Wymowny obrazek. Piłkarze Legii Warszawa są wygwizdywani przez własnych kibiców.

14
14
12
90+2'

Filip Mladenović ustawił sobie piłkę przed polem karnym i niecelnie uderzył. Piłkarze Stali Mielec czekają na ostatni gwizdek.

148
88
9
5
6
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Bożidar Czorbadżijski.

6
12
12
15
29
90'

Piotr Lasyk doliczył cztery minuty!

20
12
17
9
56
88'

Odważna próba Kacpra Skibickiego. Golkiper Stali Mielec pewnie złapał piłkę i oddalił grę od bramki.

81
41
7
4
8
85'

. Schodzi: Maksymilian Sitek. Wchodzi: Wiktor Kłos.

26
11
10
6
12
85'

Przepychanka w polu karnym Legii. Piotr Lasyk musiał rozdzielać Jonathana de Amo i Ernesta Muciego.

28
17
10
7
9
83'

Jonathan de Amo ucierpiał po wejściu Luquinhasa. Krótka przerwa w grze.

24
15
17
13
32
81'

Gol! Strzelił Mateusz Żyro. Asystował mu Krystian Getinger.

Krystian Getinger bardzo dobrze zagrał z narożnika, najwyżej do piłki wyskoczył Mateusz Żyro i Stal Mielec prowadzi już 3:1! Bramkę zdobył wychowanek Legii Warszawa.

675
393
62
28
41
80'

Fabian Piasecki zapędził się w pole karne, ograł Mateusza Wieteskę i Cezary Miszta wybił piłkę na rzut rożny. Wciąż 2:1 dla Stali.

29
20
15
7
12
78'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović.

67
30
13
8
8
77'

Filip Mladenović dwa razy sprawdził czujność Rafała Strączka! Młody bramkarz wykazał się refleksem.

32
16
9
3
2
75'

Legia Warszawa. Schodzi: Josue. Wchodzi: Lirim Kastrati.

10
9
13
4
6
75'
12
10
15
3
3
74'

Dobre dośrodkowanie FIlipa Mladenovicia i uderzenie głową Tomasa Pekharta. Czech kolejny raz nie trafił w światło bramki.

26
18
8
5
7
73'

Mahir Emreli zszedł do lewej nogi i oddał strzał. Reprezentant Azerbejdżanu wywalczył rzut rożny.

4
5
5
4
12
72'

Podopieczni Gołębiewskiego zanotowali stratę przed polem karnym, kilkadziesiąt sekund wcześniej Mateusz Wieteska był faulowany. Stały fragment gry.

7
6
10
6
70'

Fabian Piasecki szukał podaniem Maksymiliana Sitka. Cezary Miszta dobrze wyszedł do piłki i zażegnał niebezpieczeństwo.

9
3
2
6
17
69'

. Schodzi: Dawid Kort. Wchodzi: Kamil Kościelny.

12
7
7
5
8
67'

Niebezpiecznie pod bramką Stali! Rafał Strączek fatalnie wznowił grę, ale bardzo szybko się zrehabilitował. Bramkarz złapał piłkę po uderzeniu Luquinhasa.

22
10
10
5
12
66'

Emreli podawał do Tomasa Pekharta, lecz reprezentant Czech źle przyjął piłkę. Stal konstruuje akcję.

26
14
7
8
13
65'

Mahir Emreli zanotował stratę i miał pretensje do sędziego Lasyka. Nie ma mowy o rzucie karnym.

19
21
4
6
5
64'

. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Konrad Wrzesiński.

63'

Josue wyróżnia się w drużynie Legii Warszawa. Ofensywny pomocnik uderzył zewnętrzną częścią stopy, piłka przeleciała obok słupka!

12
7
2
6
2
61'
6
5
4
5
3
61'
60'

Maksymilian Sitek stwarza zagrożenie na prawej stronie boiska. Były piłkarz Legii stracił piłkę tuż przed polem karnym.

8
5
4
2
7
59'

Trener Marek Gołębiewski szykuje zmiany w składzie. Mattias Johansson i Ernest Muci przygotowują się przy linii bocznej.

3
9
2
4
3
57'

Legia Warszawa była naprawdę blisko! Filip Mladenović dośrodkował idealnie na głowę Tomasa Pekharta, piłka po jego strzale przeleciała obok lewego słupka.

24
10
11
6
13
56'

Luquinhas przewrócił się w polu karnym po wślizgu Jonathana de Amo. Tylko rzut rożny dla Legii Warszawa.

12
5
8
8
8
55'

Josue uruchomił podaniem Mahira Emrelego, a ten miał dobrą pozycję do strzału. Azer próbował zagrać do Tomasa Pekharta i stracił piłkę.

13
7
5
2
3
53'

10
51'

"Wojskowi" muszą gonić wynik, jednak podopieczni Adama Majewskiego utrzymują się przy piłce. Fabian Piasecki doskonale radzi sobie z obrońcami Legii.

32
22
9
3
8
49'

Mahir Emreli przytomnie odegrał do Luquinhasa. Rafał Strączek tylko odprowadził piłkę wzrokiem po uderzeniu skrzydłowego Legii Warszawa.

8
13
6
2
5
47'

Krystian Getinger dośrodkował w pole karne i zmusił do interwencji Cezarego Misztę. Legia wyprowadziła szybki kontratak, Mahir Emreli był sam na sam ze Strączkiem, ale fatalnie przestrzelił.

20
19
3
3
9
46'

5
45+1'

Gol! Strzelił Fabian Piasecki. Asystował mu Maksymilian Sitek.

Nieprawdopodobna końcówka pierwszej połowy! Maksymilian sitek wygrał walkę o piłkę i przekazał ją Fabianowi Piaseckiemu. Napastnik Stali zwiódł Bartosza Slisza i znalazł sposób na Cezarego Misztę.

471
271
42
21
46
45'

Sędzia doliczył 60 sekund do pierwszej połowy.

22
4
6
9
8
44'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk.

113
36
6
8
17
43'

Gol! Strzelił Maksymilian Sitek. Asystował mu Fabian Piasecki.

Błyskawiczna odpowiedź Stali Mielec! Fabian Piasecki znalazł się na prawej stronie i idealnie zagrał w pole karne. Maksymilian Sitek z niewielkiej odległości trafił do siatki.

402
233
31
20
62
42'

Gol! Strzelił Mateusz Wieteska. Asystował mu Josue.

Piłkarze Legii Warszawa na dwa tempa rozegrali stały fragment. Świetne dośrodkowanie Josue, Mateusz Wieteska był niepilnowany i strzałem głową pokonał Rafała Strączka!

83
37
20
78
265
41'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Flis.

Obrońca Stali zrewanżował się Emrelemu i będzie pauzował w następnym meczu.

Stal Mielec
6
6
3
9
18
40'

Sędzia Piotr Lasyk wstrzymał grę. Marcin Flis zwija się z bólu po faulu Mahira Emrelego.

8
4
4
8
18
39'

Żółtą kartkę otrzymał Mahir Emreli.

35
15
2
6
12
38'

23
36'

Josue przerzucił piłkę do Filipa Mladenovicia. Mateusz Matras wrócił w pole karne i uprzedził wahadłowego Legii Warszawa.

12
7
1
1
3
35'

Piłkarze Stali Mielec dzielnie bronią się przed kolejnymi atakami. Bramkarz gości nie spieszy się ze wznowieniem gry.

25
9
1
2
7
33'

Filip Mladenović ruszył lewą stroną boiska i płasko dośrodkował. Tomas Pekhart próbował efektownie uderzyć piętą, lecz nie trafił w światło bramki.

16
10
5
7
4
31'

Andre Martins dopadł do piłki pod bramką Stali Mielec, a następnie obsłużył Tomasa Pekharta. Krystian Getinger zablokował jego uderzenie.

26
19
7
5
7
29'

Josue źle zagrał z narożnika, Filip Mladenović był ustawiony przed polem karnym i uderzył. W tej sytuacji Strączek nie musiał interweniować.

5
26'

Zawodnicy Legii Warszawa rozgrywają piłkę przed polem karnym Stali Mielec. Mahir Emreli fatalnie dośrodkował i goście rozpoczną z piątego metra.

13
11
2
2
3
24'

Kolejna akcja Josue i Pekharta. Król strzelców PKO Ekstraklasy wygrał walkę o piłkę z Marcinem Flisem i nie zdążył oddać strzału. Rafał Strączek wznowił grę.

15
10
3
3
4
23'

To nie jest dzień Tomasa Pekharta. Czeski snajper przegrał kolejny pojedynek powietrzny, tym razem dogrywał Josue.

17
14
4
4
3
21'

Legia ruszyła z kontratakiem. Filip Mladenović szukał podaniem Mahira Emrelego, jednak Azer nie opanował piłki. Strzał Ribeiro został zablokowany.

18
9
2
2
4
19'

Żółtą kartkę otrzymał Yuri Ribeiro.

23
16
4
8
13
18'

Legia szuka luki w defensywie Stali. Mahir Emreli cofnął się do rozegrania, Tomas Pekhart jest zupełnie odcięty od podań.

12
5
4
1
4
16'

Krystian Getinger wrzucił piłkę z autu, było niewielkie zamieszanie w polu karnym, ale Artur Jędrzejczyk oddalił grę od własnej bramki.

5
14'

Legia Warszawa coraz mocniej naciska rywali. Obrona Stali Mielec jest jednak dobrze zorganizowana.

15
9
2
2
12'

Filip Mladenović szuka sobie miejsca na lewym skrzydle. Serb nie może przedrzeć się przez defensywę gości.

14
3
1
6
3
10'

Celny strzał podopiecznych Marka Gołębiewskiego. Luquinhas nie potrafił zaskoczyć Rafała Strączka.

9
6
2
2
2
10'

Udany drybling Maksymiliana Sitka. Ofensywny piłkarz Stali stracił piłkę tuż przed polem karnym Legii.

3
3
3
9'

Spięcie na linii Dawid Kort - Andre Martins. Pomocnik Legii Warszawa upadł na boisko po starciu z rywalem i wywalczył rzut wolny.

4
3
3
3
5
7'

Luquinhas opanował piłkę w polu karnym i zdecydował się na strzał. Świetna interwencja Mateusza Żyry.

11
4
1
1
2
5'

Mistrzowie Polski chcą szybko zaznaczyć swoją przewagę. Stal Mielec wycofała się pod własne pole karne.

8
9
2
5
14
3'

Na samym początku meczu Legia Warszawa miała stuprocentową sytuację! Andre Martins przegrał pojedynek z Rafałem Strączkiem. Chwilę później bramkarz Stali obronił drugi strzał Portugalczyka.

14
7
1
8
2'

Dawid Kort chciał przetestować Cezarego Misztę. Piłka przeleciała nad poprzeczką bramki gospodarzy.

13
1
2
4
6
1'

Gra szybko przeniosła się na połowę Legii Warszawa. Zawodnicy Stali Mielec wywalczyli stały fragment gry.

13
4
1
5
2
Jakim wynikiem zakończy się dzisiejszy mecz?

17:05

Trwa 14. kolejka PKO Ekstraklasy. W drugim niedzielnym meczu Legia zagra przy Łazienkowskiej ze Stalą Mielec. Mistrzowie Polski przegrali 8 z 11 meczów i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17:30.