Akcja Szysza, ale zabrakło zdecydowania i Czerwiński wybił mu piłkę przed polem karnym.

Piłka rozgrywana jest w środku pola. Nikt nie chce ryzykować. Szału nie ma.

2
1
72'

Kolejny strzał Łakomego. Tym razem z dystansu. Plach miał problemy, ale piłkę w końcu złapał.

1
69'

Wchodzimy w decydujące fragmenty gry. Wydaje się, że Zagłębie powinno zacząć podejmować ryzyko.

1
66'

Dalekie zagranie do Kądziora, ten jednak znalazł się na spalonym.

1
1
2
65'

Błąd Bieszczada, który wypiąstkował piłkę pod nogi Chrapka. Sprzed linii po chwili wybił ją Aleksandar Scekić!

1
61'

Do uderzenia doszedł Chodyna, ale próba zbyt szybko podjęta i do tego niecelna.

60'

Dwa kwadranse do końca meczu. Uwidoczniła się przewaga Zagłębia. Wciąż jednak bez goli.

57'

Powinno być 1:0! Do dogrania doszedł Łakomy, który jednak źle uderzył z ok. 11 metrów!

2
3
1
1
1
55'

Pięknie z rzutu wolnego uderzył Łakomy, piłka zmierzała pod poprzeczkę, ale Plach popisał się świetną interwencją!

3
51'

Zagłębie długo konstruuje swoje akcje. Gospodarze muszą włożyć sporo sił w to, aby wyjść z własnej połowy.

2
komentarz

48'

Piast w Gliwice w ataku, przed momentem dogranie do Kądziora, ten jednak nie zdołał wykorzystać zagrania partnera.

46'

Wracamy do meczu!

45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
44'

Gra toczy się w środku pola. Sporo niedokładności. Brakuje spokoju w rozgrywaniu akcji.

1
41'

Zbliżamy się do przerwy. W 1. połowie raczej goli się nie doczekamy. Brakuje temperatury temu meczowi.

2
38'

Próba wyjścia Piasta, okazję starał sobie wykreować Vida, ale został zablokowany przez rywala.