PKO Ekstraklasa: 26. kolejka
20 mar 2022 17:30
komentarz

Były w Zabrzu emocje, spotkanie zakończyło się remisem, z którego nie może się cieszyć żadna z drużyn.

2
2
1
2
90+7'

Nie ma karnego, wcześniej ręką zagrał Poznar.

20
13
7
8
14
90+7'

Sędzia idzie jeszcze raz zobaczyć sytuację, bo już zapomniał co się wydarzyło. Karny co najwyżej miękki, my nie zagwizdalibyśmy.

5
13
3
1
7
90+6'

Sędzia robi dziwne miny, być może nie do końca zna się na robocie.

6
26
4
2
6
90+5'

Sędzia uznał, że Cholewiak przewrócił Poznara. Co na to VAR?

4
3
3
2
4
90+5'

Cóż tam się dzieje! Rzut karny dla Bruk-Betu!

12
9
1
1
8
90+3'

4
90+1'

Strzał sprzed pola karnego Nowaka odbił bramkarz!

1
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

3
2
1
3
88'

Gol! Strzelił Dani Pacheco. Asystował mu Lukas Podolski. Górnik dopiął swego! Podolski wycofał do Pacheco, a ten uderzył z ok. 16 metrów. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i myląc bramkarza wpadła do siatki. 1:1!

36
18
4
14
16
87'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Gryszkiewicz.

5
4
1
1
2
86'

Sędzia się pogubił. Nie dostrzegł ewidentnego faulu przed polem karnym gości. Nerwowo na trybunach.

1
1
1
85'

Z pola karnego uderzył Wojtuszek, bramkarz odbił strzał.

2
1
84'

Modelski ucierpiał, goście zyskali kolejne sekundy. Bruk-Bet coraz bliżej wygranej.

5
3
1
82'

Zawodnik Górnika po wykluczeniu z meczu roztargał koszulkę. Gorąco w końcówce w Zabrzu.

2
6
2
1
81'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Erik Janza. Niesportowe zachowanie zawodnika Górnika i sędzia nie miał wątpliwości.

Górnik Zabrze
12
9
3
6
80'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Kocyła.

2
1
1
79'

Dogranie z rogu, główkował Janicki, ale obok słupka.

3
1
1
1
77'

Coraz mniej czasu na doprowadzenie do remisu ma Górnik. Zabrzanie niemal nie schodzą z połowy gości.

1
1
1
3
77'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Janicki.

3
3
76'
71'

Dogranie Janży z prawej strony, Dadok do piłki nie doszedł.

2
2
68'

Cholewiak wpadł w pole karne prawą stroną, ale strzał minął dalszy słupek o pół metra!

1
2
3
1
66'

Górnik nie ma pomysłu na zagrożenia gościom. Do końca jednak jeszcze dość dużo czasu.

1
2
2
2
64'

Kolejna próba Podolskiego, z ok. 18 metrów, ale tam, gdzie stał bramkarz.

2
2
1
2
komentarz

59'

Techniczny strzał Podolskiego sprzed pola karnego, bramkarz sparował na rzut rożny uderzenie frunące pod poprzeczkę!

2
1
1
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Alasana Manneh.

6
4
1
54'

Chyba już setną okazję mieli goście. Tym razem Mesanović uderzając głową spudłował!

2
2
1
3
2
54'

Żółtą kartkę otrzymał Artem Putiwcew.

1
1
1
53'

Riposta Słoni, płaski strzał Mesanovicia padł łupem bramkarza. Po chwili błąd Kubici i strzał Hubinka obronił Bielica.

1
1
53'

Wiśniewski z prawej strony do Nowaka, ten jednak po raz kolejny skiksował. To nie jest dzień pomocnika Górnika.

2
3
1
3
4
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Domgjoni.

3
2
1
1
3
48'

Piłka spadła pod nogi Śpiewaka, ten uderzył z woleja, ale w bramkę nie trafił.

2
4
1
47'

Indywidualną akcją przeprowadził Artem Polarus, strzał był jednak słaby, ale goście wywalczyli rzut rożny.

3
46'

Rozpoczęła się 2. połowa meczu!

1
1
1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Podolski. W drodze do szatni Podolski zwyzywał sędziego i przed oczami zobaczył kolor żółty.