90+1'

Spotkanie potrwa o minimum dwie minuty dłużej.

1
90'

Kuveljić strzelił z dwudziestu metrów, ale pewnie broni Loska. Można było lepiej rozegrać tę kontrę.

1
1
88'

Jak nie idzie, to nie idzie. Mesanović był już w polu karnym, jednak strzelił w ofiarnie interweniującego Sadloka.

2
1
1
86'

Loska łapie piłkę na przedpolu, a przy okazji był faulowany.

1
1
85'

Wreszcie jakiś konkret. Hugi opanował piłkę przed polem karnym, strzelił technicznie z dwudziestu metrów, jednak tym razem Loska był skoncentrowany i nie popełnił błędu.

1
1
84'

Przyjezdni starają się przynajmniej o gola honorowego, lecz nie za bardzo mają ku temu argumenty. Większość ich akcji kasowana jest daleko od pola karnego Wisły.

2
4
82'

Ależ rozkojarzeni są gospodarze w ostatnich minutach. Brown Forbes miał sporo miejsca, mógł rozprowadzić zabójcza kontrę, ale za długo zwlekał z podaniem, aż w końcu zagrał pod nogi rywala.

2
2
7
79'

Kontratak Wisły, Skvarka miał mnóstwo miejsca w środku pola, przebiegł kilkadziesiąt metrów, ale pogubił się tuż przed polem karnym Termaliki i nawet nie oddał strzału. Tylko jęk zawodu na trybunach.

2
4
7
77'

Płaskie zagranie Starzyńskiego do Skvarki, ten opanował piłkę w polu karnym i... strzelił w stojącego przed bramką Brown Forbesa!

3
3
76'

Bardzo niecelny strzał Hubinka z ponad trzydziestu metrów.

1
1
76'

Wrzutka Zemana na dalszy słupek i tylko interwencja Gruszkowskiego ratuje Wisłę przed groźną sytuacją.

3
1
74'
73'

A tymczasem Yeboah ucierpiał w jednym ze starć i nagle położył się na murawie. Gra przerwana.

2
2
3
2
6
72'

Gra toczy się praktycznie cały czas na połowie gości.

5
71'

A Wisła się bawi. Dużo podań przed polem karnym Termaliki. Wreszcie Yeboah pokusił się o uderzenie prawą nogą, ale kopnął obok słupka.

2
5
1
68'

Niecelny strzał głową Biedrzyckiego po rzucie rożnym.

2
2
67'

Celny strzał Hubinka zza pola karnego, ale Biegański pewnie złapał piłkę. Nie miał prawa popełnić błędu.

2
2
64'
63'

Fatalny strzał Wlazły z dwudziestu metrów. Źle trafił w piłkę pomocnik Termaliki.

2
1
62'

Mesanović był nieatakowany w polu karnym, ale bardzo długo zbierał się do oddania strzału i zdążył z interwencją Szota.

1
1
3
1
1
60'

Savić zagrał płasko wzdłuż linii pola karnego, pokazał się tam Plewka, jednak totalnie się zawiesił. Ani nie przyjął piłki, ani nie uderzył.

1
1
1
59'

Wolno rozgrywają swoje akcje przyjezdni. Nie mają zbyt wielu argumentów, a stracony gol na początku drugiej połowy na pewno nie pomógł im pod względem mentalnym.

1
56'

Yeboah przygotował sobie pozycję na dwudziestym metrze, ale strzelił za lekko i nie zaskoczył Loski.

1
1
1
2
2
54'

Śpiewak zdemolowany przez Sadloka w okolicach chorągiewki. Zdziwiony zawodnik gości, ale sędzia ani myślał użyć gwizdka w tej sytuacji.

3
1
2
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Kliment.

2
3
3
4
4
51'

Tym razem z ostrego kąta strzelał Yeboah i ponownie zmuszony do wysiłku Loska.

3
3
3
3
3
51'

Potężne uderzenie Gruszkowskiego z dystansu! Loska musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności.

2
2
2
2
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Artem Putiwcew. Faul taktyczny. Pogubieni goście na początku drugiej połowy.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3
2
47'

Gol! Strzelił Michal Skvarka. Asystował mu Stefan Savić.

Nieprawdopodobny napór Wisły na początku drugiej połowy przynosi rezultaty! Savić z łatwością wbiegł w pole karne, podciął piłkę na dalszy słupek, a Skvarka pewnym uderzeniem z woleja podwyższa prowadzenie gospodarzy!

27
14
5
2
4
46'

Kapitalna akcja Wisły! Savić piętką do Hanouska, ten zagrał wzdłuż pola karnego, ale Yeboah strzelił prosto w Loskę!