Dobra seria Piasta trwa. Gliwiczanie wygrali przy Kałuży z Cracovią 1:0.

1
1
90+3'

Gliwiczanie oddalają grę od własnej bramki, kradną cenne sekundy i są coraz bliżej wygranej.

4
1
1
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty, a Piast pod bramką Cracovii.

2
1
2
1
90'

Cracovia. Schodzi: Karol Knap. Wchodzi: Florian Loshaj.

89'

Sędzia obwarzanka w Krakowie już raczej nie kupi. Kibice wściekli na arbitra za to, że odgwizdał faul w środku pola.

4
1
88'

Jeszcze starają się coś zdziałać gospodarze, ale brakuje im spokoju i przede wszystkim dokładności.

2
3
2
1
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michael Ameyaw.

2
1
1
2
2
85'

Kolejna próba w meczu Rivaldinho, piłka jednak poszybowała ponad bramką.

1
1
1
81'

Holubek starał się ratować zespół, ale omal nie wbił piłki do własnej bramki!

2
1
80'

Problemy ma Pyrka. Potrzebna będzie konsultacja z doktor Quinn

1
78'

Ręką we własnym polu karnym zagrał Chrapek, ale wcześniej na spalonym był Rivaldinho.

1
77'

Do dośrodkowania doszedł Toril, ale strzał głową był niecelny.

2
1
72'

Mocno sprzed pola karnego uderzył Chrapek, piłkę odbił Niemczycki.

1
70'
68'

A teraz Rivaldinho miał do bramki sześć metrów, jednak głową nie dał rady dobrze trafił w piłkę!

1
1
67'

Kądzior wpadł z piłką w pole karne, strzał z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę.

67'

Piast opanował sytuację na boisku i oddalił grę od własnej bramki.

1
65'

Z woleja przymierzył Rivaldinho, ale ponad bramką Placha.

1
1
1
64'

Piast mógł zabójczo odpowiedzieć! Po stracie Rivaldinho Pyrka zagrał do Wilczka, a ten w sytuacji sam na sam uderzył tuż obok słupka!

1
2
3
63'

Coraz większe problemy ma Piast. Cracovia przycisnęła i zaczęła zagrażać gliwiczanom.

1
1
3
1
komentarz

60'

Pelle van Amersfoort uderzał sprzed pola karnego. Plach po raz kolejny uratował swój zespół wybijając płaski strzał na rzut rożny!

2
1
2
58'

Prostopadłe zagranie do Rivaldinho, ten jednak znalazł się na spalonym, co sprytnie dostrzegł sędzia.

1
55'

Rivaldinho wpadł w pole karne, starał się uderzyć w kierunku dalszego słupka, ale Plach zdołał trącić piłkę! Mógł być remis!

1
2
1
1
53'

Hanca w polu karnym starał się ograć Holubka, ale wywalczył tylko rzut rożny, po którym nie było zagrożenia.

2
1
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Matej Rodin.

1
1
49'

Rzut rożny dla Cracovii, sędzia jednak przerwał grę. Faulowany był Plach.

2
48'

Krótko rozegrany rzut rożny przez gliwiczan. W końcu Kądzior dośrodkował, Czerwiński nie był w stanie wbić piłki do bramki z pięciu metrów.