(2:0)
Zakończony
Legia Warszawa
90+6'

Gol! Strzelił Krzysztof Kubica. Asystował mu Erik Janza. Znowu głową, ale tym razem nikt tego Kubicy nie zabierze!

472
287
55
45
55
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk.

120
55
15
12
15
90+1'
19
12
10
15
21
90+1'

Gol Kubicy anulowany! Dośrodkowujący Jimenez palił akcję.

24
15
16
46
134
86'
18
13
8
12
10
86'
86'

Gorąca końcówka, oba zespoły pędzą za trzecim golem.

14
9
7
11
6
82'

Wieteska kontra Podolski, ale bez faulu! Legia ma szczęście.

8
7
5
14
13
78'

Janza ściga się z Misztą do piłki, wygrywa bramkarz Legii.

10
10
4
8
10
76'
5
6
2
5
5
75'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Slisz.

10
13
3
8
14
71'

Płaski strzał Jimeneza łapie Miszta.

16
12
3
11
10
68'

Żółtą kartkę otrzymał Alasana Manneh.

11
7
7
21
67'
65'

Janza na Krawczyka, łapie ten strzał Miszta!

8
7
3
7
13
63'

Legia zaczyna grać konkretniej, a Górnik wygląda źle jak na początku sezonu.

14
9
3
10
15
60'
8
5
8
4
15
59'

Spalony! Ale po co i dlaczego tak długo to sprawdzano...

22
13
5
5
23
57'

VAR jeszcze sprawdza, czy faktycznie był ofsajd!

13
4
21
7
17
56'

Legia mogła prowadzić 3:2, ale jest ofsajd! Spalił akcję Luquinhas, który centrował na Emreliego. Sandomierski wpadł do bramki z tą piłką, ma teraz furę szczęścia.

15
9
20
13
20
55'

2:0 to niebezpieczny wynik.

9
31
12
14
22
53'

Gol! Strzelił Ernest Muci. Kocioł, mocny strzał prosto w bramkarza, ale wypadła mu piłka z rąk. Kuriozum, Legia wraca do gry!

70
33
22
48
145
52'

Gol! Strzelił Josue. Asystował mu Mateusz Wieteska. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, mocny strzał głową, pod nogami Sandomierskiego i Legia łapie kontakt!

62
29
18
54
145
51'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Dadok.

10
4
3
11
11
51'

Legia próbuje zebrać się do ofensywy. Ma rzut wolny, szuka szczęścia w stałych fragmentach gry.

8
2
2
3
3
48'

Mladenović z dystansu, ale przestrzelił. To pierwszy strzał Legii w tym meczu.

11
18
5
5
4
46'
46'
5
9
1
2
2
46'
2
11
2
4
3
czas Druga połowa
45+4'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Charatin.

18
5
4
5
16
45+2'

Uwaga, Dadok sam na sam, ale Miszta to broni świetnie zrobionym pajacykiem!

11
8
10
8
24
45'

Doliczone 4 minuty, a z sektora gości słychać "Legia to my!".

2
33
4
4
6
42'

Przerwa w grze, Luquinhas potrzebuje pomocy medycznej.

7
15
4
3
1
39'

Gol! Strzelił Lukas Podolski. Czekaliśmy na to dłużej niż na bramkę Messiego w Ligue 1! Nowak na Jimeneza, Miszta broni ten strzał głową, ale przy dobitce Podolskiego nic nie mógł zrobić!

421
198
27
12
29
37'

Gol! Strzelił Erik Janza. Asystował mu Jesus Jimenez. Wzorowo wyprowadzona kontra, dośrodkowanie i zamknięcie mocnym strzałem!

323
181
24
14
22
35'

Legia bez strzału w tym meczu. W ataku kiepsko to wygląda...

23
59
5
3
4
32'

Wiśniewski fauluje Luquinhasa na skrzydle, to może być szansa na sytuację bramkową po rzucie wolnym.

3
5
4
6
3
28'

Kolejna szansa przed Górnikiem, Miszta łapie strzał głową. Legia pozwala na tworzenie zagrożenia.

9
8
3
4
4
24'

Podolski... POPRZECZKA! Co to była za bomba?!

34
16
15
2
6
22'

Ależ Klops Miszty, mija się z piłką. Gryszkiewicz głową na pustą, ale nie ma gola! Wieteska wybija z linii bramkowej, ofiarnie!

11
8
6
3
8
21'

Na razie Legia ma problem z odbiorem piłki, ale umiejętnie wypycha Górnika z własnej połowy.

6
13
5
4
6
20'

Rzucimy ciekawostkę. Dariusz Stalmach, gracz Górnika, to piłkarz urodzony w grudniu 2005 r.

11
7
4
2
3
18'

Znowu ostre wejście Podolskiego, a sekundę później on sam ucierpiał w starciu z Johanssonem.

2
3
3
3
6
13'

Legia teraz jest pod bramką Górnika, a z drugiej strony sprzątanie serpentyn rzuconych z trybun.

6
7
5
6
6
9'

Ładna akcja Górnika. Jimenez na Nowaka, ale ten z woleja obok! Jimenez jednak palił akcję.

13
7
1
1
5
5'

Legia ma na razie problem, by swobodnie wyprowadzić akcję. Pressing Górnika działa, gospodarze są w stanie budować boiskową przewagę.