Z dystansu strzelał Chodyna, ale pewnie broni Majchrowicz.

2
3
1
90+6'

Kolejny bezproduktywny atak Zagłębia. Złe dośrodkowanie Daniela i piłka poza boiskiem.

9
4
1
1
1
90+4'

Krótko rozegrany ten korner, ale Pantić nie opanował piłki w polu karnym.

10
8
1
1
1
90+4'

Abramowicz wybija piłkę na rzut rożny po centrze Bartolewskiego.

2
2
2
1
1
90+2'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Bartolewskiego. Piłka wykopana w aut po przeciwnej stronie boiska.

6
4
1
1
1
90'

Druga połowa potrwa o minimum osiem minut dłużej.

1
1
5
1
10
90'
ZMIANA
5
3
1
1
2
90'
ZMIANA
4
2
1
2
2
89'

Radomiak gra mądrze. Utrzymuje się przy piłce na połowie Zagłębia.

12
7
1
1
1
87'

Rzut wolny dla Zagłębia ok. trzydzieści metrów do bramki Radomiaka. Strzelał Starzyński, jednak posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

9
8
1
1
1
85'
ZMIANA
84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Filip Starzyński. Za nadepnięcie na nogę Jakubika.

KGHM Zagłębie Lubin
9
3
1
1
1
82'
ZMIANA
81'
ZMIANA
5
5
1
1
1
81'

Niezły strzał Poręby z dystansu, po którym piłka nieznacznie minęła bramkę.

1
3
1
2
2
79'

Kusztal strzelał z dwudziestu pięciu metrów, ale piłka przeleciała obok słupka. Rzucił się Majchrowicz, jednak nie musiał interweniować.

4
7
1
1
1
77'

Podliński miał problemy z opanowaniem piłki po zagraniu Starzyńskiego, wbiegł przed niego Jakubik i dał się sfaulować.

6
10
1
1
1
76'
ZMIANA
1
1
2
1
1
76'

Nie mogą sobie poradzić w ataku pozycyjnym gospodarze, ale nie mają wyjścia. Muszą grać w ten sposób. Radomiak broni się całym zespołem na własnej połowie.

3
3
1
1
2
74'

Dobre prostopadłe podanie w kierunku Podlińskiego, ale ten za długo zwlekał z oddaniem strzału i ostatecznie wślizgiem skutecznie interweniował Rossi.

7
3
1
1
1
73'

Żółtą kartką ukarany trener Radomiaka Dariusz Banasik.

1
3
3
2
12
72'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Daniel. Faulowany we własnym polu karnym Cichocki.

11
5
1
2
1
71'

Leandro blokuje dośrodkowanie Bartolewskiego. Zagłębie cały czas napiera.

7
1
2
1
4
70'

Zagłębie już do tej pory miało dużą przewagę w posiadaniu piłki. Teraz, grając o jednego zawodnika więcej, ich dominacja teoretycznie powinna jeszcze wzrosnąć.

4
4
4
2
9
69'

Gra została już wznowiona.

8
1
1
2
2
68'

Niemniej, Radomiak będzie kończył mecz w osłabieniu. Angielski udał się już do szatni. Zresztą, Balić też.

2
3
1
4
4
67'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Sasa Balić. Rezerwowy zawodnik Zagłębia ukarany za uderzenie w twarz przeciwnika.

15
5
4
1
1
67'

Napastnik Radomiaka nadepnął na interweniującego Bartolewskiego.

4
3
2
2
1
67'

Angielski wciąż nie opuścił boiska.

6
3
3
2
1
66'

Mogą być kolejne kary.

6
3
2
2
1
65'

Przepychanki w polu karnym Zagłębia.

2
3
1
1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Hładun.

5
2
1
1
1
64'

4
64'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Karol Angielski.

3
3
5
4
8
63'

Chodyna zagrał w pole karne do Żubrowskiego, ten przyjął piłkę i momentalnie szukał strzału, ale nie trafił w bramkę.

5
3
1
1
1
62'

Zagłębie samo wybija się z rytmu, marnując kolejne sytuacje. Radomiak gra mądrze, choć momentami zbyt łatwo wpuszcza rywali w pole karne.

9
3
2
1
1
60'

Zivec był nieatakowany przed polem karnym, pokusił się o uderzenie, jednak będzie chciał o nim jak najszybciej zapomnieć.

7
2
1
1
1
59'

Zawodnik wstał po interwencji sztabu medycznego.

8
3
1
1
2
58'

Tymczasem na boisku leży Nascimento. Nie wygląda to dobrze z jego perspektywy.

1
1
3
2
5
58'

Daniel zagrywał za mocno w kierunku Starzyńskiego i pomocnik Zagłębia nie opanował piłki. Pewna interwencja Majchrowicza.

3
1
1
1
1
57'

Daniel miał przestrzeń z prawej strony, zagrał płasko, a niepilnowany na punkcie rzutu karnego Pantić strzelił tuż obok słupka!

7
2
2
1
2
54'

Starcie Żubrowskiego i Leandro w środkowej strefie boiska. Mocniej odczuł to zawodnik Radomiaka, który potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
3
2
4
53'

Daniel upadł w polu karnym po delikatnym kontakcie z Nascimento, jednak tym razem arbiter uznał, że nie było mowy o faulu.

4
2
3
1
1
50'

Cóż to mogła być za odpowiedź Radomiaka. Abramowicz wykorzystał błąd Chodyny, miał dużo miejsca z lewej strony i zagrał płasko do Machado, ten przyjęciem piłki wypracował sobie sytuację strzelecką, ale w ostatniej chwili ofiarną interwencją popisał się Pantić.

5
3
1
2
4
49'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Filip Starzyński myli się z jedenastu metrów! Kapitalna interwencja Majchrowicza!

21
9
3
2
5
47'

Podliński leży na murawie.

2
2
3
1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Rossi.

1
1
1
2
6
47'

Ależ nieoczekiwany obrót spraw. Rzut karny dla Zagłębia!

1
1
4
3
6
46'

1
44'

Tym razem rakietę z dystansu odpalił Pantić, który miał mnóstwo swobody. Strzał mocny, ale nie był wystarczająco celny. Majchrowicz kontrolował sytuację.

2
3
1
1
1
43'

Leży na boisku Nascimento. Został trafiony w kostkę przez Starzyńskiego.

2
3
4
42'

Potężny strzał Mauridesa z ponad trzydziestu metrów, ale Hładun dość pewnie złapał piłkę.

2
2
2
1
41'

Szczęścia spróbował też z dalszej odległości Żubrowski, jednak dość mocno się pomylił.

4
2
1
41'

Zablokowane uderzenie Daniela z osiemnastu metrów.

4
2
40'

Kapitalnie rozegrany rzut wolny przez Radomiaka! Leandro zagrał na dalszy słupek do Abramowicza, ten był kompletnie niepilnowany, odegrał do Mauridesa, ale jego płaski strzał w świetnym stylu broni Hładun!

7
5
4
2
4
39'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Bartolewski. Faulowany w tej sytuacji Angielski.

1
1
1
38'

Machado strzelał zza pola karnego, włożył w to dużo siły, ale gorzej z celnością. Przy odrobinie szczęścia piłkę znajdą ludzie spacerujący po wrocławskim rynku.

2
2
1
38'

W odpowiedzi płaskie dośrodkowanie Daniela z prawej strony, jednak nie zdołali zamknąć tej akcji ani Podliński, ani Zivec.

3
4
37'

Maurides chciał zaskoczyć Hładuna strzałem z własnej połowy! Strzał celny, ale Hładun zdążył w porę wrócić do bramki.

3
1
5
1
37'

Dobrze wyszli spod pressingu goście. Leandro zagrał prostopadle do Angielskiego, ten uciekł obrońcom, szukał płaskim zagraniem partnera z zespołu, jednak nie popełnił błędu Hładun.

1
1
34'

W prostej sytuacji na spalonym złapany został Zivec.

5
4
33'

Bardzo niecelne podanie Żubrowskiego i Zagłębie łatwo traci piłkę. Doskonale zorganizowany w defensywie Radomiak. Goście zamykają wszystkie strefy i nie pozwalają na swobodne rozegranie piłki rywalom.

3
2
31'

Dośrodkowanie Starzyńskiego, ale bez problemów radzą sobie z tym goście i oddalają zagrożenie od własnej bramki.

2
2
31'

Mocne dośrodkowanie Zivca z lewej strony, wydawało się, że Majchrowicz spokojnie złapie piłkę, ale nieoczekiwanie miał problemy. W efekcie Zagłębie ma rzut rożny.

2
1
30'

Machado przyjęciem piłki zgubił obrońców Zagłębia, ale jego strzał z szesnastu metrów był minimalnie niecelny. Gol nie zostałby jednak uznany, bo Machado był na spalonym w momencie podania.

2
1
29'

Daniel łatwo zgubił rywala, dostrzegł ruch Zivca na wolne pole, jednak nie potrafił celnie dograć mu piłki. Nie układa się gra Zagłębiu.

2
2
2
1
1
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Angielski. Asystował mu Maurides.

Cóż za rehabilitacja w ciągu kilkudziesięciu sekund! Angielski nie rozpamiętywał długo sytuacji sprzed chwili. Długie podanie Rossiego, odegranie Mauridesa do Angielskiego, a ten mocnym strzałem bez przyjęcia zaskoczył Hładuna!

26
12
5
2
3
26'

Szansa na 0:2! Świetne dośrodkowanie Machado, Angielski uwolnił się spod krycia na piątym metrze, ale źle trafił głową w piłkę i strzelił obok bramki!

3
2
2
3
7
24'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Angielski. Kruk uderzony w łokciem w twarz przez napastnika gości.

4
1
5
1
4
23'

Dośrodkowanie Leandro z rzutu rożnego, kolejny raz było groźnie pod bramką Zagłębia, ale ostatecznie pewnie wypiąstkował piłkę Hładun.

3
3
1
2
22'

Zaskoczona defensywa Zagłębia. Machado zagrał na obieg do Abramowicza, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane. Goście mają jednak jeszcze rzut rożny.

6
4
2
1
1
21'

Trochę chaotyczna gra z obu stron. Zagłębie ma problem w ataku pozycyjnym, a Radomiak nie potrafi tego wykorzystać i traci piłkę, gdy jest okazja do kontry.

2
1
3
18'

Zivec przed kolejną szansą. Błąd popełnił Rossi, za krótko wybijał piłkę. Dopadł do niej Zivec, oddał mocny strzał z ostrego kąta, jednak futbolówka przeleciała wyraźnie nad bramką.

3
3
2
1
17'

Z dużą łatwością radzą sobie w środku pola goście. Duża w tym zasługa Filipe Nascimento, który trzyma w ryzach tę strefę boiska.

5
2
1
1
3
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raphael Rossi. Asystował mu Leandro Rossi Pereira.

Ależ świetna akcja Radomiaka. Wymienili dużo podań na prawym skrzydle, uśpili zawodników Zagłębia i zadali cios. Doskonałe dośrodkowanie Leandro i kompletnie niepilnowany na piątym metrze Rossi bez problemu skierował piłkę do siatki!

30
17
7
2
6
11'

Odważna akcja Abramowicza lewym skrzydłem, dośrodkowanie w pole karne, ale przeczytał to Hładun i pewnie złapał piłkę na piątym metrze.

5
2
2
4
11'

Goście trochę uspokoili grę w środkowej strefie boiska. Początkowo dawali się spychać do głębokiej defensywy, teraz spotkanie mocno się wyrównało.

3
2
1
8'

Pierwszy raz dłużej utrzymali się przy piłce zawodnicy Radomiaka. Leandro oddał strzał z narożnika pola karnego, ale futbolówka przeleciała wyraźnie obok bliższego słupka.

3
4
1
1
2
5'

Duże zamieszanie w polu karnym. Istny ostrzał bramki Radomiaka. Najpierw Kruk, potem Żubrowski, jeszcze poprawiał Daniel... za każdym razem blokowali jednak te uderzenia goście.

2
1
2
3
3
4'

Radomiak jakby w szoku. Duża dominacja Zagłębia w pierwszych minutach.

1
1
1
3
3'

Ależ szansa dla Zagłębia! Pięknie pograli na prawej stronie gospodarze, Chodyna dostał świetne podanie w polu karnym, zagrał wzdłuż w kierunku Zivca, a ten fatalnie pomylił się z kilku metrów, choć miał przed sobą pustą bramkę!

3
3
4
1
2
1'

Pierwsza akcja w meczu i od razu mieliśmy dośrodkowanie w pole karne Radomiaka. Daniel szukał podaniem Podlińskiego, ale dobrą interwencją popisał się Rossi.

1
1
2
czas Start meczu
17:17

Zawodnicy i sędziowie wychodzą na płytę boiska.

1
1
17:17

Ujmując sprawę delikatnie - nie ma dziś kompletu widzów na trybunach stadionu w Lubinie.

1
1
17:17

Sędzią dzisiejszego meczu w Lubinie będzie Paweł Malec z Łodzi.