1
6
7
90+2'

Strączek nie spieszy się ze wznowieniem gry. Coraz bliżej kolejnej wygranej w lidze Stal.

9
5
1
1
90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

1
1
4
4
88'

Bardzo niecelne uderzenie Modelskiego z dystansu.

1
1
3
86'

Centra z lewej strony, był niepilnowany w polu karnym Mesanović, jednak trafił w interweniującego Flisa! Ależ szczęście po stronie Stali.

4
2
1
85'

Dośrodkowania: 30-5 na korzyść Termaliki.

3
2
1
84'

Żyro w indywidualnej akcji środkiem pola. Trochę poniosła go fantazja, oddał strzał z trzydziestu metrów, po którym piłka poszybowała wysoko nad bramką.

2
4
1
2
4
83'

Mnożą się dośrodkowania zawodników Termaliki, jednak nic z tego nie wynika. Przede wszystkim brakuje strzałów.

3
81'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Żyro.

Stal Mielec
1
2
4
79'

Rzut wolny dla Stali. Taki skrócony rzut rożny. Wrzutka Tomasiewicza, strzelał głową Żyro, ale kapitalnie broni Loska!

10
2
4
6
6
78'

Atak pozycyjny gości, którym jednak jest trudno przebić się przez defensywę Stali. Nawet Piasecki wraca się głęboko nad własną połowę.

2
2
2
2
2
73'

Stal od czasu do czasu próbuje wyjść z kontrą, jednak atakuje zbyt małą liczbą zawodników i trudno jest jej zaskoczyć rywala.

2
1
71'

Było blisko! Wasielewski uderzył z szesnastu metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka!

4
4
2
2
71'

Termalica cały czas próbuje atakować, ale nie ma to przełożenia na stwarzane sytuacje. Stal bardzo dobrze się broni mimo gry o jednego zawodnika mniej.

2
1
1
69'

Krótko rozegrali rzut rożny goście. Stefanik przed pole karne do Wasielewskiego, ten szukał centry na dalszy słupek, ale połapali się w tym zawodnicy Stali i wybili piłkę.

2
4
1
1
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Grzybek. Faul taktyczny w środkowej strefie boiska.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1
1
64'

Praktycznie cały czas gra toczy się na połowie Stali.

2
63'

Piłka wybita przed pole karne, złożył się do strzału Wasielewski, ale posłał piłkę nad poprzeczką.

62'

Biedrzycki upadł w polu karnym po interwencji Piaseckiego, ale chyba nie będzie trzeciego rzutu karnego. Tylko korner.

2
1
61'

Wlazło centrował na dalszy słupek, doszedł do sytuacji strzeleckiej Mesanović, ale pewnie obronił dobrze ustawiony Strączek.

3
1
59'
2
2
1
1
3
59'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Hubinek.

3
2
1
58'

Kontratak Stali, ale Piasecki był osamotniony i nie poradził sobie z dwójką rywali. Jego uderzenie z szesnastu metrów zostało zablokowane.

1
2
1
2
2
57'

Po rzucie rożnym niecelny strzał głową oddał Biedrzycki.

1
56'

Kolejna akcja gości. Hubinek dostał dobre podanie w polu karnym, zagrywał płasko wzdłuż piątego metra, ale dobrze w obronie spisał się Matras.

1
53'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Muris Mesanović! Nie trafia Mesanović! Kapitalna interwencja Strączka! Co tu się dzieje!

33
16
12
2
7
52'

Drugi rzut karny dla Termaliki! Tym razem faulował Czorbadżijski, a poszkodowanym aktywnie wbiegający w pole karne Wasielewski.

3
2
7
5
5
51'

Duża przewaga Termaliki na początku drugiej połowy. Wyraźnie widać brak jednego zawodnika w ekipie Stali.

2
1
2
2
50'

Dośrodkowanie na dalszy słupek w kierunku Grzybka, ale ten faulował Żyrę w walce o piłkę i sędzia przerwał atak gości.

1
48'

Sitek nerwowo wybija piłkę z własnego pola karnego. Byle dalej od bramki. A chwilę wcześniej obrońcy Stali zablokowali strzał głową Putiwcewa.