89'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Sadlok.

1
87'

Przerwa w grze, pomoc medyczna dla Sadloka i Papeau po ostrym starciu. Będzie jeszcze kartka dla gracza Wisły.

1
1
86'
86'

Żółtą kartkę otrzymał Jayson Papeau.

82'

Główka Frydrycha, ale nad bramką. Kibice, piłkarze na ławce są załamani takim obrazem gry...

3
81'

Mocna piłka od Grzesika, łapie ją Biegański.

78'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
#0
78'
ZMIANA
76'

Składna akcja Wisły zepsuta fatalnym strzałem Manu...

1
73'
70'

Żółtą kartkę otrzymał Enis Fazlagić.

69'

Kibice szyderczo cieszą się z przerwania akcji Wisły...

2
1
1
66'

Ondrasek na noszach opuszcza murawę. Kibice skandują jego nazwisko, oklaskują. Ondrasek ma kolano obłożone lodem.

1
1
1
1
1
65'

Możliwe, że to kontuzja kolana, brzmi poważnie.

1
3
64'

Poważnie to wygląda, Ondrasek cierpi...

2
62'

Przerwa w grze, Ondrasek potrzebuje pomocy medycznej.

1
60'

Castaneda strzela, rykoszet i odbija to Biegański!

1
2
2
2
55'
ZMIANA
54'

Mamy dość intensywną walkę, ale daleko od stworzenia sytuacji strzeleckiej.

58'
ZMIANA
#0
55'
ZMIANA
#0
49'

Zamieszanie pod bramką Warty, zablokowany strzał Frydrycha!

2
1
46'
ZMIANA
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
43'

Savić z wolnego i broni Lis!

3
1
40'

Słychać strzały na stadionie Wisły, odpalane fajerwerki non stop. Po co? Tego nikt nie wie, może dym po nich ma zakłócić mecz...

2
1
2
37'

Zrobił się mecz walki, Warta sprowadziła grę do środka pola.

2
33'

Wisła dalej szuka gry pod faul, żeby potem zagrać wysoką piłkę ze stałego fragmentu gry. Nie ma z tego żadnych efektów, Warta radzi sobie z takim zagrożeniem.

1
1
29'
GOOOOOOL!!!
11
7
3
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miłosz Szczepański. Asystował mu Jayson Papeau. Mocne uderzenie Szczepańskiego ze skraju pola karnego w samo okienko! Zza zasłony, Biegański nic nie mógł zrobić. Warta prowadzi i jest oklaskiwana przez kibiców Wisły!

29'

Strzały:

WIS 7-0 WAR

A wynik jest, jaki jest...

4
2
27'

Żółtą kartkę otrzymał Niilo Maenpaa.

27'
23'

Wisła w natarciu, szuka szczęścia w stałych fragmentach gry, Warta zamknięta.

2
19'

Rzut rożny dla Wisły. Frydrych główkuje i nieznacznie się myli! Szukał okienka, groźnie to wyglądało!

2
2
1
1
15'

Kontra Wisły. Citaisziwli na pole karne i Młyński myii się z kilku metrów! Nie miał jednak łatwej piłki do opanowania.

2
2
13'

Warta zaczyna grać przytomniej, utrzymywać się przy piłce. kontrolować tempo.

2
1
9'

Na razie mocny porządek Wisły, jest zaangażowanie.

2
1
6'

Savić strzela po ziemi, prosto w Lisa.

2
1
4'

Ależ teraz koszmarny błąd Wisły, Biegański ściga się ze Szczepańskim po złym podaniu od obrońcy. Szczepański nie sięga piłki, Biegański, zagarnia ręką, co ułatwia mu wyjście spod opresji.

1
1
2
1
1
3'

Długa piłka na Citaiszwiliego, ale zabrakło mu boiska.

2
1
2'

Ondrasek strzela z fałsza i Lis wygina się jak struna, by obronić!

3
1
1
1'

Pierwszy strzał Wisły, ale uderzenie Młyńskiego za łatwe do obrony dla Lisa, prosto do rąk. Chociaż akcja zapowiadała się ciekawie.