1
3
78'

Gol! Strzelił Luka Zahović. Asystował mu Kacper Kozłowski.

Pogoń Szczecin szybko wcieliła swój pomysł w życie. Luka Zahović prezentuje się znakomicie. Do dwóch asyst dorzucił gola na 4:1. Nie ma wątpliwości, że komplet punktów pozostanie przy Twardowskiego.

30
9
1
1
3
76'

Pozostało jeszcze trochę czasu do zakończenia meczu i niezmiennie piłka jest często w polach karnych. Pogoń Szczecin nie zamierza cofać się przed Jagiellonią Białystok, a raczej ma zamiar przekuć przewagę zawodnika w jeszcze jedno trafienie.

4
3
72'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Israel Puerto za faul na wychodzącym na czystą pozycję Sebastianie Kowalczyku.

Jagiellonia Białystok
13
7
2
1
4
70'

Może być czerwona kartka dla zawodnika Jagiellonii.

6
5
4
3
4
68'

Podopieczni Kosty Runjaicia nie pozwalają przeciwnikom na przyjęcie inicjatywy na boisku. Pogoń pozostaje stroną przeważającą pod względem posiadania piłki.

7
6
1
1
2
66'

Dante Stipica poradził sobie ze strzałem z rzutu karnego!

6
2
63'
61'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Jesus Imaz!

Jagiellonia nie wykorzystała szansy na strzelenie gola kontaktowego. Dante Stipica poszedł w odpowiednim kierunku i poradził sobie z uderzeniem z rzutu karnego Jesusa Imaza.

22
21
4
4
6
60'

Rzut karny dla Jagiellonii za zagranie ręką!

6
5
3
3
12
60'

6512 na trybunach.

5
9
2
1
1
58'

Sebastian Kowalczyk powiększył prowadzenie na 3:1.

11
6
56'

Gol! Strzelił Sebastian Kowalczyk. Asystował mu Luka Zahović.

Rośnie przewaga Pogoni Szczecin. Coraz trudniej będzie cokolwiek zdziałać zawodnikom Ireneusza Mamrota. Sprawnie przeprowadzona akcja z wykorzystaniem prawego skrzydła została zakończona strzałem z bliska przez Sebastiana Kowalczyka.

25
11
2
1
4
51'

Pogoń Szczecin niezmiennie wykonuje liczne rzuty rożne. Podanie spod chorągiewki do Sebastiana Kowalczyka, którego próba przelobowania Xaviera Dziekońskiego nie była skuteczna. Cofnął się na czas młody bramkarz Jagiellonii Białystok.

7
3
48'

Jagiellonia musi zaatakować, jeżeli zamierza odwrócić wynik na swoją korzyść. Była już próba dostarczenia piłki do ustawionych na desancie Jesusa Imaza oraz Fiodora Cernycha, ale antycypowali to Benedikt Zech i Konstantinos Triantafyllopoulos.

2
3
2
2
46'

Pora na wznowienie całkiem dynamicznego meczu. Jak dotąd całkiem interesująco przy Twardowskiego. Pogoń ma czego bronić dzięki uderzeniom Macieja Żurawskiego oraz Kamila Grosickiego. Również Jagiellonia pokazała przed przerwą, że stać ją na zdobywanie goli tego wieczoru.

2
Czy Jagiellonia Białystok wyrówna po przerwie?
4
3
4
45+1'
45'

Doliczone pięć minut.

1
1
1
1
43'

Kamil Grosicki przymierzył na 2:1!

8
6
41'

Gol! Strzelił Kamil Grosicki. Asystował mu Luka Zahović.

Pogoń Szczecin ponownie na prowadzeniu i jest trafienie Kamila Grosickiego. Pierwsze po powrocie do klubu, którego jest wychowankiem, a także do PKO Ekstraklasy. Skrzydłowy dostał podanie na wolne pole i mając przed oczami tylko Xaviera Dziekońskiego, oddał płaskie uderzenie w narożnik bramki. Zaszedł za skórę byłej drużynie!

31
16
2
4
8
39'

Gospodarze przypomnieli sobie o sposobie na atakowanie, a rzuty rożne były dotychczas ich groźną bronią. Tym razem krótkie rozegranie i mocniej zanosiło się na kontratak Jagiellonii niż ponowne prowadzenie Pogoni Szczecin.

1
1
37'

Grają. Trzeba będzie doliczać.

3
2
1
1
2
35'

Fiodor Cernych strzelcem gola na 1:1!

2
3
1
32'

Mecz przerwany z powodu braku widoczności.

3
1
1
30'

Gol! Strzelił Fiodor Cernych. Asystował mu Jesus Imaz.

Dymy. Dosłownie i w przenośni. Kibice Pogoni Szczecin odpalili świece dymne i w tym zamieszaniu Fiodor Cernych doprowadził swoim strzałem do remisu 1:1. Nie nacieszyli się prowadzeniem gospodarze!

18
13
3
2
11
28'

Żółtą kartkę otrzymał Israel Puerto za przewinienie na połowie przeciwnika.

2
2
2
2
2
27'

Maciej Żurawski i 1:0 dla Pogoni Szczecin!

2
1
1
24'

Gol! Strzelił Maciej Żurawski.

Portowcy byli groźni po dośrodkowaniach z rzutów rożnych. Za dużo już było tego bałaganu w obronie Jagiellonii Białystok, co wykorzystał Maciej Żurawski. Kompletnie nieobstawiony młodzieżowiec miał dużo czasu na oddanie uderzenia i w przeciwieństwie do wcześniejszych meczów stopa mu nie zadrżała.

Pogoń Szczecin
12
7
4
8
13
22'

Brakuje w ostatnich minutach niebezpiecznych ataków. Jagiellonia Białystok sporadycznie zbliża się do bramki Dantego Stipicy. Chorwat zaprezentował tylko jedną interwencję na przedpolu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

19'

Pogoń Szczecin próbowała przedostać się pod bramkę przez centrum boiska. Po faulu na Sebastianie Kowalczyku szansa na pokonanie Xaviera Dziekońskiego strzałem z rzutu wolnego. Próba jednak niedokładna i na nic zdało się czarowanie przed murem Jagiellonii Białystok.

1
1
15'

Podopieczni Ireneusza Mamrota nareszcie uspokoili grę i wymienili kilka podań w centrum boiska. Na razie jeszcze rozegranie nieudane i Michał Pazdan musiał dynamicznym wyskokiem kasować kontratak Pogoni Szczecin. Kwadrans otwierający rywalizację na zero.

1
2
11'

Ponownie przyspieszenie Pogoni Szczecin, które poskutkowało wywalczeniem rzutu rożnego. Piłka wypiąstkowana przez Xaviera Dziekońskiego została jeszcze wykorzystana do oddania strzału z dystansu. Wszystko to wyblokowane przez stłoczonych obrońców Jagiellonii Białystok.

2
2
7'

Po dośrodkowaniu spod chorągiewki seria strzałów zablokowanych przez Jagiellonię. Pogubił się na przedpolu Xavier Dziekoński i w jednej z sytuacji musiał go ratować w pobliżu linii bramkowej Michał Pazdan. Ostatecznie szczęśliwie, ale poradzili sobie białostoczanie, choć pachniało prowadzeniem Pogoni.

1
6'

Szarża Bartłomieja Wdowika pozwoliła gościom wykonać rzut rożny. Zbyt oczywiste dośrodkowanie zostało wyłapane przez skoncentrowanego w pobliżu linii bramkowej Dantego Stipicę. Sprowokowani do przeprowadzenia kontrataku Portowcy również wywalczyli dla siebie korner.

2
1
4'

Drużyny w klasycznych strojach. Pogoń Szczecin w granatowo-bordowych, a Jagiellonia na żółto-czerwono. W posiadaniu piłki na początku spotkania podopieczni Kosty Runjaicia, ale nie zaskoczyli przyjezdnych ani podaniem prostopadłym, ani dośrodkowaniem.

1
1
3'

Kosta Runjaić zdecydował się na trzy zmiany w podstawowym składzie. Zamiast Pawła Stolarskiego, Michała Kucharczyka i Piotra Parzyszka wystawił Jakuba Bartkowskiego, Jeana Carlosa Silvę oraz Lukę Zahovicia.

00:09

W takich okolicznościach Jagiellonia podzieliła się punktami z Radomiakiem.

1
00:09

Jagiellonia ma w tabeli o trzy punkty mniej niż Pogoń Szczecin. W poprzedniej kolejce tylko nieznacznie zmniejszyła dystans między zespołami. W swoim meczu zremisowała 1:1 z Radomiakiem. Odpowiedzią beniaminka na gola Fiodora Czernycha było uderzenie z rzutu karnego do bramki Karola Angielskiego.

1
00:09

Jagiellonia nieco lepsza w historii spotkań z Pogonią Szczecin.

1
00:09

Przygotowania Pogoni Szczecin w trudnych warunkach.

1
00:09

Szczecinianie nie szukali usprawiedliwień po niepowodzeniu w Płocku.

1
00:09

Tak wyglądał poprzedni mecz Pogoni Szczecin.

1
00:09

Portowcy nie potrafili przeprowadzić niebezpiecznego ataku w meczu z Wisłą Płock. Po obiecującym kwadransie otwierającym spotkanie zwolnili. O ich porażce 0:1 zdecydowało uderzenie oddane przez Damiana Warchoła. Wykorzystał on dośrodkowanie z lewego skrzydła.

1
1
1
00:09

Pogoń zaprezentowała się beznadziejnie w Płocku.

1
00:09

Pogoń Szczecin spróbuje zrehabilitować się za hańbiący występ w poprzednim, przegranym 0:1 meczu z Wisłą Płock. Drużyna Kosty Runjaicia prezentuje się zdecydowanie lepiej w spotkaniach na własnym stadionie i właśnie przy Twardowskiego podejmie w sobotę Jagiellonię Białystok.