ES Troyes AC
9' Oualid El Hajjam 89' Yssouf Kone
Paris Saint-Germain
19' Achraf Hakimi 21' Mauro Icardi 33' Presnel Kimpembe 45' Achraf Hakimi 70' Mauro Icardi 90+2' Pablo Sarabia
1:2

Koniec. Gracze Troyes postawili się piłkarzom PSG, ale faworyt ostatecznie wygrał 2:1.

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Sarabia.

Kolejny raz Navas uratował zespół odbijając piłkę po dograniu z rogu.

Strzał sprzed pola karnego oddał Tardieu, Navas na posterunku!

Sędzia doliczył 3 mnuty.

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia jednak nie widział przewinienia.

Żółtą kartkę otrzymał Yssouf Kone.

Sporo zamieszania w szeregach gości stwarza Balde. Gracze Troyes cały czas w ataku.

ES Troyes AC. Schodzi: Oualid El Hajjam. Wchodzi: Tanguy Banhie-Zoukrou.

Płaski strzał sprzed pola karnego Kabore, ale daleko od celu.

Dośrodkowanie w pole karne PSG, Navas zdołał wypiąstkować piłkę. Gospodarze jeszcze walczą.

Próba lobu Mbappe, ale futbolówka przeleciała ponad poprzeczką.

ES Troyes AC. Schodzi: Yoann Touzghar. Wchodzi: Mykola Kuczarewicz.

W końcu próba gospodarzy, ale niewiele z tego wyszło.

Paris Saint-Germain. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Eric Ebimbe.

Kwadrans do końca. Piłkarze PSG mają spotkanie pod kontrolą.

Tym razem Niemiec uderzył sprzed pola karnego, ale wyraźnie przestrzelił.

Do uderzenia głową doszedł Draxler, ale przymierzył niecelnie. Od bramki gospodarze.

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Mauro Icardi.

Paryżanie szanują piłkę, rywale już nie mają tylu sił, co na początku spotkania.

Przed szansą Balde, zawodnik chciał uderzyć... piętą, ale zabrakło centymetrów.

ES Troyes AC. Schodzi: Dylan Chambost. Wchodzi: Mamadou Balde.

Błąd gospodarze, piłka miała dotrzeć do Mbappe, ale adresata nie znalazła.

Uwidoczniła się przewaga gospodarzy. Gracze PSG dość głęboko na własnej połowie.

Icardi był już metr przed bramką, ale obrońca Troyes na linii piłkę sobie spokojnie przyjął i uratował zespół.

Gospodarze po przerwie zaatakowali. Paryżanie mają małe problemy.

Zamieszanie pod bramką Navasa, ale uderzenia graczy gospodarzy były blokowane.

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

Przerwa. Przed moment pachniało niespodzianką, ale wszystko wróciło do spodziewanej normy. PSG prowadzi 2:1.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Achraf Hakimi.

Przerwa w grze. Kibice gości obrzucili butelkami jednego z graczy gospodarzy, który chciał wykonać rzut rożny.

Kontra gospodarzy 5 na 5, ale dogranie w polu karnym było niedokładne. Piłkę złapał Navas.

Akcja za akcję. Bardzo otwarta końcówka premierowej odsłony.

I kolejna próba miejscowych. Sprzed pola karnego wprost w Navasa uderzył Issa Kabore.

Kolejny raz uderzał Ripart, Navas zdołał odbić piłkę. Kontra PSG, ale Draxler z ostrego kąta w bramkę nie trafił.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Presnel Kimpembe.

Dylan Chambost uderzył sprzed pola karnego. Metr ponad bramką Navasa.

Po stracie drugiej bramki aktywniejsi z przodu są miejscowi, ale na razie bez okazji na wyrównanie.

Ripart uderzył płasko z pola karnego. Navas końcami palców piłkę odbił. Mógł być remis!

A goście dalej w ataku. Bramkarz gdzieś przed polem karnym, ograł go Mbappe, uderzył do pustej bramki. Jednak piłkę sprzed linii wybił obrońca!

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Kylian Mbappe. I już paryżanie na prowadzeniu! Zagranie za plecy obrońców do Mbappe, ten nie był w stanie uderzyć i podał do Icardiego, który z dużym spokojem wykończył akcję. 1:2!

Gol! Strzelił Achraf Hakimi. Hakimi ponownie otrzymał piłkę w polu karnym i z bardzo ostrego kąta huknął obok bramkarza do siatki. Już 1:1!

Hakimi już był przed bramką, ale okazało się, że był jednak na spalonym.

Gospodarze uspokoili grę, oddalili piłkę od własnej bramki.

Paryżanie rzucili się do ataku. Przed momentem tuż ponad bramką uderzył Ander Herrera.

Starał się szarżować Mbappe, ale obrońca wsadził mu palce w usta. Będzie rzut wolny.

Gol! Strzelił Oualid El Hajjam. Cóż za początek beniaminka! Dośrodkowanie z rogu na piąty metr, a tam El Hajjam głową pokonał Navasa. Bramkarz bez szans. 1:0!

Presnel Kimpembe zgubił piłkę przed własnym polem karnym, ale kolegę w ostatnim momencie uratował partner z defensywy wybijając piłkę na rzut rożny.

Zagranie z lewej strony ale Navas piłkę pewnie złapał w okolicach przedpola.

Paryżanie przejęli inicjatywę i starają się rozmontować defensywę rywala.

Piłkarze beniaminka od początku bardzo odważnie. Gracze Troyes starają się atakować.