Stal Mielec atakuje. Groźne są dośrodkowania drużyny z Podkarpacia.

3
2
4
88'

Znów dobra okazja dla Stali Mielec! Główkował Grzegorz Tomasiewicz, a piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Śląska.

4
2
1
1
2
87'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Wojciech Golla.

1
1
85'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Śląska.

3
2
1
3
3
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krystian Getinger.

4
3
komentarz

1
84'

Niecelnie na bramkę Śląska strzelał Maksymilian Sitek.

1
5
2
1
82'

Stal Mielec. Schodzi: Koki Hinokio. Wchodzi: Maciej Jankowski.

81'

Gol! Strzelił Petr Schwarz. Asystował mu Dino Stiglec.

Niesamowite! Śląsk prowadzi 2:1! Dino Stiglec w polu karnym dograł do Schwarza, a ten strzelił nie do obrony!

31
21
4
12
16
80'

Gol! Strzelił Bożidar Czorbadżijski.

I już 1:1! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Matus Putnocky nie zdołał wybić piłki, a do bramki skierował ją Bożidar Czorbadżijski!

18
12
3
8
21
77'

Gol! Strzelił Mateusz Praszelik.

1:0 dla Śląska Wrocław! Mateusz Praszelik zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, piłka odbiła się Mateusza Matrasa, przelobowała bramkarza Stali Mielec i wpadła do siatki!

35
23
6
9
15
76'
74'

Z ostrego kąta strzelał Maksymilian Sitek. Piłka trafiła jednak w boczną siatkę. Dobra okazja dla gości!

1
1
1
1
72'

Stal Mielec. Schodzi: Maciej Urbańczyk. Wchodzi: Dawid Kort.

komentarz

1
69'

Krzysztof Mączyński zagrywał z rzutu wolnego w pole karne gości. Piłkarze Stali Mielec wybili jednak piłkę.

3
1
1
66'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego ogromne zamieszanie w polu karnym Śląska Wrocław! Piłkarze Stali oddali kilka strzałów, ale te uderzenia były ofiarnie blokowane przez zawodników WKS-u. Strzał Maka znakomicie obronił natomiast Matus Putnocky!

6
3
2
3
63'

Wyrównało się to spotkanie w ostatnich minutach. Wrocławianie też ruszyli do ataku.

4
4
2
4
6
60'

Stal Mielec. Schodzi: Albin Granlund. Wchodzi: Aleksandar Kolew.

59'

W polu karnym Stali dryblował Waldemar Sobota. Ostatecznie zdecydował się na strzał, ale to było uderzenie niecelne.

1
2
57'

Spore zamieszanie teraz przed bramką Stali Mielec. Wyratowali się jednak ostatecznie zawodnicy z Podkarpacia.

3
4
1
56'

Znakomicie z około 25 metrów uderzył Mateusz Praszelik! Jeszcze lepiej obronił jednak Rafał Strączek!