Spokojne ostatnie minuty, nic wielkiego się już nie wydarzy.

3
2
90+1'

Gol! Strzelił Sebastian Musiolik. Asystował mu Igor Sapała.

0:3! Wejście smoka Musiolika, który uniknął spalonego po podaniu Sapały, przerzucił piłkę nad wychodzącym Pawluczenką, a następnie skierował ją do pustej bramki.

13
3
1
1
4
89'

Raków Częstochowa. Schodzi: Ben Lederman. Wchodzi: Igor Sapała.

89'

Raków Częstochowa. Schodzi: Ivi Lopez. Wchodzi: Sebastian Musiolik.

89'

Małe zamieszanie w polu karnym Rakowa, jednak ostatecznie piłkę złapał Vladan Kovacević.

3
2
85'

Przerwa w grze, Artem Polarus doznał kontuzji i opuścił boisko z pomocą lekarzy.

83'

Marcin Cebula zamykał płaskie dośrodkowanie z lewego skrzydła, trącił piłkę, ale posłał ją obok słupka.

1
1
1
1
3
80'

Z rzutu wolnego z 25 metrów wprost w mur obrońców uderzył Ivi Lopez.

2
2
1
3
78'

Raków Częstochowa. Schodzi: Walerian Gwilia. Wchodzi: Szymon Czyż.

78'

Raków Częstochowa. Schodzi: Vladislavs Gutkovskis. Wchodzi: Jakub Arak.

77'

Ekipa z Niecieczy wydaje się już niezdolna do odwrócenia losów meczu. Raków nie olśniewa grą, jednak kontroluje wydarzenia na boisku.

7
73'

Marcin Cebula padł w polu karnym Termaliki po interwencji Tekijaskiego. Sędzia słusznie puścił grę, bo zawodnik gospodarzy trafił w piłkę.

1
3
1
2
70'

Roman Pawluczenko przeciął dośrodkowanie Hubinka w kierunku Poznara.

1
2
1
67'

Nieudana próba strzału (?) Hubinka sprzed pola karnego. Piłka opuściła boisko. Lepszym wariantem byłoby rozegranie.

4
2
1
1
66'

Konsultacje trwały długo, ale bramka ostatecznie została uznana.

11
3
1
1
3
64'
63'

Trwa wideoweryfikacja. Sędziowie sprawdzają, czy zanim piłka trafiła do Petraska, nie zgrywał jej będący na spalonym Milan Rundić.

1
2
1
2
62'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis.

Ależ cios przyjęła teraz Bruk-Bet Termalica! W zamieszaniu w polu karnym Roman Pawluczenko obronił strzał Petraska, jednak natychmiast dobijał Gutkovskis i ta próba była już skuteczna.

Raków Częstochowa
14
8
2
3
5
60'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, do strzału głową doszedł Mateusz Grzybek i z kłopotami obronił Vladan Kovacević.

1
1
1
1
58'

Raków Częstochowa. Schodzi: Fabio Sturgeon. Wchodzi: Marcin Cebula.

57'

Robi się coraz ciekawiej. Vladan Kovacević obronił mocny strzał Hubinka z ostrego kąta.

1
3
1
2
3
56'

Zaskakująco układa się na razie druga połowa, bo Bruk-Bet Termalica ma w niej wyraźną przewagę. Raków nie potrafi nawet wyjść z groźną kontrą.

1
2
3
5
1
52'

Fabio Sturgeon wyprowadził kontrę Rakowa i zakończył ją beznadziejnym strzałem z narożnika boiska. Roman Pawluczenko nie musiał interweniować.

5
1
2
1
3
49'

Znów próbował główkować Tomas Poznar, tym razem trafił piłkę nieczysto i żadnego zagrożenia nie stworzył.

2
2
1
47'

Spod końcowej linii groźnie dośrodkował Adam Radwański, w asyście obrońcy zamykał to Tomas Poznar, jednak główkował nad poprzeczką.

1
1
2
46'

Muris Mesanović biegł dynamicznie w kierunku bramki Rakowa, jednak strzału nie oddał, a gdy już stracił piłkę, pozwolił sobie na teatralny upadek. Sędzia ani myślał użyć gwizdka.

2
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Doliczona 1 minuta.

1
2
3
44'

Dobrze zapowiadała się akcja oskrzydlająca Termaliki, jednak David Domgjoni dośrodkował wprost do rąk Kovacevicia.

2
1
1
44'

Milan Rundić ofiarnie zablokował strzał Grzybka z 18 metrów.

1
2
1
1
1
43'

Niegroźna główka Sturgeona w polu karnym Termaliki. Piłkę złapał Roman Pawluczenko.

4
2
40'

Raków nie grał dotąd wielkiego meczu, ale potrafił bezlitośnie wykorzystać błąd rywala. Bruk-Bet Termalica teraz wyraźnie podłamana.

2
2
1
2
3
36'

Gol! Strzelił Ivi Lopez.

0:1! Fatalne wybicie Pawluczenki (nie po raz pierwszy w tym meczu), Patryk Kun natychmiast podał do Lopeza, a ten wygrał przebitkę z Wlazłą i wykonał egzekucję pewnym strzałem z 12 metrów.

18
7
3
6
8
35'

Ivi Lopez miał dobrą okazję w polu karnym, jednak zbyt długo zwlekał ze strzałem i gospodarze zdołali się wyratować.

1
1
4
33'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Kun. Faul taktyczny na Tekijaskim.

2
2
3
32'

Wielkie szczęście Termaliki! Po podaniu Petraska, sam na sam z Pawluczenką wyszedł Vladislavs Gutkovskis, ale w ostatniej chwili, wiele ryzykując, piłkę spod nóg wybił mu Piotr Wlazło.

2
1
1
2
31'

Odważna, ale nieudana próba Krzyżaka, który wyraźnie spudłował strzałem z dystansu.

1
1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło. Faulowany Gutkovskis.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1
2
1
24'

Marek Papszun coraz bardziej poirytowany. Takich problemów w Niecieczy szkoleniowiec Rakowa się zapewne nie spodziewał.

2
1
1
23'

Raków był murowanym faworytem tego spotkania, jednak na razie nie potrafi zepchnąć gospodarzy do głębokiej defensywy.

3
1
1
1
2
19'

Grę prowadzi Raków, ale to nie jest jednostronny mecz. Termalica potrafi wyjść z groźną kontrą.

7
4
1
1
16'

Zdecydowanie zbyt głęboko w pole karne Rakowa centrował Piotr Wlazło i piłkę łatwo złapał Vladan Kovacević.

2
1
2
13'

Stuprocentowa okazja dla Rakowa! Ivi Lopez podał na czystą pozycję do Sturgeona, a ten z ostrego kąta uderzył nad poprzeczką.

6
2
1
1
1
12'

Anemiczny strzał Gutkovskisa sprzed pola karnego. To nie mogło zaskoczyć Pawluczenki.

2
10'

Rzut wolny dla Termaliki. Adam Radwański zgrywał piłkę w polu karnym, był na 5. metrze Nemanja Tekijaski, ale nie potrafił oddać celnego strzału.

1
3
8'

Sam początek należał do Bruk-Bet Termaliki, ale teraz optyczną przewagę ma już walczący o tytuł Raków.

2
3
4'

Odpowiedź gości i Fabio Sturgeon zablokowany przy próbie dośrodkowania z boku pola karnego.