Chodyna wywalczył rzut wolny na połowie Rakowa. Mądra gra Zagłębia.

4
1
3
90+7'

Chodyna do Dienga, ten był w polu karnym, ale poślizgnął się w momencie strzału.

27
17
2
21
11
90+6'

10
90+5'

To oznacza, że Zagłębia utrzyma się w lidze. A mistrzem Polski będzie Lech Poznań!

159
68
6
6
11
90+5'

Gol! Strzelił Kacper Chodyna. Pewny strzał, Zagłębie prowadzi!

152
68
4
10
9
90+4'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Zoran Arsenić.

Raków Częstochowa
54
24
3
7
10
90+4'

I mamy rzut karny dla Zagłębia!

125
55
9
10
15
90+3'

Po strzale Dienga piłka leciała w kierunku bramki. Gdyby nie interwencja Arsenicia, zapewne padłby gol.

34
16
2
4
8
90+2'

Arsenić zarzeka się, że nie zrobił nic złego, ale sędzia Raczkowski idzie ocenić sytuację na monitorze.

46
18
3
3
9
90+2'

Nerwowo na boisku.

33
9
5
2
8
90+1'

Trwa sprawdzanie sytuacji na VAR.

42
11
5
8
8
90'

Sędzia dolicza minimum pięć minut.

12
9
1
5
15
90'

Dieng strzela tuż obok bramki! Był tam chyba jakiś rykoszet. Gospodarze protestują. Ich zdaniem to Arsenić odbił piłkę ręką!

10
10
1
4
2
88'

Drybling Lopeza, było trzech partnerów niepilnowanych na piątym metrze, ale Hiszpan zagrywał wzdłuż bramki! Zły wybór.

36
13
4
7
88'

Już tylko kilka minut dzieli Lecha Poznań od mistrzostwa Polski.

70
21
1
2
10
87'

Pieńko pchnął Arsenicia przy linii końcowej i sędzia odgwizdał faul. Pressing Zagłębia, które marzy o strzeleniu gola dającemu utrzymanie w lidze.

5
5
1
2
84'

Świetny kontratak Rakowa. Popsuty przez Araka, który zagrywał za mocno do będącego w polu karnym Kuna.

22
17
1
4
7
82'

Raków ponownie naciska. Dośrodkowania z prawej i lewej strony. Zagłębie jednak dobrze się broni.

16
6
2
2
7
80'

Mocne wstrzelenie Kuna w pole karne i ponownie brakuje kogoś, kto dostawiłby stopę.

7
5
2
3
6
79'

Ale nie będzie rzutu karnego. Krótko trwała analiza tej sytuacji.

12
11
1
8
12
79'

VAR pracuje, bo Gwilia mógł zagrywać ręką we własnym polu karnym.

14
7
1
8
2
78'

Szczęście po stronie Rakowa! Najpierw Kovacević cudem odbił piłkę po groźnym dośrodkowaniu Kopacza, a chwilę później Chodyna zza pola karnego strzelił minimalnie nad bramką.

3
4
1
8
5
77'

Żółtą kartkę otrzymał Zoran Arsenić. Spóźniony wślizg w nogi Chodyny.

15
6
2
4
5
76'

6072 kibiców ogląda dzisiejszy mecz z perspektywy trybun.

7
3
2
7
5
75'

Gwilia chciał uruchomić na prawym skrzydle Długosza, jednak podawał zdecydowanie za mocno i piłka opuściła boisko. Coraz mniej czasu ma Raków.

12
9
1
4
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Scekić. Faulowany Kun.

4
3
2
4
6
71'

Z rzutu wolnego Starzyński strzelił nad bramką.

4
1
2
4
8
70'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Petrasek. Tuż przed polem karnym faulowany Dolezal.

16
8
2
1
4
69'

Gwilia dostrzegł wybiegającego na czystą pozycję Wdowiaka, podał mu idealnie, ale ten nie potrafił przyjąć piłki! Detal sprawił, że Bieszczad złapał futbolówkę.

5
6
1
1
1
68'

Po zgraniu Starzyńskiego Dolezal miał idealną sytuację na piątym metrze, ale niepotrzebnie przyjmował piłkę. Wystarczyło strzelić i Zagłębie mogło prowadzić.

4
1
2
6
2
65'

Kolejna wrzutka Kuna, kolejny strzał głową Petraska. Nad poprzeczką! Nie potrafią celnie uderzyć goście.

8
12
4
3
3
64'

Strzelał głową Petrasek, broni Bieszczad!

10
7
1
1
3
64'

Raków nie schodzi z połowy Zagłębia. Gwilia do Długosza, ten niemal skopiował podanie Lopeza sprzed chwili, ale tym i tym razem żaden z partnerów nie zdołał oddać strzału.

1
2
1
5
62'

Coraz bliżej gola Raków! Kun do Lopeza, ten zagrał idealnie wzdłuż piątego metra, ale nie trafił w piłkę Gutkovskis!

7
3
2
7
60'

Groźny strzał Lopeza z rzutu wolnego, ale nie dał się zaskoczyć Bieszczad i odbił piłkę do boku.

9
4
3
1
3
59'

Wdowiak faulowany. Raków ma rzut wolny 30 metrów od bramki, a to świetna okazja dla Lopeza.

10
2
3
5
7
57'

Raków wyraźnie obudził się po przerwie, ale w dalszym ciągu nie potrafi strzelić gola, który utrzyma go w walce o mistrzostwo.

2
3
1
1
3
56'

Okazja dla Rakowa. To musi być gol! Dośrodkowanie fałszem w wykonaniu Lopeza, Petrasek wyskoczył najwyżej na piątym metrze, ale w idealnej sytuacji uderzył nad bramką!

9
6
2
3
55'
1
1
2
2
2
54'
1
4
1
1
1
54'
53'

Miał sporo miejsca przed polem karnym Łakowy, lecz strzelił za lekko, w dodatku w środek bramki i nie zaskoczył Kovacevicia.

3
1
3
3
52'

Długie podanie Kuna w kierunku Wdowiaka, ale ponownie szybszy przy piłce był Bieszczad.

4
1
1
1
1
50'

Ponownie w ataku goście. Wdowiak efektownie ograł rywala na piątym metrze, jednak nie podał celnie do czekającego na piłkę Gwilii.

4
2
1
3
50'

Dobry kontratak Rakowa, ale Kun nie popisał się w najważniejszym momencie, gdy zamiast do Lopeza, zagrał w nogi Ławniczaka.

4
1
1
1
47'

Daniel igra z ogniem. Ma już żółtą kartkę, a przed momentem nadepnął na nogę Tudora. W świetle przepisów powinna to być kolejna żółta kartka, ale sędzia oszczędził zawodnika Zagłębia.