(0:1)
Zakończony
Wisła Kraków
komentarz

Koniec! Radomiak po znakomitej drugiej połowie wygrywa z Wisłą 4:2. Goście spadają do I ligi!

30
30
3
7
6
90+2'

Z dystansu strzelał Frydrych... niecelnie.

7
3
5
3
3
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

8
4
2
3
90'
89'

Strzał rozpaczy Poletanovicia. Wysoko nad bramką. Wisła już nie wierzy.

9
6
1
5
2
86'

Gol! Strzelił Dawid Abramowicz. Asystował mu Mateusz Radecki.

Znakomity kontratak Radomiaka i chyba jest już po meczu! Cele do Radeckiego, ten minął Kieszka, wystawił piłkę do Abramowicza, a ten strzelił do pustej bramki!

60
43
6
14
15
84'

Poletanović strzela w mur! Sugerują goście, że było tam zagranie ręką.

5
16
4
5
5
83'

Żółtą kartkę otrzymał Filipe Nascimento.

3
3
1
2
7
82'

Rzut wolny dla Wisły niemal z linii pola karnego!

3
3
5
8
80'
80'
78'

Szansa dla Radomiaka! Mocny strzał Nascimento z dystansu, Kieszek odbił piłkę przed siebie i miał idealną okazję na dobitkę Leandro, jednak fatalnie skiksował!

2
2
4
15
15
76'

Kwadrans do końca. Radomiak nie zamierza się bronić, ale chce szukać kolejnych goli.

20
12
2
1
1
74'

Wisła miała rzut wolny, ale kompletnie nie wyszedł strzał Citaiszwiliemu. Piłka przeleciała nad bramką.

9
15
2
3
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Cichocki. Faul taktyczny.

3
4
1
3
7
72'

18 minut i Wisła może być zdegradowana do I ligi!

31
19
4
5
2
71'

Leży poza boiskiem Angielski. Jakby sugerował, że został uderzony łokciem przez rywala.

6
4
3
5
12
68'

Gol! Strzelił Karol Angielski. Asystował mu Dawid Abramowicz.

Hat-trick Angielskiego! Znakomity daleki wyrzut piłki z autu przez Abramowicza, Angielski dokłada głowę i Radomiak już prowadzi!

54
33
6
15
12
68'

Wisła w dramatycznej sytuacji. Remis lub przegrana w dzisiejszym meczu oznaczają spadek do pierwszej ligi!

18
15
2
9
1
67'

Gol! Strzelił Karol Angielski. Asystował mu Daniel Łukasik.

Radomiak doprowadza do remisu! Świetne dośrodkowanie Łukasika z rzutu rożnego i Angielski pewnym strzałem głową pakuje piłkę do siatki!

37
18
3
13
14
64'

Wiatr szybko przegonił kłęby dymu i gra mogła zostać wznowiona.

7
5
3
2
64'
64'
4
4
1
1
1
63'

Mamy nieplanowaną przerwę, bo trochę zadymiło się nad boiskiem.

1
1
4
4
4
62'

Citaiszwili świetnym podaniem wzdłuż linii bocznej uruchomił Gruszkowskiego. Ten zagrywał w pole karne, ale mało precyzyjnie. Łapie piłkę Majchrowicz.

3
1
2
5
61'

Kibice Radomiaka odpalili race.

3
1
2
2
11
59'

Ależ fantastyczne miękkie dośrodkowanie Nascimento! Angielski zamykał akcję na dalszym słupku, ale nie trafił w piłkę. Zabrakło mu dosłownie centymetrów.

2
3
3
56'

Pewne, zdecydowane wyjście Kieszka na przedpole. Jeszcze ucierpiał przy tej interwencji bramkarz Wisły. Mocno odczuł zderzenie w powietrzu z Angielskim.

1
5
1
3
55'

Totalnie pogubiony zespół Wisły. Goście łatwo tracą piłkę i to nawet na własnej połowie.

4
4
3
4
5
53'

Z rzutu rożnego Łukasik, jednak nie było większego zagrożenia. Wybija piłkę Plewka.

4
1
1
53'

Rozkręcił się Radomiak. Tiago Matos zagrywał wzdłuż pola karnego, ale tym razem nie doszedł do strzału Angielski. W ostatniej chwili wybił piłkę Frydrych.

5
1
1
4
50'

Dzieje się na początku drugiej połowy! Świetna akcja Radomiaka, Abramowicz zagrał płasko w pole karne, Angielski był ustawiony na dalszym słupku i pewnie z bliska trafił do bramki. Gospodarze łapią kontakt!

27
17
1
11
16
48'

Gol! Strzelił Stefan Savić.

Strzelał Frydrych, piłka została odbita, trafiła pod nogi Savicia, który od razu uderzył z szesnastu metrów. Błąd popełnił Majchrowicz i Wisła podwyższa prowadzenie!

25
16
2
6
15
46'
46'
46'

komentarz

Koniec pierwszej połowy. Citaiszwili strzelił jedynego gola i Wisła prowadzi w Radomiu 1:0.

12
7
1
3
5
45'

W odpowiedzi kiepski strzał zza pola karnego oddał Kliment. Pomylił się o parę metrów.

1
1
2
43'

Rossi strzelał z dwudziestu pięciu metrów. Piłka przeleciała obok słupka.

3
1
2
1
3
42'

Bawi się w polu karnym Radomiaka Citaiszwili. Najpierw zwód na prawą nogę, potem na lewą. Zatańczył z rywalami. W końcu zdecydował się na strzał, ale został zablokowany. Rossi wybił piłkę niemal z linii!

5
1
4
41'

Radomiak próbuje atakować, natomiast trzeba powiedzieć, że Kieszek nie ma dziś zbyt wiele pracy w bramce Wisły.

4
2
2
2
38'

Piękna kontra Wisły. Citaiszwili przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, ale w końcowej fazie akcji podawał za mocno do Klimenta. Mimo to napastnik gości doszedł do piłki, próbował przelobować Majchrowicza, jednak z dość ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę.

2
2
1
1
4
36'

Hanousek blokuje strzał Leandro z dwudziestu metrów.

5
3
2
35'

Citaiszwili zakręcił rywalami na skrzydle, zacentrował w pole karne, ale Kliment nie trafił dobrze w piłkę.

1
3
4
34'

Mijają kolejne minuty, a Radomiak w dalszym ciągu nie potrafi poważniej zagrozić bramce Wisły. Goście wyglądają, jakby mieli ten mecz pod kontrolą.

6
4
2
1
31'

Goście sugerowali sędziemu, że doszło tam do zagrania ręką u jednego z zawodników Radomiaka, ale powtórki pokazały, że nic takiego nie miało miejsca.

5
1
3
30'

Ależ zamieszanie w polu karnym. Najpierw nie trafił dobrze w piłkę Frydrych, po chwili Colley został zablokowany przy próbie strzału. Radomiak może mówić o szczęściu.

2
2
2
3
5
29'

Niewiele brakowało. Maurides efektownie złożył się do strzału, jednak włożył w niego zbyt dużo siły, w efekcie czego piłka przeleciała obok bramki.

1
1
4
28'

Dośrodkowanie Goncalo Silvy, ale Colley nie pozwolił, by Maurides oddał strzał z piątego metra. Korner dla Radomiaka.

3
1
1
1
27'

Niewiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach. Oglądamy błędy techniczne, proste straty.

2
5
2
25'

Nie ma dziś dopingu dla Radomiaka. Trwa protest. Oberwało się już m.in. prezydentowi miasta.

7
3
1
24'

Odbiór Wisły na połowie rywala. Citaiszwili momentalnie zagrywał prostopadle do Savicia, który tym razem pokusił się o strzał, jednak został zablokowany.

1
1
7
22'

Korner dla Wisły, ale Majchrowicz nie popełnił błędu na przedpolu i pewnie wypiąstkował piłkę.

2
1
2
2
20'

Szybko rozegrany rzut wolny przez gospodarzy. Łukasik zagrywał w kierunku Abramowicza, ale wiatr ponownie nie był sprzymierzeńcem Radomiaka. Piłka leciała za szybko i opuściła boisko.

1
4
4
1
3
18'

Dośrodkowanie Leandro, ale piłki nie musnął żaden z zawodników Radomiaka i ponownie pewnie interweniuje Kieszek.

5
2
2
17'

Kieszek pewnie broni strzał głową Rossiego po rzucie rożnym.

3
3
3
16'

Wieje dziś w Radomiu i odczuł to właśnie Kieszek. Z daleka kopnął piłkę jeden z zawodników Radomiaka i z pozornie niegroźnej sytuacji było blisko gola na 1:1.

1
4
15'

Goncalo Silva strzelał z woleja zza pola karnego, ale kopnął piłkę wysoko nad bramką.

2
3
1
2
3
14'

2
13'

Cele w ostatniej chwili zablokował podanie Savicia. Wisła miała przed sobą kontrę w przewadze liczebnej, jednak piłka nie dotarła do Citaiszwilego.

1
3
1
12'

Maurides strzela gola w sytuacji sam na sam z Kieszkiem, ale nie został on uznany, bo napastnik Radomiaka w momencie podania był na wyraźnym spalonym.

9
5
11
11'

Maurides wyjaśnia sytuację po rzucie rożnym dla Wisły. Goście od początku zabrali się do pracy i po raz kolejny stworzyli zagrożenie.

1
1
1
9'

Taki wynik oznacza, że Wisła w wirtualnej tabeli ma już tylko punkt straty do Śląska Wrocław. Wszystko rozstrzygnęłoby się więc w ostatniej kolejce!

7
1
3
8'

Gol! Strzelił Heorhij Citaiszwili. Asystował mu Elvis Manu.

Wisła prowadzi w Radomiu! Kapitalne przyjęcie piłki, po którym Citaiszwili wypracował sobie niezłą sytuację i płaskim strzałem zaskoczył Majchrowicza!

40
28
3
6
17
7'

Szansa dla Wisły! Savić dostał piłkę w polu karnym, miał dużo swobody, ale - nie wiedzieć czemu - nie zdecydował się na uderzenie.

2
1
3
1
6'

Radecki najpierw świetnie opanował piłkę, ale następnie za daleko ją sobie wypuścił. Nie popełnił błędu Frydrych i nie pozwolił rozpędzić się rywalowi.

1
1
3
1
4'

Pierwsza akcja Radomiaka i od razu było groźnie. Leandro przebiegł nieatakowany kilkadziesiąt metrów, wreszcie mocno wstrzelił piłkę w pole karne i błąd popełnili obrońcy Wisły. Potężnie strzelał jeszcze Maurides, jednak trafił w Luisa Machado, który był na spalonym.

2
2
2
1
1
1'

Rozpoczynamy spotkanie Radomiak Radom - Wisła Kraków!