89'
88'
86'

Gol! Strzelił Filip Koperski.

Co tu się dzieje w Gdańsku! Dośrodkowanie Durmusa z rzutu rożnego, piłka strącona na dalszy słupek, gdzie był doskonale ustawiony Koperski i z bliska pokonał Bednarka!

90
26
16
17
45
84'

Niecelny strzał Terrazzino. Gospodarze praktycznie nie zagrażają bramce Bednarka.

5
2
2
2
82'

Amaral otrzymał prezent w postaci piłki na dwudziestym metrze, strzelił z powietrza, jednak nie trafił w bramkę.

2
5
3
2
11
80'

Beznadziejne dośrodkowanie Terrazzino. Piłka leciała długo, wysoko, aż opuściła boisko. Zmarnowana szansa Lechii.

3
1
1
4
3
78'

Sezonienko autorem pierwszego celnego strzału Lechii w tym meczu, ale Bednarek bez problemu złapał piłkę.

6
2
3
3
76'

Durmus z kilku metrów strzelił w słupek po podaniu Flavio Paixao, ale Portugalczyk był wcześniej na spalonym.

2
4
2
2
2
75'

Lech wyraźnie podrażniony całą sytuacją. Szybko starają się odbierać piłkę goście. Został im kwadrans, by strzelić zwycięskiego gola.

10
5
1
3
72'

Szybka weryfikacja i nie ma gola! Kownacki w momencie podania był na spalonym!

21
14
4
5
30
71'

Gol! Strzelił Dawid Kownacki.

Kownacki przelobował Kuciaka i piłka znalazła się w siatce. Sędziowie sprawdzają jednak czy nie było przypadkiem spalonego!

24
12
4
6
16
70'

Kontratak Lecha! Kamiński miał mnóstwo miejsca w polu karnym, jednak Kuciak zostawił nogi przy bliższym słupku i jakimś cudem zdołał odbić piłkę!

7
6
2
2
18
68'

Goście w dalszym ciągu są stroną przeważającą, natomiast utrzymuje się wynik bezbramkowy.

2
1
1
1
4
67'

Kownacki fatalnie pudłuje z jedenastu metrów. To była znakomita szansa dla Lecha! Zagrywał mu Ba Loua, który wygrał walkę z dwoma zawodnikami Lechii.

2
5
3
7
65'

Daleki przerzut do Durmusa, ten niespodziewanie złamał akcję do środka i zakończył ją strzałem prawą nogą, ale... zabrakło precyzji.

2
2
2
64'
64'
61'

Świetne prostopadłe podanie Rebocho, po którym urwał się defensywie Lechii Kownacki, ale napastnik Lecha nie opanował piłki w polu karnym.

1
3
1
3
3
59'

Lechia wyraźnie ruszyła. Dwa groźne dośrodkowanie z lewego skrzydła. Najpierw nie trafił w piłkę Flavio Paixao, a po chwili broni Bednarek.

2
2
1
5
2
56'

Szykuje się potrójna zmiana w Lechii.

56'

Akcja Lechii, ale Bednarek spokojnie łapie piłkę po wrzutce Durmusa.

1
1
55'

Mocny płaski strzał Karlstroma z ostrego kąta, ale nie popełnił błędu Kuciak.

1
2
1
54'

Kontratak Lechii zatrzymany na skutek fatalnego zachowania Kałuzińskiego. To jeden z najsłabszych zawodników na boisku. Za daleko odskoczyła mu piłka.

1
2
53'

Dwa rzuty rożne dla Lecha, jednak gospodarze się wybronili.

1
2
1
52'

Kownacki oddał potężny strzał z dystansu i Kuciak z najwyższym trudem odbił piłkę na rzut rożny!

4
1
2
2
51'

Korner dla Lecha i było groźnie! Kałuziński wybija piłkę z linii bramkowej!

4
6
3
3
6
49'

Spokojny początek drugiej połowy. Żadna z drużyn nie może złapać rytmu. Gra jest dość chaotyczna.