5
6
3
88'

Jeszcze starają się coś zdziałać pod bramką Piasta zawodnicy Radomiaka. Brakuje im jednak zdecydowania.

4
3
1
1
2
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Kądzior.

Piast Gliwice
9
4
4
4
4
84'
2
3
2
1
5
82'

Kądzior dośrodkował z rzutu wolnego, efektem będzie rzut rożny.

2
5
3
5
81'

Opatrywany jest Toril. Hiszpań został poobijany przez rywali.

3
4
1
2
5
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Jakubik.

Radomiak Radom
2
1
1
5
4
79'

Gra przerwana. Na spalonym jeden z graczy Radomiaka.

2
4
3
3
5
77'

Do dośrodkowania doszedł Sokołowski, strzał głową był jednak niecelny.

5
1
2
4
6
75'

Piłkarze z Radomia domagają się podyktowania rzutu karnego. Sędzia uznał, że Mosór ręką zagrywał przypadkowo. Dobra decyzja arbitra.

5
4
3
4
10
73'

Ucierpiał Toril, sędzia gry nie przerwał. Hiszpan potrzebował chwili, aby pozbierać się z boiska.

2
2
2
1
72'

Radomiak Radom. Schodzi: Maurides. Wchodzi: Meik Karwot.

70'

Z pola karnego zdołał uderzyć Kądzior, piłkę w ostatnim momencie zablokował obrońca.

1
2
67'

Leandro zły na sędziego, który uznał, że Brazylijczyk z polskim paszportem sfaulował rywala.

5
4
4
4
4
66'

Dogranie w pole karne, Plach pewnie wyszedł do piłki i ją i złapał.

1
2
4
64'

Niepotrzebny faul Katranisa, będzie rzut wolny dla Radomiaka.

4
3
1
1
62'

Strzał sprzed pola karnego Lipskiego, piłkę zablokował obrońca.

4
4
1
2
2
61'

Odgryzł się Piast. Zamieszanie w polu karnym Radomiaka, piłkę w ostatnim momencie na korner wybił Kaput.

2
59'

Kolejna groźna akcja Radomiaka. Z pola karnego wysoko ponad bramką uderzył Abramowicz.

6
6
2
58'

Ucierpiał Vida, zawodnik Piasta potrzebuje pomocy medycznej.

6
4
4
4
4
56'

Radomiak w ataku, Piast ma problemy w defensywie. Starają się to wykorzystać gospodarze.

8
5
3
1
3
53'

Dziurawa jest obrona Piasta. Lewą stroną urwali się gospodarze, goście w ostatnim momencie wybili piłkę z okolic przedpola.

11
4
4
3
6
50'

Gol! Strzelił Leandro Rossi Pereira. Leandro ruszył spod linii bocznej, minął czterech graczy Piasta i huknął nie do obrony. 2:2!

51
24
8
12
23
47'

Kądzior dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki starał się dojść Czerwiński. Rossi w ostatnim momencie przeciął dogranie.

5
2
3
6
4
46'

Rozpoczęła się 2. połowa!

2
2
1
46'
46'
komentarz

1
1
2
2
45+2'

Z pola karnego płasko uderzył Nascimento, wprost w Placha.

3
3
2
4
3
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
1
3
2
3
45'

Centro-strzał Ambramowicza, piłka omal nie przelobowała Placha, który efektownie wybił piłkę na rzut rożny.

6
5
8
3
2
42'

Gol! Strzelił Patryk Sokołowski. Asystował mu Damian Kądzior. Kądzior idealnie dośrodkował na szósty metr, Sokołowski uderzył głową przy słupku. Bramkarz bez szans. 1:2!

38
26
8
9
27
40'

Gol! Strzelił Leandro Rossi Pereira. Asystował mu Karol Angielski. Ruszyli lewą stroną gospodarze. Katranis chciał wybić piłkę, ale nastrzelił Angielskiego. Piłkę przejął Rossi i mocnym strzałem z pola karnego trafił na 1:1! Dość niespodziewane wyrównanie Radomiaka.

35
25
6
11
27
39'

Lipski dośrodkował z rzutu wolnego, Sokołowski uderzył głową ponad poprzeczką.

4
2
1
3
38'

Piłkarze Piasta nie pozwalają Radomiakowi na zbyt wiele. Do przerwy coraz bliżej i coraz więcej wskazuje na to, że to goście będą prowadzili.

3
2
1
1
3
35'

Akcja Radomiaka, strzał sprzed pola karnego Machado, ale dwa metry ponad bramką.

5
4
4
5
5
34'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kochalski. Sędzia przy ławce gospodarzy, pokazał kartkę jednemu z zawodników, który nie trzymał buzi na kłódkę. To druga taka kartka tego gracza w drugim meczu z rzędu.

4
3
4
3
2
33'

Ostro potraktowany na połowie Radomiaka Chrapek. Nie podoba się to graczom gospodarzy.

4
2
2
1
31'

Zamieszanie pod bramką Piasta, efektem jednak tylko rzut rożny. Po nim Kaput uderzył wyżej niż dalej.