PKO Ekstraklasa: 14. kolejka
05 lis 2021 18:00
90+3'

Nieudane dośrodkowanie Tekijaskiego. Zaprzepaszczona jedna z ostatnich szans w tym meczu.

1
90'

Gra wznowiona. Nie ma rzutu karnego.

6
5
1
3
2
90'

Spotkanie potrwa o minimum trzy minuty dłużej.

2
2
2
2
1
90'

Może chodzić o rzekomy faul Tuszyńskiego na Biedrzyckim.

1
4
1
1
1
90'

Protestują zawodnicy gości. Biedrzycki leży w polu karnym Wisły i trzyma się za głowę.

1
2
2
2
1
89'

Mocny strzał Mesanovicia z narożnika pola karnego, ale Kamiński nie dał się zaskoczyć.

2
1
1
1
1
89'

Coraz mniej minut do końca meczu. Oba zespoły sprawiają wrażenie, jakby satysfakcjonował ich remis.

1
86'

Śpiewak bliski strzelenia gola, nabiegał na bliższy słupek po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, jednak pomylił się o dobre dwa metry.

3
5
2
3
3
85'

Przedzierał się prawą stroną Jorginho, wydawało się, że bez problemu minie Biedrzyckiego i będzie miał autostradę do bramki, ale obrońca Termaliki nie odpuścił i ostatecznie wybił piłkę wślizgiem.

1
1
4
82'

Tuszyński mógł zostać bohaterem Wisły. Zabawił się z defensywą gości w polu karnym, przerzucił piłkę nad dwójką obrońców, ale zabrakło mu decyzji o strzale.

3
1
2
3
81'

Piękna akcja Wisły, Warchoł zagrał na jeden kontakt do Jorginho, ten huknął z ostrego kąta, jednak trafił tylko w boczną siatkę.

1
1
1
80'

Tekijaski wrzucał piłkę w pole karne, ale Śpiewak nie zdołał oddać czystego strzału głową. Kolejny raz spokojnie interweniował Kamiński.

1
77'

Dośrodkowanie Gergela z rzutu rożnego, było blisko gola samobójczego Rasaka, ale ostatecznie piłka opuściła boisko.

1
1
77'

Tymczasem na murawie leży Szwoch.

2
1
2
1
2
76'

Fatalna strata Wisły na własnej połowie. Mesanović dostał piłkę w prezencie, strzelił zza pola karnego, ale trafił w sam środek bramki i Kamiński bez problemów odbił futbolówkę.

1
74'

Mesanović długo holował piłkę, wreszcie zdecydował się na strzał z dwudziestu metrów, lecz został zablokowany.

73'

Tekijaski zapobiegł groźnej kontrze Wisły, ale swoją interwencję okupił jakimś urazem.

1
2
1
70'

Po błędzie Rzeźniczaka szansę mieli goście. Śpiewak zagrał do Mesanovicia, który jednak strzelił niecelnie. Mógł podawać do lepiej ustawionego Gergela.

2
1
66'

Uraz Wolskiego. Wszystko wskazuje jednak, że niegroźny.

2
1
63'

Dobre dośrodkowanie Mesanovicia, po którym... zawahał się Stefanik. Na początku chciał strzelać, później chyba zmienił decyzję i szukał przyjęcia piłki na piątym metrze. Nic z tego nie wyszło.

1
62'

Długie podanie w kierunku Sekulskiego, ale ten nie poradził sobie z dwójką środkowych obrońców Termaliki.

1
1
62'

Mnożą się nieudane zagrania z obu stron. Nawet jeśli jakaś akcja nieźle się zapowiada, to następnie oglądamy niezrozumiałą wręcz stratę piłki.

59'

Przechwyt Termaliki w okolicach pola karnego rywala, ale Bonecki podawał za mocno w kierunku Grzybka. Zaprzepaścili dobrą okazję goście.

1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Fryderyk Gerbowski. Faulowany przy linii bocznej Wlazło.

2
2
56'

Powolne tempo tego spotkania. Brakuje elementu zaskoczenia. Wszystko wydaje się czytelne i przewidywalne.

54'

Gerbowski uwolnił się spod krycia, dostrzegł wbiegającego w pole karne Sekulskiego i popisał się niezłym dośrodkowaniem, jednak dobrze na przedpolu interweniował Loska.

1
1
51'

Na razie niewiele dzieje się w drugiej połowie. Termalica ma optyczną przewagę, jednak nie może przebić się przez szczelną defensywę Wisły.

50'

Wydawało się, że Termalica będzie mieć okazję do kontry, jednak Mesanović nie opanował piłki na połowie Wisły.

1
49'

Dwa nieudane z rzędu zagrania Wolskiego. Najpierw podawał niecelnie do Warchoła, a po chwili za daleko wypuścił sobie piłkę, stracił ją, a następnie faulował przeciwnika.