90'

Doliczone trzy minuty.

2
90'

Ładny, mocny strzał w polu karnym Śląska oddał Otar Kakabadze. Dobrze obronił to uderzenie Michał Szromnik.

2
1
4
4
87'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii, ale goście pewnie ją wybili.

6
3
2
1
1
85'

Z dystansu niecelnie strzelał Sylwester Lusiusz.

1
84'

Cracovia cały czas dobrze rozbija ataki Śląska i skutecznie prezentuje się w defensywie.

5
3
1
81'

W polu karnym Śląska ładny strzał oddał Pelle van Amersfoort. Uderzenie było jednak niecelne.

2
1
1
1
1
78'

Michal Siplak zagrywał w pole karne WKS-u. Zabrakło jednak strzału na bramkę gospodarzy.

2
1
1
77'

Wydaje się, że Cracovia kontroluje losy tego spotkania.

3
2
2
komentarz

1
73'

Michal Siplak zagrywał z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Wrocławianie wybili piłkę.

1
1
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patryk Janasik.

1
1
71'

Cracovia. Schodzi: Sergiu Hanca. Wchodzi: Florian Loshaj.

70'
70'

Z pierwszej piłki zza pola karnego niecelnie strzelał Robert Pich.

2
67'

Znakomicie spisał się Karol Niemczycki! Z kilku metrów główkował Wojciech Golla, a świetnie obronił bramkarz Cracovii!

1
1
65'
65'

Cracovia rozgrywa piłkę na połowie Śląska i szuka kolejnej okazji na gola.

1
Czy Śląsk strzeli w tym meczu przynajmniej jedną bramkę?
1
1
61'

Z dystansu strzelał Pelle van Amersfoort. Śląsk przed stratą gola znów uratował Michał Szromnik.

1
2
60'

W polu karnym Śląska dryblować chciał Rakoczy. W ostatniej chwili zatrzymał go Wojciech Golla .

2
59'

Śląsk szuka dośrodkowań, lecz Cracovia pewnie gra w defensywie i rozbija ataki WKS-u. Chwilę wcześniej dobrze w ostatniej chwili piłkę strącił Michał Szromnik.

1
1
57'
56'

W polu karnym Cracovii dryblował Robert Pich. Został jednak zatrzymany przez obrońcę drużyny z Krakowa.

4
2
2
54'

Gol! Strzelił Otar Kakabadze.

Cracovia miała przewagę i udokumentowała to golem! Z ponad 20 metrów strzelał Otar Kakabadze, a piłka wpadła do bramki Śląska! Cracovia prowadzi 2:0!

27
19
5
10
8
53'

Sergiu Hanca zagrał w pole karne Śląska, gdzie strzelał Matej Rodin. Wrocławian przed stratą gola uratowała poprzeczka!

3
2
2
2
6
komentarz

51'

Cracovia szuka dobrego dośrodkowania w pole karne Śląska. Gra toczy się na połowie gospodarzy.

2
48'

Z rzutu wolnego zagrywał Victor Garcia. Karol Niemczycki wypiąstkował piłkę.

6
2
1
1
1
48'

Będzie rzut wolny dla Śląska na wysokości pola karnego Cracovii.

2
1
2
47'

Victor Garcia zagrywał z rzutu wolnego. Piłkarze Cracovii wybili piłkę.

2
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+7'

Gol! Strzelił Cornel Rapa. Asystował mu Michal Siplak.

1:0 prowadzi Cracovia! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym Śląska dobrze do piłki wyskoczył Cornel Rapa i uderzeniem głową skierował piłkę do siatki gospodarzy.

32
18
9
9
16
45+7'

Będzie rzut wolny dla Cracovii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne WKS-u.

6
3
2
4
6
45+6'

Kolejny faul i znów przerwa w grze... Nerwowo na boisku.

1
2
1
45+5'

Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Zagranie jednak zbyt mocne i futbolówka wyleciała poza boisko.

1
1
45+4'

Mało ciekawej gry w ostatnich minutach.

1
45+3'

Gra wznowiona.

1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Mączyński.

4
2
2
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Rakoczy.

45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Pelle van Amersfoort.

45+2'

Mamy przerwę w grze.

2
1
1
1
1
45+1'

Spora sprzeczka piłkarzy obu drużyn. Sędziowie rozdzielają zawodników.

2
2
45'

Doliczone sześć minut.

1
1
1
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Szymon Lewkot.

2
1
2
42'

Cracovia spokojni rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

4
1
1
2
40'

Mamy już pełną obsadę sędziowską. Wracamy do gry!

2
39'

Gra wciąż nie została wznowiona.

36'

Cały czas trwa przerwa w grze.

1
1
1
2
34'

Kontuzji nabawił się... sędzia liniowy. Chwilowa przerwa w grze. Potrzebna będzie chyba zmiana arbitra.