10
15
90+11'
90+9'

Gol! Strzelił Antonio Milić. Po miękkiej wrzutce w pole karne główkował Salamon, ale Bielica świetnie interweniował. Piłka odbiła się jednak dla niego tak niefortunnie od nóg Milicia, że wpadła do siatki! Lech prowadzi 2:1!

289
118
21
24
62
90+8'

Próbuje odgryzać się Lech. Dośrodkowania w pole karne dalekie są jednak od ideału.

37
28
9
18
23
90+7'
90+7'
23
7
7
8
7
90+6'

Żółtą kartkę  za ostry faul na Mvondo otrzymał Pedro Tiba.

Lech Poznań
21
8
7
7
33
90+5'

Na spalonym Ishak.

22
10
6
17
38
90+4'

Ostatnie minuty zdecydowanie pod dyktando Górnika.

50
28
10
16
53
90+4'

Nie ma karnego.

71
36
17
18
51
90+3'

Podolski wpadł w pole karne po rozklepaniu z kolegami obrony Lecha. Sędzia karnego nie gwizdnął, ale czeka jeszcze na sygnał z wozu VAR.

24
7
15
10
22
90+2'

Pereira świetnie odnalazł w polu karnym niepilnowanego Ba Louę. Ten przyjął sobie piłkę i przymierzył płasko w kierunku drugiego słupka. Pomylił się minimalnie.

21
19
10
12
24
90'

Sędzia doliczył symboliczne 13 minut.

42
37
34
4
8
89'

Cóż zrobił Podolski!? Niemiec gra fatalne spotkanie, ale mógł zostać bohaterem Górnika! Minął Milicia, stanął oko w oko z Bednarkiem, ale bramkarz Lecha wyczuł "Poldiego"!

45
19
12
17
27
88'

Lech próbuje odzyskać kontrolę nad meczem, ale ma problem z przejęciem piłki.

22
11
9
8
23
87'

Kolejny korner dla gości po zagraniu Jimeneza.

28
14
9
12
26
86'

Nieco przebudził się Górnik. Podolski wywalczył rzut rożny.

22
11
4
4
20
85'

Kolejny strzał Janży! Jego główkę z największym trudem odbił Bednarek!

35
8
17
11
27
85'

Dadok w pole karne do Janży, a ten huknął w poprzeczkę!

23
8
13
5
21
84'
82'

Górnik wygląda na zespół, któremu remis w zupełności wystarcza. Jego problem polega jednak na tym, że Lechowi nie i z każdą minutą Kolejorz będzie coraz bardziej naciskał.

26
7
6
7
10
81'
11
2
6
8
9
81'
15
3
4
7
10
78'

Z dystansu uderzył Kamiński. Bardzo niecelnie.

8
8
8
14
19
77'

Górnik znowu ma spore problemy z utrzymaniem się przy piłce i wyprowadzaniem jakichkolwiek akcji. Każda próba kończy się na pierwszym podaniu na połowę Lecha.

23
12
4
9
15
75'

Długie podanie posłał Kwekweskiri, ale Ba Loua nie doszedł do piłki.

6
5
9
11
25
73'

Kalstroem wpakował piłkę do siatki. Sędzia gola nie uznał, bowiem pomocnik faulował rywala.

11
7
7
9
32
73'

Miękką wrzutkę Kamińskiego przeciął Wiśniewski.

11
5
5
7
8
72'

Nowy arbiter gotowy. Gramy.

24
9
5
5
10
71'
70'

Czekamy...

6
5
8
6
24
68'

Będzie zmiana sędziego.

12
12
30
6
5
66'

Następna przerwa w grze... Problemy mięśniowe ma... sędzia Przybył.

10
27
17
9
20
65'

Kolejną próbę podjął Kwekweskiri. Tym razem piłkę pewnie złapał Bielica.

18
6
16
6
12
63'

Górnik mógł ponownie wyjść na prowadzenie! Gryszkiewicz przeniósł jednak piłkę nad poprzeczką po dobrym dograniu Nowaka z rzutu wolnego.

12
6
7
2
17
63'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Janza. Jest to pokłosie wcześniejszego faulu na Skórasiu, ale sędzia czekał na przerwę w grze.

20
13
5
7
9
62'

Kompletnie niewidoczny jest dzisiaj Lukas Podolski. I to wcale nie przez race.

14
6
1
6
3
60'

Gramy! Widoczność nadal ograniczona, ale sędzia wznowił mecz.

14
5
7
6
7
59'

Lada moment wracamy do gry.

24
8
2
2
6
56'

Widoczność coraz gorsza. Może to jeszcze chwilę potrwać.

4
8
8
14
31
54'

Tak też się dzieje. Gra wstrzymana.

8
5
7
9
20
53'

Kibice Lecha odpalili race i boisko zaczyna okrywać się dymem. Niewykluczone, że niebawem sędzia wstrzyma grę.

12
7
8
9
27
52'

Fatalne dogranie Janży.

10
9
6
8
7
51'

Faulowany Mvondo. Okazja dla dośrodkowania.

3
4
7
4
7
49'

Żółtą kartkę za faul na Mvondo otrzymał Nika Kwekweskiri.

6
3
4
9
14
48'

Milić główkował po wrzutce z rzutu wolnego i pomylił się nieznacznie.

9
4
5
4
8
47'

Przy piłce Lech, który szuka luk w defensywie Górnika.

12
3
4
3
5
46'

Gramy dalej.

14
7
1
2
1
45+2'

Przypadkowo piłka spadła pod nogi Ishaka w polu karnym, przez co napastnik nie zdołał oddać czystego strzału.

5
3
12
4
12
45+1'

Obie drużyny zdobyły swoje gole, gdy nic na to nie wskazywało.

15
11
5
2
5
45'

Doliczone 2 minuty.

16
6
3
2
8
44'

Gol! Strzelił Nika Kwekweskiri. Asystował mu Joel Pereira. Najpierw Bielica świetnie odbił strzał Amarala, ale Lech utrzymał się przy piłce. Pereira wycofał piłkę przed pole karne, gdzie potężnie huknął Kwekweskiri i doprowadził do wyrównania. 1:1!

231
124
23
22
51
43'

Od dłuższego czasu, to Górnik ma przewagę i trzyma Lecha daleko od własnego pola karnego.

10
7
5
4
16
41'

Bliski oddania strzału z pola karnego był Nowak, ale piłka mu nieco odskoczyła i na róg wybił ją Milić.

10
3
3
6
9
40'

Kwekweskiri postanowił uderzyć. Piłka zapatrzyła się na inflację i poleciała wysoko od celu.

11
9
2
3
13
39'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Dadok, który sfaulował pod swoim polem karnym Douglasa. Szansa na dośrodkowanie.

16
5
3
1
7
38'

Kolejna akcja Górnika, ale wrzutka Dadoka nie doszła do kolegów.

9
4
6
3
13
36'

Gol! Strzelił Jesus Jimenez. Asystował mu Bartosz Nowak. Cóż za akcja Górnika! Dadok odegrał piętą do Nowaka, ten wpadł w pole karne i odnalazł Jimenza. Hiszpan uderzył z kilku metrów i goście prowadzą 1:0!

105
65
20
79
134
33'

Mimo większej swobody w rozgrywaniu, Górnik nadal nie potrafi skonstruować choćby jednej szybkiej akcji. Podolski, Nowak czy Jimenez są niewidoczni, jak Łukasz Mejza w pracy.

24
15
4
3
10
31'

Nieco odpuścił Lech, dzięki czemu Górnik może dłużej pograć piłką.

13
10
8
10
25
28'

W końcu z akcją udało się wyjść gościom. Wrzutkę Dadoka wybił Milić.

16
13
5
3
18
27'

Teraz prosty błąd Amarala i chwilę wytchnienia ma Górnik.

9
5
8
4
18
26'

Górnik ma ogromne problemy i prosi się o gola.

28
8
2
10
11
25'

19
4
1
2
3
23'

Amaral i Wiśniewski nie podnoszą się z murawy po zderzeniu. Potrzebne będzie wsparcie medyczne.

4
1
7
15
7
22'

Górnik musi zmienić styl gry w tym meczu, jeśli nie chce schodzić do szatni z niekorzystnym wynikiem.

11
6
4
5
3
20'

Amaral próbował wpaść w pole karne i nawet mu się to udało, ale odbił się od Dadoka, niczym opozycja od komisji kultury.

11
24
2
3
10
18'

Amaral uderzył z dystansu i został zablokowany. Dobitka Karlstroma poleciała wysoko ponad bramką.

17
8
4
6
12
16'

Każde kolejne dogranie Douglasa z narożnika wygląda gorzej.

8
3
3
5
23
16'

Kwekweskiri uderzył sprzed pola karnego. Kolejny korner dla Lecha.

27
2
2
1
6
14'

Pereira szukał dośrodkowaniem Skórasia, lecz przeciągnął to podanie.

7
1
2
2
15
13'

Zabrzanie nie radzą sobie z wysokim pressingiem Lecha.

27
10
2
3
7
12'

Zdecydowaną przewagę ma Lech, który raz za razem nęka obronę Górnika.

24
10
2
4
10
10'
9'

Tymczasem problemy z mięśniem dwugłowym uda ma Janicki. Konieczna będzie zmiana.

6
2
7
6
3
9'

Salamon jednak zdecydował się na strzał. Piłka w trybunach.

6
6
3
3
8
8'

Kwekweskiri został sfaulowany przez Mvondo. Będzie okazja do dośrodkowania.

12
2
4
7'

Spore problemy z dłuższym utrzymaniem się przy piłce ma Górnik.

16
10
3
3
7
6'

Po kolejnym rzucie rożnym niecelnie główkował Amaral.

6
4
3
3
9
4'

Przed Górnikiem otworzyła się szansa na kontrę, lecz Mvondo bardzo źle odegrał do Jimeneza.

7
4
4
2
10
4'

Bardzo ofensywnie nastawiony jest Lech. Kolejna akcja gospodarzy, na róg wybił Janicki.

16
5
3
3
6
2'

Ależ szczęście Górnika! Po wrzutce z narożnika Karlstrom bardzo dobrze główkował, a Bielica fantastycznie interweniował i wybił piłkę z linii bramkowej!

9
4
5
6
12
1'

Pierwsza szansa dla Lecha, ale Wiśniewski zablokował strzał Amarala.