2
2
2
90+5'

Piast utrzymuje się przy piłce na połowie Warty, ale ta dobrze przerywa akcje gospodarzy.

12
1
2
2
3
90+4'

Jeszcze będzie rzut rożny dla Piasta. W polu karnym Warty Frantisek Plach.

2
4
1
90+3'

Była okazja dla Piasta! Po zagraniu z głębi pola z ostrego kąta niecelnie strzelał Nikola Stojiljković.

2
1
1
4
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
1
1
2
88'

W ostatniej chwili dobrze piłkę wybili obrońcy Warty. Tuż przed polem karnym blisko wywalczenia dobrej sytuacji był Tomasz Jodłowiec.

2
3
3
88'

Gliwiczanie wyprowadzają kolejną akcję ofensywną. Do bramki Warty jednak daleko.

2
2
87'

Warta dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

4
2
1
83'

Przerwa w grze. Na boisku leżał jeden z piłkarzy Warty.

1
4
4
81'
78'

Gol! Strzelił Adam Zrelak. Asystował mu Szymon Czyż. Niespodzianka! Warta prowadzi 1:0! Świetnie w pole karne dograł Czyż, a Zrelak znakomicie wykończył akcję!

57
29
3
1
9
76'

Patryk Lipski zagrywał z rzutu wolnego. Wrzutka jednak zbyt mocna - zabrakło strzału na bramkę Warty.

1
2
komentarz

1
1
74'

Jayson Papeau zagrywał przed bramkę Piasta, a piłkę wybił Martin Konczkowski.

2
3
72'
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Trałka.

2
1
2
7
70'

Dwukrotnie przed bramkę Piasta dogrywał Grzesik. Gliwiczanie za każdym razem wybijali piłkę.

2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jedna bramka?
1
69'

Piast rozgrywa piłkę na połowie Warty.

2
1
1
1
1
64'

Teraz Frantisek Plach daleko wybiegł z bramki i dobrze wybił piłkę.

2
60'

Dośrodkowanie Grzesika, po którym piłkę pewnie złapał Frantisek Plach.

4
59'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Piasta.

1
1
56'

Szukają okazji na gola gliwiczanie. Warta cały czas jednak dobrze prezentuje się w defensywie.

4
1
1
1
2
53'

Łukasz Trałka dośrodkował z rzutu rożnego. Piłka jednak ostatecznie została wybita.

1
2
komentarz

51'

Z rzutu wolnego dośrodkował Damian Kądzior, a w polu karnym główkował Patryk Sokołowski. Adrian Lis nie dał się zaskoczyć.

2
48'

Błąd w defensywie Warty. Gliwiczanom zabrakło jednak wykończenia akcji! To była dobra okazja na gola.

2
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Zrelak.

1
1
2
44'

Ładna wrzutka tuż przed bramkę Warty. Znów dobrze spisał się Lis, który wybił piłkę.

1
42'

Tuż zza pola karnego strzelał jeden z zawodników Piasta. Uderzenie zostało zablokowane.

1
1
1
40'

Z dystansu niecelnie strzelał Jayson Papeau.

1
1
37'

Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Piasta. Po chwili piłka została wybita.

1
35'

Adrian Lis daleko wybiegł z bramki i dobrze wybił piłkę.

1
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
1
32'

Gliwiczanie mają problem z wypracowaniem sobie dobrej okazji strzeleckiej. Warta dobrze wygląda w defensywie.

12:01

29'

Warta skupia się na defensywie. Goście prawie całym zespołem bronią dostępu do własnej bramki.

1
26'

Damian Kądzior zagrywał z rzutu wolnego, Warta wybiła piłkę, a następnie przejęli ją gliwiczanie, którzy już rozgrywają kolejną akcję.

1
1
25'

Będzie rzut wolny dla Piasta. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Warty.

1
21'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Piasta. Na piłkę nabiegł Szymonowicz, a po jego uderzeniu z bliska piłka odbiła się od poprzeczki! Sporo szczęścia mieli gliwiczanie.

1
3
20'

Jak na razie dość spokojne jest to spotkanie. Brakuje porywających, ofensywnych akcji.

1
1
16'

Arkadiusz Pyrka wrzucił piłkę w pole karne Warty. Zabrakło już jednak strzału na bramkę gości.

1
15'

Sporo walki na boisku, ale głównie w środkowej strefie boiska.

12'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Piasta. Gliwiczanie wybili piłkę.

1
1
11'

Gra oddaliła się już od pola karnego Warty.

8'

Jeszcze jedna wrzutka z rzutu rożnego. Tym razem piłkę wybił Adrian Lis.

2
7'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Warty. Ogromne zamieszanie przed bramką, ale ostatecznie piłka została wybita.

1
1
1
1
1
5'

Gliwiczanie przy piłce. Piast wymienia podania na połowie Warty.

3'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
1
12:01

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

12:01

1
12:01

Warta Poznań w krótkim okresie przejściowym. - Musimy się przełamać - zapowiada tymczasowy trener zielonych Adam Szała, który ma jednak mnóstwo problemów kadrowych.

12:01

Piast Gliwice w sobotę zmierzy się z Wartą Poznań. Dla Waldemara Fornalika analiza będącego w dołku rywala była specyficzna z tego względu, że poznaniacy stracili w ostatnich dniach tenera.

1
Kto wygra mecz?
Spotkanie zakończy się remisem
1
12:01

Spotkanie poprowadzi Damian Sylwestrzak.

12:01

Przed nami spotkanie Piast Gliwice - Warta Poznań. Początek spotkania o godzinie 12:30. W tabeli PKO Ekstraklasy Piast ma 18 punktów, a Warta 8.