(0:1)
Zakończony
Stal Mielec
komentarz

Koniec meczu! Dobra druga połowa w wykonaniu Radomiaka, ale starczyło to tylko do zdobycia jednego punktu.

90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Krystian Getinger.

2
1
3
4
90+4'

Stal walczy o dotrwanie do końcowego gwizdka.

1
1
1
1
6
90'

Sędzia doliczył minimum pięć minut.

3
1
1
4
90'

Primel faulowany we własnym polu karnym przez Abramowicza. Kartka za protesty.

1
1
1
2
5
90'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Primel.

4
1
2
90'

Ponownie strzelał Abramowicz, był rykoszet i piłka przeleciała nieznacznie obok bramki.

2
1
89'

Strzał Angielskiego z dwudziestu metrów zablokowany. Stal zepchnięta do głębokiej defensywy.

1
1
2
4
89'

Po wrzutce Rondona z prawej strony fatalnie skiksował Abramowicz. Chciał strzelać, jednak nie trafił czysto w piłkę i wyszło dość koślawe podanie wzdłuż pola karnego.

1
2
1
1
87'

Ależ szczęście miał teraz Primel! Po dośrodkowaniu Radeckiego Primel złapał piłkę, ale przy okazji wpadł na słupek i wypuścił futbolówkę z rąk. Niewiele brakowało, a wykorzystałby to Luis Machado, jednak bramkarz Stali zdołał się zrehabilitować.

1
2
1
2
84'

Ależ blisko Radomiak! Kapitalna akcja Nascimento, przeszedł na prawą nogę i strzelił technicznie z szesnastu metrów, ale piłka przeleciała tuż obok spojenia słupka z poprzeczką!

1
2
3
4
83'

Tym razem niecelnie z dystansu strzelał Radecki.

2
1
1
83'

Nascimento miał trochę miejsca na trzydziestym metrze, ale ofiarnie rzucił mu się pod nogi jeden z rywali i zdołał zablokować uderzenie.

1
1
2
1
82'

Jeszcze raz gorąco w polu karnym Stali. Najpierw zablokowany został Angielski, po chwili Abramowicz.

2
1
3
4
81'

Długie zagranie w kierunku Luisa Machado, po którym Primel wypuścił piłkę z rąk. Mogło być niebezpiecznie, ale napastnik Radomiaka nie zorientował się w porę i bramkarz gości naprawił swój błąd.

1
3
3
2
81'

Intensyfikują się ataki Radomiaka. Centrował Tiago Matos, ale nie zdołał wygrać walki w powietrzu Angielski.

2
2
3
2
79'

Kolejna próba Zawady z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

3
2
1
2
77'
77'
76'

Gol! Strzelił Karol Angielski.

Pewny strzał Angielskiego z jedenastu metrów. Piłka w prawym rogu, Primel w lewym. 1:1 w Radomiu!

6
7
2
7
9
74'

Nie będzie zmiany decyzji. Fatalne zachowanie Primela i rzut karny dla Radomiaka!

6
9
4
6
6
74'

Cały czas czekamy na decyzję VAR-u.

7
4
6
3
6
73'

Primel wyszedł do dośrodkowania i pod naporem Angielskiego wypuścił piłkę z rąk. Po chwili przytrzymywał napastnika Radomiaka.

3
2
1
2
4
72'

Co też wydarzyło się w polu karnym Stali? Sędzia Musiał wskazuje na jedenasty metr!

3
2
2
4
7
71'

Zablokowany strzał z dystansu Abrahama Marcusa.

3
3
1
1
3
69'

Kolejne dośrodkowania w pole karne Stali, ale nic sobie z tego nie robią goście. Radomiak bije głową w mur.

5
5
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Sitek.

1
2
1
2
4
67'

Zaskakujący rajd Cichockiego, odegranie do Angielskiego, ale ten został zablokowany przy próbie strzału z szesnastu metrów.

6
1
3
4
3
66'

Niecelny strzał Zawady z dystansu.

2
1
2
4
2
66'

Dośrodkowanie Getingera z rzutu wolnego, ale Maurides uchronił swój zespół przed strzałem Flisa.

1
1
1
3
3
63'

Po wrzutce Luisa Machado nie doszedł do sytuacji strzeleckiej Maurides.

2
3
2
7
4
62'

Dużo niecelnych podań, chaosu. Stal umiejętnie wybija z rytmu swojego rywala.

2
2
1
1
4
61'

Coraz bardziej nerwowo na trybunach. Kibicom nie podobają się niekorzystne z ich perspektywy decyzje sędziego Musiała.

4
1
1
58'

Ciekawy plan miał Abramowicz, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i ta uciekła mu poza boisko. Nici z tej akcji.

1
1
2
3
57'

Płaskie dośrodkowanie Nascimento w pole karne. Problem w tym, że było tam więcej obrońców Stali niż zawodników Radomiaka i goście wyjaśnili sytuację.

1
1
1
55'
55'

Luis Machado powalony w polu karnym Stali, ale sędzia szybko pokazał, że nie było mowy o rzucie karnym. Doszło do przypadkowego zderzenia z Matrasem.

2
2
54'

Nieudolnie wybijali piłkę z własnego pola karnego gospodarze, futbolówka spadła pod nogi Sitka, jednak ten oddał słaby i niecelny strzał.

1
1
1
1
52'

Pierwszy celny strzał Radomiaka. Maurides podjął próbę z dystansu, ale uderzył za lekko i Primel spokojnie złapał piłkę.

4
1
2
1
49'

Fatalne błędy w obronie Radomiaka! Sitek był sam przed Majchrowiczem, ale strzelił zbyt czytelnie i golkiper gospodarzy górą w tej sytuacji!

1
1
1
6
11
49'

Po raz kolejny źle zagrali goście. Pokazywał się na lewym skrzydle Getinger, lecz podanie w jego kierunku było za mocne.

2
48'

Stal ustawiona na własnej połowie. Były już dwie okazje do kontry, jednak zabrakło precyzji przy podaniu na wolne pole.