Ligue 1: 10. kolejka
17 paź 2021 20:45
90+2'

Gol! Strzelił Matteo Guendouzi. Asystował mu Dimitri Payet.

Dublet francuskiego pomocnika i trzecia asysta Payeta! Obrońca rywali jeszcze zmienił tor lotu piłki, ale ostatecznie gol został zapisany na konto Guendouziego.

4
9
3
2
7
90'

Arbiter doliczył sześć minut do regulaminowego czasu.

1
1
3
1
2
86'

FC Lorient. Schodzi: Armand Lauriente. Wchodzi: Dango Ouattara.

2
85'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Dimitri Payet.

Doczekał się Arkadiusz Milik! Gospodarze wyprowadzili błyskawiczny kontratak, Dimitri Payet idealnie obsłużył Polaka, a ten był lepszy w pojedynku z bramkarzem z FC Lorient. To jego pierwszy gol w tym sezonie.

Olympique Marsylia
230
90
29
4
7
84'

Bamba Dieng dynamicznie wbiegł w pole karne z prawej strony i chciał sam wykończyć akcję. Senegalczyk nieczysto trafił w piłkę.

2
2
1
5
83'

Odważna próba Dimitriego Payeta. Doświadczony pomocnik wywalczył rzut rożny.

2
1
3
4
4
81'

Żółtą kartkę otrzymał Armand Lauriente.

FC Lorient
1
3
2
79'

Piłkarze FC Lorient mają pretensje do Duje Calety-Cara. Obrońca gospodarzy zmienia obuwie, choć nie opuścił placu gry.

1
1
1
78'

Pape Gueye płasko dośrodkował do Bamby Dienga, ale w tej sytuacji arbiter odgwizdał spalonego.

1
1
76'

Olympique Marsylia. Schodzi: Pol Lirola. Wchodzi: Pape Gueye.

Pape Gueye #22
1
3
75'

Olympique Marsylia. Schodzi: Konrad De La Fuente. Wchodzi: Bamba Dieng.

Bamba Dieng #12
1
1
2
74'

Jorge Sampaoli szykuje zmiany w składzie, piłkarze są już gotowi przy linii bocznej.

1
72'

Tempo meczu nieco osłabło. Olympique Marsylia nadal jest stroną przeważającą.

1
1
2
1
2
70'

Laurent Abergel został znokautowany przez rywala i nie podnosi się z murawy.

2
2
2
2
69'

FC Lorient. Schodzi: Stephane Diarra. Wchodzi: Adrian Grbić.

Adrian Grbić #27
Stephane Diarra #7
3
1
2
67'

Quentin Boisgard ożywił grę drużyny gości. Pomocnik musi popracować nad celnością strzałów.

1
2
65'

Arkadiusz Milik oddał piłkę Dimitriemu Payetowi, który był ustawiony przed polem karnym. Fatalny strzał kapitana Olympique.

2
2
4
64'

Dośrodkowanie Boisgarda, Jens wygrał pojedynek z Milikiem, jednak jego uderzenie było niecelne.

5
6
63'

Fani "OM" utrudniają gościom rozegranie rzutu rożnego. Dimitri Payet uspokaja kibiców na Stade Velodrome.

1
2
1
3
61'

FC Lorient. Schodzi: Enzo Le Fee. Wchodzi: Quentin Boisgard.

Quentin Boisgard #11
Enzo Le Fee #10
1
2
3
60'

2
58'

Gospodarze mieli dużo szczęścia. Laurent Abergel nie trafił w światło bramki.

3
2
4
57'

Dimitri Payet precyzyjnie dograł z narożnika, a następnie Matteo Guendouzi strzałem głową pokonał bramkarza FC Lorient. Olympique prowadzi już 2:1!

5
2
3
1
3
55'

Po zmianie stron drużyna ze Stade Velodrome stwarza więcej problemów rywalom. Na skrzydle uaktywnił się de la Fuente.

2
6
52'

Pol Lirola zszedł do środka i zdecydował się na strzał. Tylko rzut rożny dla marsylczyków.

3
1
50'

Armand Lauriente strzelił prosto w hiszpańskiego bramkarza, Pau Lopez ponownie uratował swoją drużynę po dobitce Stephane Diarry. Napastnik nie może uwierzyć, że zmarnował tę sytuację.

2
1
49'

Mogło być już 2:1 dla Olympique Marsylia. Konrad de la Fuente zwiódł obrońcę i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
1
47'

Indywidualna akcja Konrada de la Fuente. Igor Silva ratował się faulem.

1
46'

Miejscowi wznowili grę i budują akcję na własnej połowie.

2
1
45+1'

Konrad de la Fuente dostrzegł w polu karnym Arkadiusza Milika i przerzucił piłkę nad obrońcami, Polak nie zdołał jej opanować.

1
1
4
3
4
45'

Dwie minuty do końca pierwszej części gry.

43'

Arkadiusz Milik schodzi do prawego skrzydła, polski napastnik pomaga w rozgrywaniu piłki.

3
2
1
1
41'

Płaskie dośrodkowanie Vincenta Le Goffa i świetna interwencja Matteo Guendouziego, Pau Lopez złapał piłkę.

1
3
40'

Thomas Monconduit uderzeniem z dystansu próbował zaskoczyć bramkarza. Piłka przeleciała obok słupka.

1
1
2
39'

Kolejna już niepotrzebna strata Olympique Marsylia. Jorge Sampaoli jest wściekły na swoich zawodników.

1
3
37'

Dimitri Payet bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego. Piłka trafiła do koszyczka Paula Nardiego.

35'

Laurent Abergel uderzył barkiem Boubacara Kamarę. Strzelec gola potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

34'

Arkadiusz Milik miał trochę miejsca przed polem karnym i niepotrzebnie próbował podać do Dimitriego Payeta. FC Lorient przy piłce.

1
2
1
1
32'

Stephane Diarra sprawdził czujność bramkarza. Pau Lopez popisał się efektowną paradą.

1
1
2
31'

Dimitri Payet dobrze wszedł w mecz. Ofensywny pomocnik rozdziela podania na połowie przeciwnika.

1
4
29'

Podopieczni Sampaoliego idą za ciosem. Matteo Guendouzi spróbował swoich sił, goście oddalili grę od własnej bramki.

2
3
27'

Gol! Strzelił Boubacar Kamara. Asystował mu Matteo Guendouzi.

Kamara szybko się zrehabilitował! Piłkarz "OM" zdecydował się na strzał, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy FC Lorient i wylądowała w siatce.

Boubacar Kamara #4
11
7
2
2
3
27'

Arkadiusz Milik był odwrócony tyłem do bramki i odegrał koledze, bramkarz FC Lorient odbił piłkę po uderzeniu Boubacara Kamary.

1
2
1
3
26'

Dużo niedokładności w grze drużyny Jorge Sampaoliego. Gospodarze stracili piłkę przed polem karnym.

3
1
23'

Dimitri Payet rozpoczął atak marsylczyków i został powstrzymany faulem w środku pola.

2
20'

Obrońcy gospodarzy mają coraz więcej problemów. Tym razem Pau Lopez nie musiał interweniować.

18'

Pol Lirola próbował zagrać w pole karne, pomocnik gospodarzy został zablokowany.

16'

Kolejna groźna sytuacja pod bramką FC Lorient. Payet dośrodkował na głowę Arkadiusza Milika, który minimalnie spudłował. Mało brakowało!

1
2
8
15'

Olympique Marsylia ma przewagę, jeśli chodzi o posiadanie piłki. Dimitri Payet wywalczył rzut rożny.

1
1
2
13'

Gol! Strzelił Armand Lauriente.

FC Lorient obejmuje prowadzenie! Pau Lopez nie miał żadnych szans w pojedynku z Armandem Lauriente.

FC Lorient
3
4
8
10'

Goście przeprowadzili pierwszy atak i wywalczyli "jedenastkę"! Luan Peres sfaulował Stephane Diarrę.

1
1
5
9'

Milik na kilka chwil opuścił boisko, ale już zgłosił gotowość do gry.

4
2
1
7'

Niebezpieczna sytuacja na połowie FC Lorient. Arkadiusz Milik nie podnosi się z murawy i trzyma się za prawy nadgarstek.

2
5'

Pierwsza dogodna sytuacja marsylczyków. Dimitri Payet znalazł sobie miejsce w polu karnym i trafił prosto w bramkarza rywali.

3
1
1
4'

Obiecujący kontratak Olympique Marsylia. Pol Lirola zanotował stratę.

1
1
1
1
2'

Arkadiusz Milik opanował piłkę po zagraniu z głębi pola, jednak został złapany na pozycji spalonej.

1
1
2
20:35

Przed spotkaniem uhonorowany został Bernard Tapie. Były prezes Olympique Marsylia zmarł 3 października.

20:35

Laurent Abergel będzie kapitanem gości:

20:25

Polak wraca do podstawowego składu "OM" po bardzo długiej przerwie:

1
20:25

Przed nami ostatni mecz ósmej kolejki Ligue 1. Klub Arkadiusza Milika zagra na Stade Velodrome z FC Lorient. Pierwszy gwizdek Antony'ego Gautiera punktualnie o godz. 20:45.