Koniec meczu. Lechia nie zachwyciła, ale pokonała Termalikę 2:0.

4
2
90+4'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Conrado.

Ruszyli do przodu goście i zostali skarceni. Lechia wyszła ze świetną kontrą, Conrado dostał podanie na wolne pole, wyłożył piłkę Flavio Paixao, a ten trafił do praktycznie pustej bramki.

Lechia Gdańsk
19
10
1
2
3
90+3'

Lechia dość rozpaczliwie się broni w starciu z przedostatnim zespołem w tabeli.

1
4
2
2
1
90+2'

Blisko fantastycznego gola Putiwcewa! Huknął z dwudziestu metrów i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką!

1
1
3
1
3
90+1'
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

2
87'

Termalica przy piłce, Lechia próbuje kontrować. Przed momentem Flavio Paixao strzelał z połowy boiska, ale piłka spadła tylko na górną siatkę. Mogło to jednak zaskoczyć wysuniętego Pawluczenkę.

3
2
2
2
85'

Zamieszanie w polu karnym Lechii po centrze z rzutu wolnego, ale łapie piłkę Kuciak. Była jeszcze sygnalizacja spalonego.

7
2
3
2
4
84'

Zresztą, jakie celne strzały? W ostatnich minutach są problemy z celnym podaniem. I to z obu stron.

2
2
4
1
4
83'

Przerażająca statystyka dla gości. Oni wciąż są bez celnego strzału w tym meczu.

4
2
1
1
1
80'

Po dośrodkowaniu Conrado zablokowany został składający się do strzału Flavio Paixao.

1
1
4
4
5
80'

Coraz mniej czasu do końca meczu. Termalica jest blisko, podchodzi pod pole karne Lechii, jednak brakuje jej ostatniego podania.

2
77'

Lechia Gdańsk. Schodzi: Ilkay Durmus. Wchodzi: Conrado.

3
1
1
2
77'

Wiele można powiedzieć, ale na pewno nie to, że Lechia ma kontrolę nad meczem. To absolutnie nie ma miejsca.

1
1
3
2
75'

Okazja dla Termaliki. Po dośrodkowaniu z prawej strony Stefanik uniknął spalonego, ale w dogodnej sytuacji główkował nad bramką.

1
1
1
2
74'

Kontratak Lechii, dwukrotnie strzelał Zwoliński. Raz mocno w bramkarza, po chwili bardzo niecelnie.

4
1
2
6
4
72'

Wreszcie jakiś konkret, ale Pawluczenko bez problemu broni uderzenie Kubickiego z kilkunastu metrów. Miał sporo miejsca pomocnik Lechii, mógł z tego zrobić dużo więcej.

2
1
1
3
2
70'

Druga połowa jest dużo gorsza od pierwszej. Praktycznie nie ma sytuacji podbramkowych.

2
1
1
69'

Groźnie wyglądający rzut wolny dla gości, jednak Kuciak pewnie złapał piłkę na przedpolu.

7
4
2
66'

Ceesay doznał urazu, ale pomoc medyczna nie była potrzebna. Gra po chwili została wznowiona.

4
63'

Durmus nie trafia z dwóch metrów! Idealne dośrodkowanie Pietrzaka. Aż trudno uwierzyć!

2
1
1
6
4
61'

Z rzutu rożnego Durmus, ale nie popełnił błędu przy piąstkowaniu Pawluczenko.

7
1
60'

Kałuziński zagrywał prostopadle do Zwolińskiego, ten w trudnej pozycji wywalczył rzut rożny.

6
1
58'

Ależ drybling Durmusa. Na małej przestrzeni minął dwóch rywali, idealnie pokazywał mu się do podania Clemens, ale Turek wybrał zagranie do Zwolińskiego, który odpuścił.

1
4
57'

Z minuty na minutę mecz staje się coraz bardziej chaotyczny. Brakuje składnych akcji, strzałów.

3
1
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Radwański. Faul taktyczny.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1
54'

Groźna akcja gości. Dombrowskyj przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, wreszcie zagrał w pole karne do Mesanovicia, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

1
52'

I raz jeszcze w ataku Lechia! To była kontra w przewadze czterech na dwóch, jednak zabrakło precyzji w przedostatnim podaniu. Po chwili Pawluczenko miał już piłkę w rękach.

2
2
4
1
50'

Lechia miała dobrą okazję do kontry, lecz Ceesay decydował się na indywidualny rajd i stracił piłkę w dość łatwy sposób.