Jakieś problemy zdrowotne Kuciaka. Potrzebuje pomocy medycznej bramkarz Lechii.

Minimum trzy minuty doliczone przez sędziego.

3
6
90'

Gol! Strzelił Cornel Rapa. Asystował mu Pelle van Amersfoort.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strącił piłkę van Amersfoort, a Rapa doskonale odnalazł się na dalszym słupku i z bliska pokonał Kuciaka!

88'

Świetny odbiór Rasmussena. Zatrzymał w ostatniej chwili szarżującego prawym skrzydłem Clemensa.

5
2
1
4
4
85'

Cracovia. Schodzi: Jakub Myszor. Wchodzi: Karol Knap.

83'

Kolejna prosta strata Kubickiego na własnej połowie. Tymczasem Myszor prosi o zmianę.

4
1
3
3
5
82'

Bez pomysłu gdańszczanie. Cracovia bliżej drugiego gola niż Lechia wyrównania.

3
1
3
80'

Cracovia mądrze broni się całym zespołem na własnej połowie. Lechia ma duże problemy z grą w ofensywie.

4
1
4
78'

Kontra Cracovii, ale Myszor nie podawał, a strzelał z dość ostrego kąta. Nie trafił w bramkę.

2
3
1
2
3
76'

Za mocne podanie Kubickiego do Pietrzaka. Lechia łatwo traci piłkę i marnuje kolejną okazję do doprowadzenia do remisu.

3
2
4
3
75'
75'

Sytuacyjne uderzenie Ilkaya Durmusa z piętnastego metra. Źle trafił w piłkę Turek i kopnął nad bramką.

1
1
2
73'

Pestka miał sporo miejsca przed polem karnym, ale jego płaski strzał został zablokowany.

2
3
2
1
71'

Znakomite zagranie na wolne pole do Zwolińskiego. Ten minął już Niemczyckiego, ale z ostrego kąta nie trafił w bramkę!

3
7
3
5
8
70'

Kąśliwy strzał Clemensa zza pola karnego, ale piłka o dobry metr minęła bramkę Cracovii.

1
2
4
4
68'

Gol! Strzelił Michał Rakoczy. Asystował mu Mathias Rasmussen.

Nieprawdopodobna strata Kubickiego na własnej połowie. Cracovia ruszyła do kontry czterech na dwóch, Rasmussen z dobrym podaniem, a Rakoczy atomowym strzałem pokonał Kuciaka!

24
12
1
7
13
67'

Cracovia. Schodzi: Michal Siplak. Wchodzi: Kamil Pestka.

67'

Kuciak instynktownie broni strzał Jugasa z pięciu metrów!

1
1
5
66'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Clemens. Ostry wślizg przy linii bocznej, choć sam zawodnik zarzeka się, że nie było faulu.

3
1
1
64'
63'

Kakabadze huknął z dystansu, ale nie miał dobrze ustawionego celownika.

1
1
1
61'

Komiczna sytuacja w polu karnym Lechii. Rapa i van Amersfoort byli niepilnowani, ale żaden z nich nie wykonał ruchu do piłki. Wyglądało to tak, jakby żaden z nich nie chciał strzelać.

1
4
2
1
5
60'

Sytuacja sprawdzona przez VAR. Nie było przewinienia.

6
3
1
1
4
59'

Gospodarze przez moment domagali się rzutu karnego. Siplak upadł po zajściu z Flavio Paixao, ale wygląda na to, że zawodnik Cracovii symulował.

1
5
2
3
57'

Ładna akcja gdańszczan na prawym skrzydle, lecz w końcowej fazie Koperski nie potrafił precyzyjnie dośrodkować. Został nastrzelony przez rywala i nie ma nawet rzutu rożnego.

3
2
2
54'

Za krótko wybili piłkę gospodarze, dopadł do niej na dwudziestym metrze Nalepa i oddał potężny strzał bez przyjęcia, ale świetnie zablokował to jeden z zawodników Pasów.

2
2
1
2
52'

Duża przewaga gospodarzy. Teraz to Lechia ma problem z dłuższym utrzymaniem się przy piłce.

5
1
2
4
50'

Kibice na trybunach wyskoczyli w geście triumfu, ale przedwcześnie. Uderzenie Myszora z dwudziestu metrów było minimalnie niecelne.

5
1
2
3
50'

Siplak szukał strzału z woleja z dwudziestu metrów, ale zdążył z blokiem Koperski.

1
3
49'

Przycisnęła Cracovia na początku drugiej połowy. Głównie ze stałych fragmentów. Lechia jednak dobrze się broni.

2
1
1
1
2
48'

Z rzutu wolnego centrował Myszor, ale Kuciak przypilnował bliższego słupka i odbił piłkę.

1
1
1
5
47'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa. Faul taktyczny, obrońca Lechii poślizgnął się przy linii bocznej i łapał za spodenki Myszora.

2
1
1
2
46'

Wygląda to na kolejną wymuszoną zmianę.

1
2
46'
1
2
1
1
46'

Czekamy na gole!

45'

Minimum jedna minuta doliczona.

4
3
2
1
1
45'

Mnożą się błędy i proste straty Lechii już na własnej połowie. To napędza Cracovię.

5
3
1
1
3
43'

Dośrodkowanie van Amersfoorta i pewnie na przedpolu łapie piłkę Kuciak.

4
4
3
43'

Siplak z rzutu rożnego, ale Lechia oddala zagrożenie dalekim wybiciem Ilkaya Durmusa.

3
2
4
42'

Spadło tempo meczu w końcówce pierwszej połowy. Głównie za sprawą Lechii, która gra wyraźnie słabiej niż na początku.

3
1
4
2
39'

Kąśliwe dośrodkowanie Ceesaya, podbił piłkę jeden z zawodników Cracovii, co utrudniło zadanie Zwolińskiemu, który nie oddał nawet strzału. Broni Niemczycki.

1
2
2
1
37'

Trudno się nie zgodzić z byłym reprezentantem Polski!

3
1
1
36'

Ależ interwencja Koperskiego. Wślizgiem wygarnął piłkę spod nóg Siplaka. który mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z Kuciakiem. Sporo ryzykował 17-latek, ale trafił w futbolówkę.

6
4
3
1
35'

Potężny strzał Rakoczego zza pola karnego! Zabrakło ok. pół metra!

2
4
3
2
2
34'

Po zejściu Terrazzino gospodarze zyskali nowej energii i są znacznie groźniejsi.

4
3
1
2
3
34'

Kolejna świetna szansa w tym meczu! Kontratak Cracovii, Rakoczy zagrał idealnie do Jugasa, ten był oko w oko z Kuciakiem, ale górą bramkarz Lechii!

6
3
2
3
4
31'

Niezła szansa dla Cracovii, ale Siplak dośrodkował z rzutu wolnego prosto w mur.

4
3
4
30'

Zobaczył wysuniętego Kuciaka van Amersfoort, spróbował strzału z dużej odległości, ale Słowak zdążył wrócić między słupki.

5
3
2
28'

Kuciak faulowany na przedpolu przez Myszora.

2
2
5
1
4
27'

Nalepa "zameldował się" w nogi van Amersfoorta. Sędzia Marciniak i tym razem oszczędził piłkarza i nie pokazał mu kartki.

4
1
3
26'

Kapitalna akcja Ilkaya Durmusa. Założył siatkę Siplakowi, podał do Gajosa, a ten strzelił za lekko z szesnastu metrów. Niemczycki pewnie interweniował.

4
1
4
3
25'

Conrado podawał za mocno w stronę Zwolińskiego. Co prawda napastnik Lechii dobiegł do piłki w obrębie boiska, jednak nie miał jak zrobić z tej akcji coś konstruktywnego.

2
2
2
3
2
23'

To zmiana podyktowana urazem.

2
1
5
4
21'

I goście nadziali się na kontrę! Myszor dostał podanie na wolne pole, gospodarze wyszli z przewagą trzech na jednego, ale Myszor zagrał czytelnie, po ziemi i Kubicki na wślizgu uratował swój zespół!

5
3
2
3
2
21'

Zespół Cracovii zamknięty na własnej połowie.

4
3
1
2
20'

Ceesay balansem ciała minął na skrzydle rywala, zagrał płasko wzdłuż pola karnego, ale przeczytał to Niemczycki i pewnie złapał piłkę.

2
1
1
2
18'

Ilkay Durmus z rzutu rożnego, jednak gospodarze wybili piłkę do boku pola karnego. Próbował jeszcze centrować lewą nogą Gajos, lecz nie wyszło mu to najlepiej.

1
1
3
17'

Gospodarze mają duże problemy z intensywnym pressingiem Lechii. Gdańszczanie osiągnęli optyczną przewagę, wygrali wyraźnie walkę w środku pola.

10
6
2
1
2
15'

Bardzo nieudany strzał Conrado z dwudziestu metrów. Próbował z powietrza, ale kopnął w okolice stadionu Wisły.

1
1
2
3
3
14'

Muszą uważać piłkarze Cracovii. Kolejny raz faulowany Ilkay Durmus. Na razie jeszcze bez kartek.

2
2
1
13'

Poprzeczka ratuje Cracovię! Co za strzał Ilkaya Durmusa! Niewiele brakowało, a mielibyśmy gola kolejki.

6
3
7
5
7
12'

Ostro grają gospodarze. Piłkarze Lechii często padają na murawę. Sędzia musi używać gwizdka.

1
1
1
11'

Z rzutu rożnego również Gajos, płaskie zagranie na bliższy słupek, jednak obrońcy Cracovii nie popełnili błędu.

2
2
3
4
4
10'

Strzelał z rzutu wolnego Gajos, był lekki rykoszet i piłka wyleciała poza boisko. Korner.

4
1
1
10'

Rodin sprokurował kolejny rzut wolny tuż przed własnym polem karnym. Tym razem faulował Terrazzino.

4
2
2
1
5
9'

Ciekawe prostopadłe podanie Koperskiego w pole karne, Flavio Paixao ruszył do piłki, ale Niemczycki miał bliżej i zdążył z interwencją.

1
1
1
2
8'

Techniczny strzał Ilkaya Durmusa z rzutu wolnego, ale Turek włożył w to zbyt dużo siły i piłka przeleciała w bezpiecznej odległości nad bramką.

2
2
2
4
3
7'

Indywidualnie poszedł prawą stroną Ceesay, złamał akcję do środka i był faulowany przez Rodina. Szansa dla Lechii z rzutu wolnego. Do bramki ok. dwadzieścia pięć metrów.

3
1
2
6'

Ależ koszmarny błąd Kuciaka! Rakoczy dostał piłkę, miał przed sobą niemal pustą bramkę, ale trafił w stojącego przed nim Nalepę!

4
1
1
2
4'

Zmarnowana okazja gości do kontry. Nie było nikogo w polu karnym po centrze Conrado, który trochę się pospieszył z zagraniem.

1
2
1
1
3'

Dużo miejsca w polu karnym pozostawił Koperski, doszedł do strzału z woleja Siplak, jednak wyraźnie się pomylił. To była doskonała okazja dla Cracovii!

4
2
1
2
3
2'

Po rzucie rożnym dla Lechii Nalepa dopuścił się faulu w ofensywie. Gra przerwana.

1
czas Start meczu
20:28

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na płytę boiska. Jest ona w dużo lepszym stanie niż ta w Łęcznej. Przede wszystkim - nie pada śnieg.

1
1
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Krakowie?