Paris Saint-Germain. Schodzi: Kylian Mbappe. Wchodzi: Eric Junior Dina Ebimbe.

Gości już raczej nie będzie stać na żaden zryw.

90'

Doliczone 4 minuty.

1
87'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Pewne uderzenie Francuza, który przerwał czteromeczową posuchę bez gola!

Paris Saint-Germain
6
2
4
6
10
85'

Rzut karny dla PSG!

2
2
5
6
8
84'

Sędzia konsultuje jeszcze z VAR-em ewentualne zagranie ręką przez obrońcę przy próbie Icardiego.

3
2
5
83'

Mbappe znalazł niepilnowanego Icardiego w polu karnym, ale napastnik fatalnie złożył się do główki.

3
79'

Strzał Mbappe z kilkudziesięciu metrów w znacznej odległości minął bramkę.

1
2
77'

Angers SCO. Schodzi: Sofiane Boufal. Wchodzi: Azzeddine Ounahi.

Azzeddine Ounahi #18
1
76'

Niecały kwadrans do końca. PSG nie rzuca jednak wszystkich sił do przodu.

1
72'
72'

Huknął sprzed pola karnego Herrera, ale piłka minęła cel.

70'

Gol uznany. Gramy dalej.

1
70'

Sędzia analizuje jeszcze tę sytuację.

1
69'

Gol! Strzelił Danilo. Asystował mu Kylian Mbappe. A jednak! Ładne dogranie Mbappe z prawej strony, Danilo urwał się obrońcom i głową przeciął lot piłki! 1:1.

4
2
1
5
7
66'

Coraz mniej czasu do końca. PSG coraz bliżej drugiej porażki z rzędu.

1
1
3
64'

. Schodzi: Mohamed-Ali Cho. Wchodzi: Bilal Brahimi.

Bilal Brahimi #14
Mohamed-Ali Cho #21
62'

Ruszył do przodu Mbappe. Francuz został zatrzymany jeszcze przed polem karnym.

1
2
60'

Fatalnie prezentują się gracze PSG w ofensywie. Kwadrans gry drugiej połowy za nami, a paryżanie nadal nie zdołali choćby zmusić Bernardoniego do jakiejkolwiek interwencji.

1
1
58'

Mbappe uderzył z rzutu wolnego, ale zagrożenia nie sprawił. Nie licząc kibica za bramką.

1
54'

Rafinha huknął z lewej nogi, a Bernardoni tylko spojrzał na piłkę, która minęła słupek.

1
52'

Jeśli PSG szybko nie znajdzie drogi do bramki, to Pochettino będzie musiał sięgnąć po rezerwowych.

1
48'

PSG podobnie jak na początku meczu - gra piłką na połowie rywala, ale nic z tego nie wynika.

1
46'

Gramy dalej.

44'

Herrera głową skierował piłkę do siatki, ale był na spalonym.

2
1
43'

Angers ma... pod kontrolą ataki PSG. W przerwie będzie gorąco w szatni gospodarzy.

41'

Wrzutka z prawej strony w pole karne, przejmuje ją Donnarumma.

40'

Rafinha zdecydował się na strzał z dystansu. Dla wszystkich lepiej by było, gdyby zrobił cokolwiek innego.

1
1
39'

Paryżanie nie potrafią odpowiedzieć, a ich gra daleka jest od ideału.

1
1
1
36'

Gol! Strzelił Angelo Fulgini. Asystował mu Sofiane Boufal. Doigrało się PSG! Dobre, płaskie dośrodkowanie z prawej strony w pole karne, gdzie Fulgini wpakował piłkę do siatki z kilku metrów!

18
6
2
2
4
35'

PSG ma optyczną przewagę, ale to goście mieli lepsze okazje do wyjścia na prowadzenie. Paryżanie póki co nie oddali jeszcze celnego strzału.

1
1
1
1
1
32'

Rafinha dogrywał z prawej strony, a piłka po rykoszecie sprawdziła refleks Bernardoniego.

1
1
1
2
2
29'

Mało widoczny jest Kylian Mbappe, na którym dzisiaj w największej mierze spoczywa ofensywa PSG.

1
1
1
1
2
27'

Fulgini uderzył na bramkę, pewna interwencja Donnarummy.

1
1
1
1
1
27'

Niespodziewanie ostatnie minuty należą do zawodników gości.

1
1
1
1
1
26'

Zatańczył w polu karnym Boufal, który poradził sobie na małej przestrzeni z kilkoma obrońcami PSG i przymierzył z lewej nogi. Przestrzelił.

1
1
1
1
1
24'

Herrera szukał dalekim podaniem Mbappe w polu karnym. Piłkę złapał Bernardoni.

1
1
1
1
1
21'

Bardzo zły strzał Fulginiego, który nie wiedząc co zrobić z piłką, postanowił po prostu kopnąć ją przed siebie.

1
1
21'

Tym razem Ali Cho bardziej postraszył PSG, ale Kimpembe wślizgiem ostatniej szansy zatrzymał napastnika Angers.

20'

Rapinha źle wykonał stały fragment gry, lecz udało się gospodarzom wywalczyć rzut rożny. Dogranie Mbappe bez problemu złapał bramkarz.

19'

Icardi faulowany na granicy pola karnego. Przewinienie miało jednak miejsce z prawej strony, więc jest to szansa jedynie na dośrodkowanie.

1
18'

Piłka nieco przypadkowo trafiła do Diallo na lewą stronę, który postanowił przerzucić całe pole karne.

17'

Icardi padł w polu karnym i domagał się rzutu karnego. Sędzia nic sobie z tego nie zrobił.

14'

Szybki wypad Angers, ale zbyt mało zawodników ruszyło do tego ataku. Strzał Fulginiego został łatwo zablokowany.

1
1
13'

PSG ma zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, ale póki co nie zagraża bramce Bernardoniego.

10'

Ali Cho szarżował na bramkę Donnarummy. W polu karnym został powstrzymany i nie zdołał wywalczyć choćby rzutu rożnego.

7'

Herrera szukał podaniem kolegi, a mógł pokusić się o strzał. Rafinha nie zdołał jednak czysto trafić w piłkę.

6'

Verratti świetnie odebrał piłkę pod polem karnym rywala i miękkim podaniem odnalazł Mabppe. Francuz niecelnie uderzył z lewej nogi, ale i tak był na spalonym.

4'

Spokojne pierwsze minuty.

1'

Już w 9. sekundzie Capelle dośrodkował z lewej strony, ale zrobił to fatalnie.

Kto wygra mecz?
PSG
Angers SCO
Będzie remis
20:27

Na start 10. kolejki francuskiej Ligue 1 PSG podejmie Angers SCO. Paryżanie są faworytem, ale muszą radzić sobie bez wielu ważnych zawodników. W piątkowy wieczór zagrać nie mogą m.in. Leo Messi, Angel Di Maria czy Neymar.