1
1
2
90+4'

Kakabadze strzelał z rzutu wolnego. Po odbiciu się od muru piłka wyleciała poza boisko. Korner.

1
1
3
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Żubrowski. Faulowany wychodzący na czystą pozycję Myszor.

1
1
3
90'

Sędzia doliczył minimum pięć minut do drugiej połowy.

1
2
5
90'

Żółtą kartkę otrzymał Sylwester Lusiusz.

90'

Wstrzelenie piłki Myszora w pole karne, był na bliższym słupku van Amersfoort, ale bardziej oberwał piłkę niż oddawał strzał.

1
2
1
89'

Dośrodkowanie Balicia, trochę na siłę, bez większego pomysłu. Podliński zgubił krycie, ale oddał bardzo słaby i niecelny strzał.

1
1
1
1
87'

Cracovia nie potrafi utrzymać się dłużej przy piłce. Dużo chaosu na boisku.

1
3
1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Siplak.

1
2
2
3
86'

Z rzutu wolnego strzelał Siplak, ale prosto w mur.

1
1
2
84'

Niebywałe, ależ marnują kontrę goście. Szybko rozegrany rzut wolny, Balić zacentrował do Pieńki, ale ten fatalnie przyjmował sobie piłkę i nie oddał nawet strzału.

1
2
81'

Cracovia. Schodzi: Kamil Pestka. Wchodzi: Michal Siplak.

81'

Dośrodkowanie Starzyńskiego z rzutu rożnego i Chancellor strzelił nad bramką z pięciu metrów!

1
2
3
80'

Zagłębie angażuje coraz większą liczbę zawodników w akcje ofensywne. Cracovia przyczajona na kontrę.

1
2
2
77'

Akcja Zagłębia, ale Pieńko nie dołożył nogi do bardzo dobrego podania Starzyńskiego wzdłuż pola karnego.

2
1
1
2
1
76'

Cracovia. Schodzi: Rivaldinho. Wchodzi: Otar Kakabadze.

75'

5549 widzów ogląda dzisiejszy mecz z perspektywy trybun.

2
1
74'

Hanca z rzutu rożnego i nad poprzeczką strzelał Rodin.

1
1
74'

Cracovia marnuje kolejną okazję. Rivaldinho dostał podanie z własnej połowy, biegł nieatakowany na bramkę Zagłębia, jednak za daleko wypuścił sobie piłkę i rywal zdążył z interwencją.

1
2
1
72'

Łakomy oberwał piłką z twarz z bliskiej odległości. Nokaut. Pokazał jednak kciukiem, że wszystko jest w porządku i nie potrzebuje pomocy.

2
70'

Kontratak Cracovii, Hanca urwał się na prawym skrzydle, dostrzegł biegnącego w pole karne Myszora, ale zawiodło dośrodkowanie. Łapie piłkę Hładun.

1
69'

Cracovia. Schodzi: Karol Knap. Wchodzi: Jakub Myszor.

67'

To powinien być gol! Koszmarna strata Zagłębia na własnej połowie. Konoplanka do Hanki, ten zagrał wzdłuż pola karnego do Rapy, który strzelał przy dalszym słupku, ale zostawił nogę Hładun!

2
2
66'

Świetna indywidualna akcja Rasmussena. Z łatwością wbiegł w pole karne, mijał kolejnych rywali, ale został w ostatniej chwili zablokowany.

2
2
65'

Groźne dośrodkowanie Chodyny z prawej strony, Rapa chciał wybić piłkę, ale skiksował i był blisko gola samobójczego. Nie zaskoczył jednak tym zagraniem Hrosso.

3
2
63'

Zagłębie w drugiej połowie gra lepiej niż w pierwszej, natomiast wszystko determinuje wynik. Goście muszą zaatakować odważniej, w przeciwnym razie nie zdobędą choćby punktu w Krakowie.

1
1
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Sergiu Hanca. Faul taktyczny.

1
2
61'

Po wrzutce Chodyny słaby strzał głową oddał Chancellor. Po chwili we własnym polu karnym faulowany był Ghita.

1
60'

Gra wznowiona. Hanca na boisku, więc zmiana raczej nie będzie potrzebna.

1
59'

Brawa od kibiców, bo Hanca dość szybko wstał. Wyglądało to jednak bardzo groźnie.

1
1
1
58'

Hanca ma wyraźne problemy po jednym ze starć. Został ułożony w pozycji bocznej. Coś niedobrego się stało.

2
2
56'

Zagłębie wyraźnie pobudzone w ostatnich minutach. Chodyna strzelał z dwudziestu pięciu metrów - nieznacznie nad poprzeczką!

2
1
55'

Hanca uderzony łokciem w twarz. Przypadkowo, ale sędzia nie miał wyjścia i musiał pokazać kartkę.

1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Poręba.

1
1
54'

Ciekawie rozegrany ten rzut wolny. Zagłębie wypracowało sytuację Łakomemu, ten uderzał z osiemnastu metrów i po lekkim rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki.

1
53'

Faulowany tuż przed polem karnym Łakomy. Będzie dobra okazja dla gości.

1
52'

Nabrali pewności siebie gospodarze. Pestka uderzał z czterdziestu metrów... nad bramką.

1
2
51'

Tym razem dużo lepsza centra, Cracovia wybiła piłkę przed pole karne, gdzie był nieatakowany Żubrowski, ale jego strzał został zablokowany.

1
50'

Nieudane dośrodkowanie Łakomego z rzutu rożnego. Ale będzie okazja do powrótki.

49'

Nieoczekiwania szansa dla Cracovii. Zaskakujący, bardzo mocny strzał z dystansu w wykonaniu Brazylijczyka, ale nie popełnił błędu dobrze ustawiony Hładun!