84'
84'
82'

Gol! Strzelił Wahan Biczachczjan. Asystował mu Michał Kucharczyk.

Reprezentant Armenii skuteczny podobnie jak w sparingach. Ponownie obrona Piasta Gliwice nie nadążyła za kombinacyjnie wymieniającymi podania przeciwnikami. Komplet punktów pojedzie prawdopodobnie do Szczecina!

21
5
1
1
3
80'

Piast Gliwice ma problem ze zorganizowaniem się do ataku, a czas pracuje na korzyść Pogoni Szczecin. Podopieczni Waldemara Fornalika odbijają się od defensywy dowodzonej przez Benedikta Zecha.

3
1
1
2
76'
komentarz

1
1
75'

Pogoń Szczecin pozostaje w posiadaniu piłki i po otwarciu wyniku nie daje podopiecznym Waldemara Fornalika możliwości rozpędzenia się. Była nawet szansa na podwojenie prowadzenia, ale przyjezdni nie rozegrali umiejętnie rzutu rożnego.

1
1
1
72'

Waldemar Fornalik zareagował na niekorzystny obrót wydarzeń wprowadzeniem dwóch nowych napastników. Na boisku pojawili się Kamil Wilczek oraz Alberto Toril, ale od razu po wejściu do gry mieli problem z zagrożeniem Pogoni.

1
1
komentarz

1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Dąbrowski za przewinienie taktyczne.

2
1
3
2
66'
66'
62'

Kamil Grosicki i 1:0!

2
1
1
2
5
60'

Gol! Strzelił Kamil Grosicki. Asystował mu Sebastian Kowalczyk.

Pogoń Szczecin na prowadzeniu w Gliwicach! Dobra akcja przyjezdnych przeprowadzona z wykorzystaniem prawego skrzydła i po niej szał radości w sektorze gości. Podanie do nieobstawionego kilkanaście metrów przed bramką Kamila Grosickiego, a ten po prostu miał obowiązek umiejętnie dostawić stopę do piłki.

20
9
6
4
55'

Arkadiusz Pyrka ponownie w centrum wydarzeń. Jego uderzenie z kilkunastu metrów zostało zatrzymane przez Dantego Stipicę, a pozostali gracze Pogoni Szczecin zdążyli z uniemożliwieniem dobitki. Całkiem groźnie!

1
2
1
53'

Arkadiusz Pyrka ruszył dynamicznie w kierunku piłki, ale Luis Mata nie pozwolił na jej utrzymanie w boisku. Kolejna akcja podopiecznych Waldemara Fornalika zakończyła się niepowodzeniem.

2
1
2
1
50'

Efektem przyspieszenia Pogoni Szczecin jej trzeci w meczu rzut rożny. Tym razem odchodzące dośrodkowanie, a po nim uderzenie poza lustro bramki Frantiska Placha.

4
48'

Na razie tylko Waldemar Fornalik zdecydował się na zamieszanie w wybranym przed meczem składzie. Za nieskutecznego Kristophera Vidę wszedł naładowany energią Arkadiusz Pyrka.

1
1
46'

komentarz

45'

Doliczona minuta.

43'

Pogoń Szczecin zdążyła ze strzałem celnym w pierwszej połowie. Sebastian Kowalczyk nie zaskoczył dobrze ustawionego Frantiska Placha.

3
40'

Jeszcze jest możliwość zdobycia prowadzenia w pierwszej połowie, ale kopanina w centrum boiska nie wróży niczego dobrego. Były dwa dośrodkowania z prawego skrzydła, ale ani wysokie, ani płaskie nie zaskoczyło podopiecznych Kosty Runjaicia.

37'

Dwa zablokowane uderzenia w ostatnim fragmencie meczu. Pod polem karnym Pogoni Szczecin nie przebił się Kristopher Vida, a niewiele później Jakub Bartkowski kopnął w przeciwnika. Na dodatek Paweł Raczkowski odgwizdał przewinienie prawego defensora Pogoni.

3
4
4
4
4
33'

Ułańska szarża Luisa Maty przerwana przez zawodników Piasta Gliwice. Inna sprawa, że drużyna z województwa zachodniopomorskiego pozostała jeszcze przez pewien czas w posiadaniu piłki.

1
1
1
30'

Drugi kwadrans spotkania już za zawodnikami i zrobiło się nieco nużąco. Trochę pobiega Damian Kądzior, Pogoń Szczecin wymienia swoje podania, ale bramkarze nie mają nic specjalnie interesującego do roboty.