(1:0)
Zakończony
Górnik Łęczna
komentarz

Piast wygrał 1:0 i wciąż może myśleć o 4. miejscu na koniec sezonu. Górnik jest coraz bliżej spadku z PKO Ekstraklasy.

2
1
1
90+2'

Ostatnie sekundy, Piast broni się we własnym polu karnym.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
90'

Żółtą kartkę otrzymał Janusz Gol.

89'

Kontra Piasta, Vida biegł z piłką, ale sprawiał wrażenie, że ma na sobie tonę węgla. W efekcie w polu karnym podał piłkę bramkarzowi.

87'

Gliwiczanie nie kwapią się do ataku, starają się kraść cenne sekundy.

85'

Z siedmiu metrów uderzał Serrano, Plach nogą, instynktownie odbił piłkę!

1
2
2
84'

Lewą, prawą, środkiem. Różnymi sposobami starają się znaleźć dziurę w obronie Piasta łęcznianie.

81'

Hateley dośrodkował, Czerwiński uderzył głową. Piłka minęła bramkę. Powinno być dużo groźniej po tym strzale.

80'

Górnik przycisnął. Goście nie mają czego bronić, muszą szukać punktu.

78'

Z dystansu zaskakująco uderzył Wilczek. Gostomski złapał piłkę.

76'

Kostadinov doznał urazu kolana. Nie wygląda to dobrze. Będzie konieczna zmiana.

1
2
75'

Z ok. 16 metrów starał się uderzać Chrapek. Trafił w rywala, a piłka i tak poleciałaby na aut. Boczny.

72'

Z prawej strony dośrodkował Konczkowski. Zamiast dobrej wrzutki wyszła "świeca", która padła łupem bramkarza.

1
1
68'

Górnik szuka dziury w obronie Piasta. Gliwiczanie szans szukają w szybkich wyjściach. Niewiele dzieje się pod bramkami.

1
1
65'

Łęcznianie momentami atakują niemal całym zespołem. Cały czas nie potrafią zagrozić gospodarzom.

3
63'

Coraz więcej  gry mają łęcznianie. Piast coraz głębiej.

komentarz

60'

Żółtą kartkę otrzymał Tom Hateley.

1
1
58'
58'

Śpiączka ograł Czerwinskiego, już opadał, ale zdołał uderzyć. Ponad bramką.

1
57'

Wilczek z piłką w polu karnym, jednak w decydującym momencie skiksował.

1
4
1
1
55'

Górnik stara się konstruować akcje, ale jak na razie ma problemy z zagrożeniem gliwiczanom.

1
1
3
2
52'

Z rzutu wolnego uderzył Chrapek, Gostomski dla pewności wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Serhij Krykun.

3
48'

Od początku 2. połowy przy piłce Piast. Jednak jak na razie bez zagrożenia pod bramką rywala.

komentarz

Piast w 1. połowie był drużyną lepszą i zasłużenie prowadzi. Górnik miał swoje szanse, ale nie tak dobre jak gospodarze.

1
45+2'

Gra została wznowiona, piłkarze dochodzą do siebie.

4
1
45'

Rymaniak i Sappinen zderzyli się głowami. Przerwa w grze.

1
4
42'

Gliwiczanie coraz aktywniej szukają gola numer dwa. Górnik nie potrafi zagrozić gospodarzom.

1
1
39'

Konczkowski wycofał przed pole karne do Kądziora, a ten po raz kolejny uderzył z dystansu niecelnie.

4
1
1
37'

Atak pozycyjny Piasta. Gliwiczanie po objęciu prowadzenia nie pozwalają rywalom na zbyt wiele.