(1:1)
Zakończony
Piast Gliwice
komentarz

Piast Gliwice zdobył jedną bramkę, ale wygrał 3:2! Goście wciąż liczą się w grze o puchary. Warta jeszcze nie jest pewna utrzymania.

2
2
90+2'

Kontra Piasta, Ameyaw w okolicach pola karnego zachował się bardzo źle.

1
2
4
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
2
4
5
87'

Warta szuka gola na 3:3. Gliwiczanie chcą już dotrwać ze skromnym prowadzeniem.

1
2
84'

Do uderzenia już składał się Zrelak, w ostatnim momencie gracza Warty uprzedził Konczkowski.

4
2
1
82'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Dawid Szymonowicz. Piast prowadzi po raz trzeci! Po rzucie wolnym wybita piłka trafiła do Konczkowskiego, który uderzył z woleja. Tor lotu piłki zmienił Szymonowicz. Zaskoczony Grobelny nie mógł skutecznie interweniować. 2:3!

9
6
3
4
6
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Trałka.

4
2
1
1
79'

Warta w ataku, Piast teraz musi odpierać próby gospodarzy.

2
77'

Do ataku ruszył Piast. Remis nie satysfakcjonuje także Warty.

1
1
1
75'

Gol! Strzelił Adam Zrelak. Asystował mu Miłosz Szczepański. Znowu mamy remis w Grodzisku! W pole karne wszedł z piłką Szczepański, zagrał na piąty metr, a tam Zrelak tylko dołożył nogę. 2:2!

4
2
2
4
73'

Warta stara się atakować. Piast cofnął się i czeka na to, co zrobią gospodarze.

1
70'
68'

Mogło być już 1:3! Strzał Kądziora z linii pola karnego odbił się od Szymonowicza. Piłka przeleciała tuż obok słupka!

1
1
1
3
66'

Gol! Strzelił Alberto Toril. Sprzed pola karnego płasko uderzył Chrapek, Grobelny odbił piłkę przed siebie. Dopadł do niej Toril, który uprzedził Trałkę i strzałem pod poprzeczkę trafił na 1:2!

10
5
3
3
2
65'

Z ok. 20 metrów lewą nogą uderzył Kądzior. Metr ponad poprzeczką.

2
3
63'

Z woleja uderzył Konczkowski, trafił w głowę partnera. Piłka poszybowała obok słupka.

1
62'

Próba wyjścia Piasta, ale zbyt chaotycznie. Piłka padła łupem Grobelnego.

1
2
1
2
60'

Dwa kwadranse do końca. W tym meczu wszystko się może jeszcze zdarzyć.

2
komentarz

58'

Plach do Huka, a ten pozwolił, aby Castaneda przejął piłkę. W sytuacji sam na sam zawodnik Warty uderzył w słupek!

1
1
1
57'

Dogranie gospodarzy z prawej strony. Plach wyszedł na czwarty metr i piłkę złapał.

1
2
55'

Ostro zrobiło się na murawie. Sędzia pozwala na taką grę. Za moment będzie tutaj jeszcze ostrzej.

1
2
53'
52'

Ostro potraktowany Wilczek. Sędzia uznał, że faulu nie było, a napastnik ma problemy.