(0:0)
Zakończony
Piast Gliwice
90+5'

Niesamowite. Plach był bliski pokonania Kamińskiego! Ależ kopnął bramkarz Piasta z własnej połowy! Kamiński z trudem odbił piłkę!

6
5
1
2
1
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Tom Hateley.

3
2
2
2
3
90+4'

A jednak nie. Gra wznowiona. Piast utrzymuje się przy piłce.

1
1
90+4'

Być może chodzi o bezpośrednią czerwoną kartkę dla Rzeźniczaka.

2
5
2
2
2
90+3'

Nie wiadomo na co czeka sędzia. Nie pozwala wznowić gry.

2
2
1
1
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Rzeźniczak. Za zagranie ręką i zatrzymanie akcji Piasta.

3
3
1
90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

3
1
1
1
2
90'

Żółtą kartkę otrzymał Kristopher Vida. Będzie pauzował w kolejnym meczu.

1
1
1
88'
4
2
1
1
1
87'

Piast mądrze się broni. Jest nisko ustawiony w pressingu i czeka na rywala na własnej połowie. Bardzo mało miejsca mają zawodnicy Wisły.

2
1
1
2
3
84'

Ależ zamieszanie w polu karnym. Michalski łapie się za głowę, bo strzelił tuż obok słupka po płaskim zagraniu z prawej strony.

1
1
2
2
84'

Spieszy się Nafciarzom, natomiast nie mają zbyt wielu argumentów w ofensywie. Piast skutecznie odpiera ataki.

1
4
1
2
1
80'

Po krótkiej przerwie gra będzie wznowiona. Huk i Koral są gotowi, by kontynuować zawody.

1
1
79'

Niebezpieczne zajście w polu karnym Piasta. Zderzyli się Koral oraz Huk. Nie podnoszą się z murawy ci zawodnicy.

1
1
78'

Kontrolują wydarzenia na boisku gliwiczanie. Wisła nie jest w stanie odpowiedzieć na dwa stracone gole.

1
2
1
1
76'

Niecelny strzał głową świeżo wprowadzonego Kaputa. Dobrze dostrzegł do Wilczek, ale zabrakło precyzji.

1
2
1
75'
73'

Strzał Furmana z narożnika pola karnego w ostatniej chwili zablokował Konczkowski.

1
1
2
72'
70'

W odpowiedzi mocny strzał z rzutu wolnego oddał Szwoch, piłka zmierzała do bramki tuż przy słupku, jednak dobrą interwencją popisał się Plach!

2
1
3
5
68'

Gol! Strzelił Kamil Wilczek. Asystował mu Michał Chrapek.

Ależ pograli teraz przyjezdni! Fantastyczna akcja, którą Wilczek zakończył płaskim strzałem z dwudziestu metrów.

7
7
1
3
9
67'

Hateley strzelił wyraźnie nad bramką.

1
1
1
2
66'

Będzie rzut wolny dla Piasta osiemnaście metrów od bramki. Vida był faulowany przez Szwocha.

3
1
2
4
65'

To dopiero czwarty gol stracony przez Wisłę na własnym stadionie! Przypomnijmy, Nafciarze jeszcze nie przegrali u siebie w tym sezonie.

2
1
3
2
64'

Gol! Strzelił Martin Konczkowski.

Co tu się wydarzyło?! Kapitalne uderzenie Chrapka z dystansu, po którym piłka trafiła w poprzeczkę! Niepilnowany w polu karnym był jednak Konczkowski, który ruszył do dobitki i pewnym uderzeniem pokonał bezradnego Kamińskiego!

7
4
3
7
13
62'

Szwoch był bliski straty piłki we własnym polu karnym na rzecz Wilczka. Niewiele brakowało, a sami sprokurowali by sobie kłopoty gospodarze.

1
2
61'

Wisła Płock. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Marko Kolar.

61'

Po raz pierwszy pokazał się Vida, łatwo ograł Gerbowskiego i strzelił z dwudziestu metrów - obok bramki.

1
1
60'
60'
59'

Niepewnie łapał piłkę Kamiński po centrze Hateleya, ale nie wykorzystali tego goście.

1
1
1
58'

Szybka akcja Piasta, jednak Kądzior nie zdołał minąć w polu karnym Rzeźniczaka. Dobra interwencja kapitana Wisły. W przeciwnym razie Piast miałby dogodną okazję.

1
1
56'

Strzelał z dystansu Szwoch, był rykoszet i piłka leciała poza boisko, jednak zdążył z interwencją Plach.

4
2
55'

Daleki wyrzut piłki z autu przez Tomasika, po którym dwukrotnie próbował strzelać Michalski. W obu przypadkach źle trafił w piłkę i nie było zagrożenia.

2
1
53'

Po wrzutce  Kądziora spod linii końcowej doszedł do piłki Wilczek, lecz pomagał sobie ręką przy przyjęciu. Nie umknęło to uwadze arbitra.

2
3
1
52'

Przeciągnięte dośrodkowanie Szwocha z rzutu wolnego. Plach ze spokojem interweniował na przedpolu. Zmarnowali stały fragment gospodarze.

1
1
51'

Kolejne starcie Czerwińskiego z Tuszyńskim. Wyskoczył z dużym impetem obrońca Piasta i tym razem sędzia Frankowski odgwizdał już przewinienie.

2
3
1
49'

Tuszyński trafiony w głowę. Gra została na moment przerwana. Było to jednak przypadkowe zagranie Czerwińskiego. Bez kartki.

4
1
46'

Od razu akcja gospodarzy, indywidualnie poszedł środkiem boiska Szwoch, ale jego strzał został zablokowany. Był jeszcze niepilnowany po lewej stronie Sekulski, jednak nie dostrzegł go pomocnik Wisły.