Ależ bomba Marina, który uderzył w prawy górny róg! Piłka przełamała ręce Putnocky'ego.

2
1
3
69'

Dobre zachowanie Matusa Putnocky'ego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Górnika Zabrze. Golkiper Śląska wypiąstkował piłkę.

67'

Nieczysto trafił w piłkę Pich po dośrodkowaniu Stigleca.

64'

Mogła być kolejna, szybka odpowiedź Śląska Wrocław! Jastrzembski dograł na głowę Picha, a ten oddał strzał głową, który na poprzeczkę sparował Bielica.

1
62'

I kolejny gol na Tarczyński Arena! Bartosz Nowak oddał strzał zza pola karnego, a piłkę wypluł Matus Putnocky. Do futbolówki dobiegł rezerwowy Higinio Marin i trafił do pustej bramki.

61'

15
11
1
2
6
60'

Kolejna sytuacja Piaseckiego! Tym razem była jednak trudniejsza. Napastnik Śląska Wrocław oddał dobry strzał na bramkę Górnika Zabrze, ale Bielica wyciągnął go opuszkami palców.

2
2
58'
58'
#0
54'

Ależ kapitalna sytuacja Śląska Wrocław. Nie popisał się Piasecki, który po podaniu Soboty w sytuacji sam na sam oddał mocny strzał w słupek.

1
1
49'

Uraz Krzysztofa Kubicy. Nie wygląda to dobrze, ale zawodnik Górnika Zabrze będzie chyba kontynuować grę.

47'

Strzał Bartosza Nowaka przyblokowany przez jednego z defensorów. Łapie piłkę Putnocky.

2
czas Druga połowa
45+1'

Ależ meczycho we Wrocławiu! Wydawało się, że bramek już w tej połowie nie zobaczymy. Jednak piłkarze Śląska po raz kolejny popisali się składną akcją. Schwarz wymienił piłkę z Olsenem, a ten dograł do Jastrzembskiego. Były piłkarz Herthy Berlin oddał strzał po długim słupku i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

7
4
3
10
43'

Długo z prowadzenia nie nacieszyli się zawodnicy Śląska Wrocław. Precyzyjny strzał Manneha przy słupku zza pola karnego i Putnocky kapituluje!

11
10
5
41'

Śląsk potwierdził swoją przewagę! Precyzyjne dośrodkowanie Wojciecha Golli do Petra Schwarza, który strzałem głową pokonał Daniela Bielicę.

6
4
3
11
40'

Ależ okazja dla Śląska Wrocław, a konkretnie Roberta Picha! Słowak dostał kapitalne podanie od Patricka Olsena. Ostatecznie jednak nie trafił w sytuacji sam na sam.

2
1
38'

Groźnie zapowiadała się kontra Śląska Wrocław. Schwarz zagrał prostopadle do Jastrzembskiego, jednak wydaje się, że trochę za mocno. Pomocnik gospodarzy próbował dogrywać jeszcze w kierunku Piaseckiego, ale golkiper Górnika Zabrze wyłapał piłkę.

35'

Ładna akcja w wykonaniu gości, której głównym inicjatorem był Janza. Słoweniec podał w kierunku Krawczyka. Napastnik Górnika zbyt długo przyjmował piłkę, z czego skorzystał Janasik. Defensor Śląska wybił mu futbolówkę spod nóg.

2
33'

Sobota oddał odważny strzał lewą nogą z dalekiej odległości. Ten poleciał wysoko nad bramką.

32'

Futbolówka wpadła do siatki Górnika Zabrze po strzale Dino Stigleca, który po drodze odbił się jeszcze od Wojciecha Golli. Golla był jednak na spalonym i arbiter nie uznał gola.

1
1
1
30'

Zbyt wysokie dośrodkowanie w stronę Piaseckiego. Defensorzy Górnika wybili piłkę na rzut rożny.

27'

Zaostrza się spotkanie na Tarczyński Arena! Starcie Jastrzembskiego i Wiśniewskiego. Obu zawodników musieli rozdzielać inni piłkarze.

1
2
1
25'

Ładna akcja Śląska Wrocław zakończona golem Patryka Janasika! Defensor na początku wyrzucił piłkę z autu do Fabiana Piaseckiego, a ten oddał mu ją od razu. Janasik zszedł do środka na lewą nogę i oddał strzał po długim rogu. Golkiper Górnika Zabrze był bez szans.

8
2
3
9
23'

Putnocky broni na raty strzał Pacheco.

1
22'

Dwa razy leżeli w polu karnym rywala zawodnicy Śląska! Raz Pich po kontakcie z defensorem, a chwilę później Piasecki po starciu z bramkarzem. Sędzia nie podyktował rzutu karnego w obu przypadkach.

1
3
21'

Niebezpiecznie zrobiło się w polu karnym Śląska. Piłka leciała wzdłuż linii końcowej, ale dobrze ustawiony Stiglec wybił futbolówkę.

2
20'

Próbował przyspieszyć zespół Piotra Tworka i piłka powędrowała w kierunku Jastrzembskiego ale podanie było zbyt mocne.

1
19'

Śląsk rozgrywa piłkę na swojej połowie.

17'

Długa centra Olsena w kierunku Picha. Piłka nie doszła jednak do Słowaka, bo uprzedził go golkiper Górnika.

14'

I gol dla Górnika Zabrze! Dość szybkie otwarcie spotkania we Wrocławiu. Dobre dośrodkowanie Bartosza Nowaka, a niekryty Rafał Janicki z bliskiej odległości zdobywa bramkę głową.

1
1
1
14'
14
8
2
5
13'
3
4
4
12'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego w wykonaniu wrocławian. Tragiczne dośrodkowanie Jastrzembskiego.

11'

Rzut rożny dla Śląska Wrocław.

1
9'

Nowak faulował Schwarza na połowie Śląska.

1
6'

Kontra Górnika Zabrze. Zakończył ją dobrze ustawiony Wojciech Golla.

5'

Praktycznie kopia akcji sprzed chwili. Znów lewą stroną próbowali gospodarze. Stiglec podał do Jastrzembskiego, a ten dośrodkowywał w kierunku Piaseckiego. Centra była jednak zbyt niedokładna.