19 wrz 2021 20:45
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Kylian Mbappe.

Doliczony czas, rozpaczliwy atak gospodarzy i bramka! Kylian Mbappe dograł idealnie na głowę Mauro Icardiego, snajper sfinalizował całą akcję. PSG na prowadzeniu.

Paris Saint-Germain
8
5
6
10
23
90+2'

Podopieczni Petera Bosza starają się utrzymać przy piłce. Wysoki pressing w wykonaniu PSG.

2
2
90'

Sędzia Turpin doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

1
1
2
90'

Cherki bardzo mocno uderzył, jednak piłka przeleciała nad bramką!

1
2
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Nuno Mendes.

1
1
89'

Neymar nie daje o sobie zapomnieć obrońcom gości, jego starania spaliły na panewce.

1
86'
ZMIANA

Olympique Lyon. Schodzi: Lucas Paqueta. Wchodzi: Habib Keita.

wchodzi Wchodzi
Habib Keita #19
schodzi Schodzi
84'

Fani PSG się niecierpliwią. Słychać gwizdy na Parc des Princes.

6
4
2
1
2
82'
ZMIANA
81'

Neymar po raz kolejny przewrócił się w polu karnym, ale Clement Turpin nie dał się nabrać.

1
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Anthony Lopes.

Olympique Lyon
1
1
79'
ZMIANA

Olympique Lyon. Schodzi: Xherdan Shaqiri. Wchodzi: Rayan Cherki.

Rayan Cherki #18
2
2
1
2
77'

Lionel Messi nie podał ręki Mauricio Pochettino po zejściu z boiska.

25
8
4
4
3
76'
ZMIANA
3
2
2
17
15
74'

Lionel Messi rozegrał dwójkową akcję z Neymarem i oddał strzał z dystansu. Piłka przeleciała obok słupka.

1
1
4
73'

Guimaraes potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

1
2
3
71'

Bruno Guimaraes przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki Donnarummy.

1
1
69'

Neymar trafił do siatki i odżył. Napastnik poprosił o wsparcie kibiców na Parc des Princes.

1
1
2
67'

Żółtą kartkę otrzymał Marquinhos.

4
1
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Neymar.

Do piłki podszedł sam poszkodowany, to była formalność. Neymar wykonał egzekucję i doprowadził do wyrównania.

9
3
1
12
22
65'
ZMIANA

Olympique Lyon. Schodzi: Jerome Boateng. Wchodzi: Sinaly Diomande.

Sinaly Diomande #2
1
1
63'

Neymar zabrał na karuzelę młodego Malo Gusto i piłkarz Olympique Lyon ratował się faulem. Rzut karny dla PSG!

4
1
15
15
61'

Kylian Mbappe przeprowadził rajd prawą stroną boiska i zanotował stratę.

1
4
60'

Przyjezdni zamierzają dowieźć korzystny wynik do ostatniego gwizdka. 30 minut do końca spotkania!

1
1
1
1
58'

Gospodarze wymienili już 322 podania, jednak to Olympique Lyon ma jednobramkową przewagę.

2
1
1
56'

Lionel Messi wygląda dobrze w dzisiejszym meczu, ale brakuje mu wsparcia kolegów.

2
2
3
2
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Paqueta. Asystował mu Karl Toko Ekambi.

Pierwsza sytuacja i jest gol dla Olympique Lyon! Karl Toko Ekambi oddał piłkę Lucasowi Paquecie, który silnym strzałem pokonał bramkarza PSG.

21
20
2
4
8
52'

Messi niespodziewanie oddał piłkę Neymarowi. Brazylijczyk posłał piłkę w trybuny.

3
50'

Lionel Messi zagrał w pole karne, lecz Malo Gusto interweniował wślizgiem.

1
1
1
48'

Drużyna Mauricio Pochettino ma zdecydowaną przewagę, jeśli chodzi o posiadanie piłki.

2
2
46'

Zawodnicy Olympique Lyon wznowili grę po przerwie.

1
1
1
1
1
Czy Messi znajdzie drogę do siatki w drugiej połowie?
1
45+2'

Dogranie z głębi pola i Anthony Lopes uprzedził Kyliana Mbappe. Francuz po chwili fatalnie spudłował.

5
2
1
1
2
45+1'

Lucas Paqueta źle trafił w piłkę, Gianluigi Donnarumma wyjaśnił sytuację.

2
1
45'

Maxence Caqueret oddał strzał zza pola karnego, lecz Ander Herrera zablokował piłkę. Do końca pierwszej połowy trzy minuty!

3
2
2
2
2
43'

Neymar szukał podaniem Lionela Messiego i Maxence Caqueret dopadł do piłki.

1
1
3
3
1
42'

Podopieczni Mauricio Pochettino wymieniali podania w polu karnym Olympique Lyon, jednak nic z tego nie wyszło.

3
3
2
2
2
39'

Anthony Lopes dobiegł do piłki przed Lionelem Messim. Chwilę później Xherdan Shaqiri mógł strzelić gola samobójczego, ale jest tylko rzut rożny dla paryżan.

2
2
1
2
2
37'

Lionel Messi ustawił sobie piłkę na 25. metrze i zdecydował się na strzał. Wybitny Argentyńczyk trafił w spojenie słupka z poprzeczką!

11
5
6
3
2
35'

Sędzia Clement Turpin ma dzisiaj bardzo dużo pracy, Neymar został kopnięty przez przeciwnika.

7
1
1
1
1
34'

Lionel Messi zatańczył z obrońcami przed polem karnym.

3
2
32'

Co za akcja gospodarzy! Neymar efektownie odegrał piętą do Lionela Messiego, który trafił w bramkarza. Lopes z kolejną interwencją.

3
3
30'

Karl Toko Ekambi sprawdził Gianluigiego Donnarummę, Włoch złapał piłkę.

2
2
1
29'

18-letni Malo Gusto wygrał pojedynek z Kylianem Mbappe przed polem karnym.

4
1
28'

Donnarumma wznowił grę od bramki, PSG w ataku pozycyjnym.

2
2
1
2
26'

Tym razem do piłki podszedł Bruno Guimaraes. Pomocnik dograł z rzutu wolnego i po chwili Jerome Boateng zderzył się z Gianluigim Donnarummą. Obaj nie podnoszą się z murawy.

2
2
25'

Pierwsze 25 minut z lekkim wskazaniem na Paris Saint-Germain. Olympique Lyon dobrze radzi sobie w defensywie.

23'

Lionel Messi oddał piłkę Angelowi Di Marii, a ten podjął próbę z dystansu. Tylko rzut rożny dla PSG.

22'

Xherdan Shaqiri musi popracować nad celnością dośrodkowań.

2
2
21'

Kylian Mbappe zagraniem ręką przerwał akcję gości. Rzut wolny dla Olympique Lyon.

1
18'

W ofensywie uaktywnił się Shaqiri. Szwajcar zszedł do środka, a następnie uderzył. Donnarumma był bezbłędny.

1
2
1
17'

Kylian Mbappe świetnie współpracuje z Lionelem Messim. Ten drugi oddał celny pierwszy celny strzał sprzed pola karnego.

1
2
2
16'

Bardzo dużo miejsca ma na prawej stronie Angel Di Maria. Argentyńczyk stwarza problemy obrońcom Olympique Lyon.

1
14'

Olympique Lyon szybko przejął inicjatywę, Lucas Paqueta doskonale rozdziela piłki w środku pola.

1
1
12'

Dośrodkowanie Shaqiriego z rzutu rożnego, Kylian Mbappe wygrał pojedynek powietrzny i mamy kolejny rzut rożny.

1
10'

Piłkarze Paris Saint-Germain spokojnie budują akcję od tyłu i czekają na ruch przeciwnika.

1
1
8'

Angel Di Maria znalazł sobie trochę miejsca i uderzył z dystansu. Pomocnik nie zaskoczył tym strzałem bramkarza przyjezdnych.

7'

Angel Di Maria miał dużo szczęścia, piłkarz PSG mógł obejrzeć nawet czerwony kartonik.

1
1
3
6'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Di Maria.

1
6'

Messi odnalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu z narożnika, jednak goście poradzili sobie z Argentyńczykiem.

5'

Akcję paryżan napędził Lionel Messi. Wydawało się, że Kylian Mbappe był nieprzepisowo powstrzymywany, jednak sędzia nie dopatrzył się faulu.

1
2
4'

Gianluigi Donnarumma ucierpiał po starciu z rywalem i Keylor Navas udał się już na rozgrzewkę.

4
2
3'

Niebezpieczna sytuacja w polu karnym gospodarzy. Marquinhos kapitalnie interweniował.

1'

Kibice czekali na sygnał sędziego i już odpalili race.