(0:0)
Zakończony
Radomiak Radom
komentarz

Podział punktów w Zabrzu. Okazje w meczu były, ale poziom gry na kolana nie rzucał.

1
1
1
1
90+2'

To już końcowe minuty. Radomiak pod polem karnym Górnika, jednak bez strzału na bramkę.

1
2
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

2
1
1
89'

Marin sam na sam z bramkarzem, górą Majchrowicz, który piętą odbił piłkę!

2
3
2
5
87'
ZMIANA
84'

Problemy ma Dziedzic. Kolejna przerwa w grze w tym coraz słabszym spotkaniu.

1
1
2
81'

Majchrowicz tak przyjmował piłkę w polu karnym, że omal nie przejął jej rywal.

1
78'

Kontra Radomiaka, złe rozegranie akcji. Sędzia po dłuższym czasie pokazał spalonego. W sumie mógł go odgwizdać jutro.

2
6
1
77'
ZMIANA
77'
ZMIANA
74'

Górnik jest aktywniejszy, brakuje jednak zabrzanom dokładności w decydujących momentach.

2
2
1
3
4
71'

Janicki skierował piłkę do bramki, wcześniej jednak piłka odbiła się od jego łokcia. Sędzia gola nie uznał.

3
2
1
3
4
69'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Abraham Marcus. To się nazywa wejście z bramą.

2
68'
ZMIANA
68'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Łukasik.

66'

Stalmach  leży na murawie. Zawodnik Górnika ma już serdecznie dość tego meczu.

65'

Leandro otrzymał uderzenie w boleśniejszą część ciała. Zapiszczał.

1
1
63'

Już po robocie, gramy dalej.

1
62'

Jeszcze pracuje VAR. Nie wiadomo, co jest sprawdzane.

1
1
60'

Godzina gry za nami. Mamy wrażenie, że tutaj ktoś w końcu coś strzeli.

2
1
komentarz

1
58'

Akcja zabrzan lewą stroną. Płaskie dogranie, piłka została wybita na rzut rożny.

1
1
1
55'

Dośrodkowanie w pole karne Radomiaka. Gościom udało się wybić piłkę. Przy okazji ucierpiał Raphael Rossi.

1
1
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dariusz Stalmach.

3
2
2
2
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luis Machado.

4
1
1
51'

Cały czas nikt nie chce ryzykować. Radomiak stara się być aktywniejszy. Górnik gra wysokim pressingiem.

2
2
2
1
48'

Leandro znalazł sobie miejsce do strzału. Próba z okolic linii pola karnego, ale piłka poszybowała ponad bramką.