PKO Ekstraklasa: 27. kolejka
02 kwi 2022 15:00
komentarz

Zasłużone zwycięstwo Rakowa w Grodzisku Wlkp. z Wartą. Częstochowianie wciąż w grze o mistrzostwo Polski!

5
2
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

4
3
1
4
1
88'

Trelowski wyszedł kilka metrów przed pole karne i przerwał kontrę Warty.

5
5
1
5
3
87'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Szelągowski.

3
4
2
3
3
85'

Raków. Schodzi: Ivi Lopez. Wchodzi: Sebastian Musiolik.

83'

Sprzed pola karnego groźnie uderzył Milan Corryn, piłka przeleciała tuż obok bramki gości!

2
5
4
1
2
80'

Po zdobyciu drugiej bramki gracze Warty już nie wierzą w możliwość odrobienia strat. Raków dominuje.

8
4
1
3
4
78'
1
2
3
2
1
76'

Raków. Schodzi: Mateusz Wdowiak. Wchodzi: Jakub Arak.

75'

Gol! Strzelił Ivi Lopez. Co zrobił Lis! Z rzutu wolnego z ok. 30 metrów uderzył Lopez. Tragicznie zachował się Lis. Piłka odbiła się przed bramkarzem i wpadła do bramki. 0:2!

Raków Częstochowa
27
20
5
10
9
71'

Minuty płyną, na boisku niewiele się dzieje. Czujemy jednak, że tutaj coś się jeszcze wydarzy.

4
3
1
2
68'

Raków przeniósł grę na połowę Warty. Tam jednak trwa zażarta walka o każdy metr boiska.

7
4
2
3
66'

Kontra Rakowa, na strzał zdecydował się Kun, ale wprost w bramkarza Warty Poznań.

5
8
3
4
3
62'

Z woleja uderzył Miguel Luis, piłka poszybowała dwa metry ponad bramką.

4
5
5
3
60'

Dwa kwadranse do końca. Warta po słabej 1. połowie gra lepiej, ale cały czas przegrywa.

1
57'

Po słabym początku 2. połowy piłkarze Rakowa obudzili się i dążą do podwyższenia wyniku. Warta ma jednak również swoje plany.

5
1
1
2
2
54'

Raków. Schodzi: Ilja Szkurin. Wchodzi: Vladislavs Gutkovskis.

53'

Raków w końcu wyszedł z piłką z własnej połowy, dotarł do pola karnego, ale tam strzał został zablokowany.

1
3
1
3
1
50'

Warta po przerwie ruszyła do ataku, piłkarze Rakowa mylą się w tyłach.

6
7
3
5
6
48'

Błąd defensywy gości, strzelał Miguel Luis, bramkarz odbił piłkę na rzut rożny!

8
7
1
5
3
47'

Dobrze na przedpolu interweniował Trelowski. Mogło być groźnie pod bramką Rakowa.