1
2
2
90+1'

Nieźle zapowiadał się kontratak Pogoni Szczecin, także w nim ostatnie podanie, jednak Luka Zahović nie dostawił umiejętnie stopy do piłki i nie rozstrzygnął meczu. W odpowiedzi kontra Śląska Wrocław przerwana w ostatnim momencie przez Mariusza Fornalczyka.

1
90'

Doliczone trzy minuty.

2
2
2
3
88'

Ostatnie ataki w meczu.

1
1
1
1
2
86'

10166 kibiców na trybunach.

1
2
1
1
1
84'

Pogoń Szczecin w ustawieniu z dwoma napastnikami. Akurat przez momentem w ataku nie uczestniczył Luka Zahović, ani Piotr Parzyszek. Piłka po wymianie podań Wahana Biczachczjana z Damianem Dąbrowskim została w ostatnim momencie wybita na korner.

1
1
79'

Prawdopodobnie będzie zmiana spowodowana urazem w Śląsku.

1
1
1
77'

Zapachniało golem gospodarzy. Caye Quintana szarżował wewnątrz pola karnego Pogoni Szczecin po błędzie Mariusza Malca. Uderzenie powinno być zdecydowanie lepsze, a tak to piłka poleciała prosto w Dantego Stipicę.

1
1
1
1
1
75'

Kwadrans do końca podstawowego czasu.

2
1
1
73'

Rewelacyjna interwencja Matusa Putnockiego i to była rehabilitacja bramkarza Śląska Wrocław za zachowanie przy golu Macieja Żurawskiego. Efektowna robinsonada i nie pozwolił na zdobycie prowadzenia strzałem głową z bliska.

2
1
3
1
72'

Po festiwalu roszad personalnych próbowali cokolwiek zdziałać i gospodarze i goście. Pogoń Szczecin sprawdziła Matusa Putnockiego przyblokowanym strzałem Mariusza Fornalczyka, a Śląsk Wrocław przetestował obronę przyjezdnych serią dośrodkowań.

1
2
2
2
1
66'

Przechwyt Macieja Żurawskiego i szybka decyzja o oddaniu strzału zza pola karnego. Piłka została bez problemu wyłapana przez Matusa Putnockiego i nie ma dubletu młodzieżowca Pogoni Szczecin.

1
64'

Niebawem festiwal zmian.

3
1
1
1
63'

W Śląsku Wrocław najgroźniejszy po przerwie jest Dino Stiglec, ale swoimi uderzeniami przypomina, że nie jest napastnikiem. Ponownie nie przymierzył pod poprzeczkę w bramce Dantego Stipicy, a pozycja w pobliżu narożnika pola karnego była naprawdę dogodna.

1
1
1
60'

Wyraźna przewaga Pogoni Szczecin pod względem posiadania piłki. Ostatnia szarża Kamila Grosickiego dała gościom korner. Po dośrodkowaniu strzał głową Jeana Carlosa Silvy prosto w Matusa Putnockiego.

1
3
2
1
58'

Maciej Żurawski prawdopodobnie niebawem opuści boisko z powodu urazu.

2
1
55'

Przyjezdni próbują pójść za ciosem po wyrównaniu i zaatakowali wysokim pressingiem podopiecznych Piotra Tworka. Po przechwyceniu piłki akcja Pogoni Szczecin, ale Jean Carlos Silva został zablokowany w momencie oddawania strzału po podaniu Luki Zahovicia.

1
1
52'

Maciej Żurawski i 1:1 we Wrocławiu!

4
3
2
2
50'

Gol! Strzelił Maciej Żurawski. Asystował mu Jakub Bartkowski.

Pogoń Szczecin wraca do gry o zwycięstwo. Podobna bramka do tej Erika Exposito. Maciej Żurawski zrehabilitował się za katastrofalne pudło z pierwszej części meczu i tym razem główkował do siatki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Matus Putnocky powinien popisać się lepszą interwencją, miał trochę czasu na sparowanie piłki.

9
10
4
4
8
49'

Tymczasem Pogoń, ale mnożą się niedokładności. Jean Carlos Silva nie opanował niechlujnego podania Kamila Grosickiego. Po chwili wrocławianie rozprawili się z dośrodkowaniem z rzutu rożnego.

1
1
1
47'

Przerwa spowodowana urazem Erika Exposito.

1
1
1
1
47'

Pogoń zapewne po mocniejszej rozmowie ze szkoleniowcem w szatni. Drużyna Kosty Runjaicia próbuje zaproponować coś bardziej interesującego w ofensywie niż dotychczas. Pierwsza akcja po przerwie została zmarnowana przez Kamila Grosickiego.