miała wyłącznie korner.

1
2
52'

Poniewierany jest Piotr Parzyszek, który cofa się coraz mocniej, żeby wspomóc Pogoń Szczecin w wyprowadzeniu piłki. Daniel Stefański musi raz po raz reagować dmuchnięciem w gwizdek.

1
50'

Zobaczymy, jak będzie tym razem. Na razie Nafciarze na zero.

47'

Pierwsza akcja po przerwie przeprowadzona przez Wisłę Płock. Zabrakło egzekutora po dograniu z prawego skrzydła. Ospała Pogoń Szczecin mogła krótko po przerwie mieć problem z wynikiem.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa w Płocku. Pierwsza nadawała się do zapomnienia. Więcej walki niż ciekawego grania. Zawodzi Pogoń Szczecin, która przynajmniej na razie nie wygląda na zbudowaną treningami w przerwie reprezentacyjnej.

1
komentarz

Wisła Płock ma co poprawiać. Podobnie jak goście.

komentarz

45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Warchoł za faul w centrum pola.

Wisła Płock
2
1
45'

Doliczone dwie minuty.

43'

Daniel Stefański chyba nie panuje nad wydarzeniami. Chyba to tak z grzeczności.

2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Dąbrowski do kompletu.

Pogoń Szczecin
1
1
1
2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Szwoch za awanturowanie się.

Wisła Płock
4
2
1
38'

Na granie nie ma pomysłu, ale piłkarze rwą się do bitki.

3
3
1
2
36'

Pogoń Szczecin nie potrafi zaproponować swoich warunków gospodarzom. Podopieczni Kosty Runjaicia nieustannie rozgrywają ataki na skrzydłach, ale dośrodkowania nie docierają do Piotra Parzyszka.

3
1
1
3
33'

Piłka po dośrodkowaniu wybita z pola karnego Pogoni Szczecin na korner. Stałe fragmenty gry są mocną stroną Wisły Płock. Kibice przygotowali kamery w telefonach, ale skończyło się dograniem spod chorągiewki do przeciwnika.

4
3
1
1
1
30'

Najgroźniejsze są szarże Nafciarzy z wykorzystaniem lewego skrzydła. Ustawieni na tej stronie boiska są Piotr Tomasik oraz Dawid Kocyła. Na zakończenie drugiego kwadransa obiecujący rajd podsumowany beznadziejnym dośrodkowaniem.

4
4
3
1
3
28'

Zagotowali się piłkarze i mieli sobie dużo do powiedzenia po starciu w centrum boiska. Ostatecznie wznowienie zostało przyznane Pogoni Szczecin, a ta zgodnie z zasadami fair play oddała futbolówkę gospodarzom.

2
2
1
25'

Mało pasjonujące ostatnie minuty spotkania. Wisła Płock co prawda bardzo niebezpiecznie, ale zaatakowała tylko raz od pierwszego gwizdka Daniela Stefańskiego, a to jednak trochę mało.

2
3
22'

Pogoń Szczecin spędza nieco więcej czasu na połowie przeciwnika. Piotrowi Parzyszkowi nie udało się strącić piłki w kierunku bramki po dograniu z lewego skrzydła Kamila Grosickiego. Wcześniej Maciej Żurawski przebudził Krzysztofa Kamińskiego mocnym strzałem z dystansu.

3
1
1
1
20'

Brakuje dokładności jednym i drugim, choć kilka ataków w tym meczu zapowiadało się interesująco.

2
2
1
18'

Dante Stipica musiał ratować Pogoń Szczecin!

5
1
15'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Michalski za faul kilkadziesiąt metrów od własnego pola karnego.

Wisła Płock
1
1
1
13'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Tomasik za przewinienie na połowie przeciwnika.

Wisła Płock
2
1
12'

Rewelacyjna szansa na zdobycie prowadzenia! Wisła Płock nie potrafiła jej wykorzystać. Pierwsze uderzenie Rafała Wolskiego zostało obronione w znakomity sposób przez Dantego Stipicę, a dobitka Piotra Tomasika została zatrzymana przez jednego z defensorów Pogoni Szczecin.

6
1
1
10'

Nieudana kombinacja płocczan na połowie Pogoni Szczecin. Interweniował z wyczuciem Benedikt Zech i Wisła niezmiennie nie zbliżyła się z niebezpiecznym atakiem do bramki Dantego Stipicy.

1
1
1
7'

Po przewinieniu Dominika Furmana na Piotrze Parzyszku szansa na zagrożenie Wiśle Płock z rzutu wolnego. Rozegrali to po prostu beznadziejnie podopieczni Kosty Runjaicia, a całe zamieszanie zostało wyjaśnione chwytem przez Krzysztofa Kamińskiego.

2
1
1
4'

Pierwsza akcja, zakończona strzałem, została przeprowadzona przez Pogoń Szczecin. Po dośrodkowaniu Luisa Maty, główkującemu zawodnikowi, nie udało się trafić w bramkę strzeżoną przez Krzysztofa Kamińskiego. Przyjezdni pozostali jednak na połowie przeciwnika.

4
2
2'

Wisła Płock w niebieskich koszulkach i getrach, a także w białych spodenkach. Pogoń Szczecin w złotych strojach z czarnymi elementami.