Bez pomysłu gospodarze, którzy są o krok od ósmej (!) porażki w tym sezonie.

6
8
13
90+1'

Mocne dośrodkowanie Dąbrowskiego z rzutu wolnego, uciekł rywalom w polu karnym Drygas, jednak nie trafił czysto w piłkę i oddał niecelny strzał głową.

7
14
8
7
11
90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

5
3
6
6
20
90'

Kucharczyk utrzymał się przy piłce w pobliżu narożnika boiska. Umiejętnie chronił piłkę, aż wreszcie faulował go Johansson.

14
5
2
1
2
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Josue. Spóźniony wślizg pomocnika Legii przed własnym polem karnym.

Legia Warszawa
29
15
3
5
4
87'

Stipica naprawił swój błąd. Najpierw wykopał piłkę prosto pod nogi rywala, ale po chwili bez problemu poradził sobie z dośrodkowaniem Lopesa.

13
11
2
2
3
86'

Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Mladenovicia, ale mocny strzał Serba pewnie broni Stipica.

24
14
5
2
7
85'
ZMIANA
84'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Łęgowski.

Pogoń Szczecin
2
11
84'

Kontra Pogoni po stracie Legii na środku boiska. Rozpędził się Kowalczyk, zrobił mu miejsce Kurzawa, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i zdążył z interwencją Miszta.

2
2
3
3
9
83'

Mocny strzał Drygasa z narożnika pola karnego, ale przypilnował bliższego słupka Miszta.

9
6
1
3
82'

Mocny strzał Kucharczyka z ostrego kąta i niewiele zabrakło, by Pogoń cieszyła się z trzeciego gola! Piłka przeleciała między nogami Miszty i - na jego szczęście - minęła słupek.

32
17
8
10
6
82'

Bardzo wolno budują swoje akcje legioniści. Brakuje w tym elementu zaskoczenia.

11
10
1
2
2
81'

Do końca meczu pozostaje dziesięć minut. Pogoń wydaje się kontrolować wydarzenia na boisku.

23
15
3
1
1
Czy Legia doprowadzi do wyrównania w końcówce?
1
79'

Kastrati wykopał piłkę poza boisko i ma pretensje do partnera, który podawał mu z autu. Denerwują się piłkarze Legii.

18
15
2
2
3
77'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez gości. Dośrodkowanie Kowalczyka na dalszy słupek, próbował odegrać piłkę Bartkowski, ale zabrakło mu precyzji i wyjaśnił sytuację pewną interwencją Miszta.

2
4
1
2
6
76'
ZMIANA
75'

Pogoń zepchnięta do defensywy, było parę okazji do wrzutek z bocznych sektorów, ale w dalszym ciągu brakuje precyzji gospodarzom.

3
1
2
2
73'
ZMIANA
73'

To mogła być zabójcza kontra Pogoni, ale Kowalczyk źle podawał w kierunku Jeana Carlosa. Mogli to zdecydowanie lepiej rozegrać przyjezdni.

2
5
9
4
71'

Kowalczyk naciskał Andre Martinsa na połowie Legii. Goście byli bliscy odzyskania piłki, ale ostatecznie arbiter ocenił, że reprezentant Polski faulował w tej sytuacji.

2
3
6
4
3
69'

Luquinhas chciał wziąć sprawy w swoje ręce, ale oddał niecelny strzał zza pola karnego.

8
12
3
2
69'
ZMIANA
68'

Piłka nie wyszła całym obwodem poza linię. Nie ma bramki.

14
7
2
3
6
67'

Piłka wybita z linii bramkowej po strzale Rose'a! Kapitalna obrona Stipicy!

53
23
4
3
5
66'

Rose uprzedził obrońcę i z poświęceniem oddał strzał głową z paru metrów, Stipica nie ryzykował i odbił piłkę na rzut rożny.

6
2
3
2
2
65'

Stipica znów bez problemu łapie piłkę. Tym razem nie popisał się przy dośrodkowaniu Jędrzejczyk.

9
4
4
3
4
63'

Kolejny raz włączył się do akcji ofensywnej Rose, ale piłkę po jego dośrodkowaniu pewnie złapał na przedpolu Stipica.

4
1
1
1
63'

Rose ostro wstrzelił piłkę w pole karne, ale nie zaatakował bliższego słupka żaden z partnerów. Gospodarze wyraźnie przycisnęli.

2
4
61'
ZMIANA
60'

Szansa dla Pogoni! Po świetnym dograniu Kurzawy przyjął sobie piłkę w polu karnym Kowalczyk, ale strzelił fatalnie, wysoko nad bramką!

5
2
1
3
7
59'

Gospodarze stosują wysoki pressing, próbują możliwie jak najszybciej odebrać piłkę Pogoni, jednak rywale radzą sobie z tym doskonale.

6
9
2
3
57'

Legia momentalnie wyszła z kontrą, była sytuacja dwóch na jednego, lecz Mladenović nie potrafił dograć piłki do Muciego. Dobra interwencja Maty.

11
11
5
2
3
56'

Świetnie rozegrali rzut wolny goście. Dośrodkowanie na dalszy słupek, strącenie piłki do Kozłowskiego, ale jego uderzenie po koźle broni Miszta!

3
2
2
4
11
55'

Kontra Pogoni, ale Andre Martins taktycznie faulował prowadzącego piłkę Kozłowskiego. Jeszcze bez kartki dla pomocnika Legii.

2
2
2
9
54'

Dobra informacja dla Pogoni - Kurzawa wraca na boisko. Zmiana chyba nie będzie potrzebna.

11
3
2
3
53'

Urazu doznał Kurzawa. Jest opatrywany przez sztab medyczny.

3
5
6
5
11
53'

Bardzo niecelny strzał Johanssona zza pola karnego.

8
7
3
2
4
52'

Po centrze Mladenovicia przyjął piłkę w polu karnym Muci, ale bardzo długo zwlekał z oddaniem strzału i ostatecznie został wypchnięty pod linię końcową. Dobre zachowanie defensywy gości.

6
5
1
51'

Dośrodkowanie Josue z rzutu rożnego, na bliższym słupku główkował Wieteska, ale nie trafił czysto w piłkę. Zamykał jeszcze akcję Rose, jednak i on nie zdołał nic wskórać.

8
5
1
51'
ZMIANA
1
3
1
1
1
50'

Zablokowany strzał Josue z dystansu. Legia ma rzut rożny.

1
5
1
6
50'

Po błędzie Dąbrowskiego do piłki w polu karnym doszedł Andre Martins, ale jego dośrodkowanie było za mocne. Nie doszedł do piłki żaden z partnerów.

2
3
2
1
48'

Coraz większe natężenie gwizdów ze strony kibiców Legii.

50
31
3
4
4
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Kurzawa. Asystował mu Jakub Bartkowski.

A jednak! Gol uznany! VAR podpowiedział sędziemu, że Bartkowski nie był na spalonym! Pogoń prowadzi w Warszawie już 2:0!

263
160
30
30
30
46'

Kurzawa strzela gola po kapitalnej akcji Pogoni, ale radość gości nie trwała długo. Na spalonym był podający Bartkowski.

18
10
4
12
24
46'

17:25

Kowalczyk do Zahovicia i Pogoń wyszła na prowadzenie.

16
12
1
2
1
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Zahović. Asystował mu Sebastian Kowalczyk.

Goście nie grali, aż tu nagle zaskoczyli! Dośrodkowanie Kowalczyka na dalszy słupek, Rose kompletnie odpuścił krycie i nieatakowany Zahović pewnym strzałem głową wpakował piłkę do siatki!

290
180
50
40
50
44'

Pogoń bez ciekawej akcji od paru dobrych minut. Goście zaczęli nieźle, ale wraz z upływem minut notują regres.

8
2
4
4
11
42'

Mocny strzał Charatina z dwudziestu metrów, ale w środek bramki. Pewnie broni Stipica.

8
3
2
1
1
42'

Po dośrodkowaniu Mladenovicia ręką we własnym polu karnym zagrywał Kostas. Sędziowie sprawdzili sytuację i nie dopatrzyli się przekroczenia przepisów. Nie ma rzutu karnego.

5
5
3
3
5
41'

Po stracie Kozłowskiego bardzo powoli zbierali się do kontrataku zawodnicy Legii. Od razu spotkało się to z reakcją kibiców i gwizdami.

3
8
3
2
39'

Kolejne długie podanie w wykonaniu Josue, ale Mladenović tym razem nie zdołał opanować piłki w boisku.

2
4
2
3
38'

Spokojnie łapie piłkę Stipica po centrze Andre Martinsa. Zabrakło agresywniejszego ruchu na bliższy słupek wśród zawodników Legii.

6
4
2
1
2
37'

Mladenović dostał dobre podanie na lewą stronę, dośrodkowywał od razu, bez przyjęcia, ale Emreli nie doszedł do strzału. Tylko rzut rożny dla gospodarzy.

3
5
1
1
1
35'

Kibice Legii od początku meczu są niezadowoleni z gry swoich zawodników i dają temu wyraz ciągłymi okrzykami.

10
15
1
1
1
33'

Nieudane dośrodkowanie Mladenovicia. W polu karnym był osamotniony Emreli i nie miał szans, by powalczyć o piłkę.

2
6
1
2
32'

Niezrozumiałe zachowanie Jędrzejczyka. Gra się toczyła, a on jakby się wyłączył, odpuścił walkę o piłkę i zajął się grożeniem palcem Kozłowskiemu, który delikatnie go odepchnął sekundy wcześniej.

5
11
2
1
3
31'

Lekki strzał Josue zza pola karnego i bez żadnych problemów łapie piłkę Stipica.

8
9
1
1
3
29'

Emreli dostrzegł niepilnowanego w polu karnym Mladenovicia, ale ten się zawahał i nie zdecydował na strzał bez przyjęcia. Przełożył piłkę na prawą nogę i został zablokowany, podobnie jak chwilę później Charatin.

3
8
3
1
26'

Kozłowski podawał za mocno w kierunku Bartkowskiego i ten w pewnym momencie odpuścił, zrezygnował z pogoni za piłką. Różnymi środkami atakują goście.

6
9
4
3
2
25'

Stipica pod presją rywala wybija piłkę w aut. Trochę nerwowo grają momentami zawodnicy obu drużyn.

4
7
3
1
5
24'

Nieco słabszy okres spotkania. Niewiele dzieje się na boisku. Gra toczy się głównie w środku pola.

5
5
2
5
22'

Rzut wolny dla Pogoni z bocznego sektora boiska. Dośrodkowanie Dąbrowskiego, ale wybijają piłkę zawodnicy Legii.

7
3
1
1
8
20'

Luquinhas wycofał piłkę do Emrelego, ten miał trochę miejsca w polu karnym, ale uderzył słabo i Stipica nie miał problemów z interwencją.

3
6
1
3
7
20'

Precyzyjny przerzut na kilkadziesiąt metrów w wykonaniu Josue, opanował piłkę Mladenović, ale po chwili nie poradził sobie w dryblingu z Bartkowskim.

5
6
2
1
6
17'

Ostry faul Jędrzejczyka na Jean Carlosie. Nie wyhamował obrońca Legii. Goście domagali się żółtej kartki, ale sędzia jedynie słownie upomniał kapitana Legii.

8
5
5
5
15
16'

Kowalczyk szukał dłuższym podaniem Zahovicia, ale włożył w to zbyt dużo siły i piłka nie dotarła do napastnika gości.

5
2
1
3
3
15'

Początek meczu jest wyjątkowo emocjonujący. Bramki nie padły, ale kibice na stadionie nie mają na co narzekać. Było sporo jakościowych akcji z obu stron.

10
4
1
4
3
14'

Co dziś robi Stipica?! Blisko kuriozalnego gola! Stipica długo zwlekał z wybiciem piłki, podbiegł do niego Emreli i został trafiony futbolówką, a ta po chwili odbiła się od słupka!

12
12
6
5
9
13'

Legia rozgrywa piłkę na połowie Pogoni. Powoli, cierpliwie.

3
3
1
2
6
12'

W odpowiedzi akcja Pogoni! Ależ to zagrali! Kurzawa prostopadle do Jeana Carlosa, ten wypracował sobie dogodną pozycję strzelecką, ale Miszta nie dał się zaskoczyć!

15
4
2
6
14
10'

Świetne podanie Josue w pole karne, błąd obrońcy Pogoni i przed stuprocentową szansą stanął Luquinhas, ale jego strzał z powietrza kapitalnie broni Stipica!

18
15
5
2
7
8'

Na razie częściej przy piłce są goście. Legia nie może wejść na najwyższe obroty i jest zmuszona do gry z kontry.

4
8
1
3
3
7'

Ciekawa akcja Legii, ale nie popisał się przy dośrodkowaniu Mladenović. Zbyt głęboka centra i pewnie broni Stipica.

5
3
1
1
5
5'

Płaskie podanie wzdłuż pola karnego, jednak Jędrzejczyk uprzedził Jeana Carlosa i zapobiegł groźnej sytuacji.

8
2
1
3
4'

Ależ fatalny błąd poza własnym polem karnym popełnił Stipica. Emreli miał pustą bramkę, ale też kąt był bardzo ostry i napastnik Legii nie zdołał odpowiednio dokręcić piłki.

11
10
5
4
10
3'

Wysoki pressing w wykonaniu obu drużyn. Nie ma zbyt wiele miejsca na przyjęcie piłki. Trzeba grać na jeden kontakt.